Juodosios vandens gyvatės metai: kaip nuraminti metų simbolį?

Remiantis visais skaičiavimais ir prognozėmis, 2013 mUkraina atvyks ne anksčiau kaip 9 valandos 20 minučių 2013 m. Vasario 10 d. Ir truks iki 2014 m. Sausio 31 d. Tačiau tai nereiškia, kad per anksti pasiruošti savo iškilmingam susirinkimui, ir aš nerekomenduoju naktį pamiršti tradicinių Naujųjų metų išvakarių - gyvatės nemėgsta skubos ir įniršio ir iš anksto vertina gerai apgalvotus sprendimus.

Kitais metais yra puiki proga atsikratytisave "seną odą", tai yra, dalintis viskuo nereikalingu ir nereikalingu viskuo, ką šiais metais buvote nuobodu. Atėjo laikas pradėti savo gyvenimą su nauju lape! Gyvatė, nors ir nemėgsta neramumų, pati savaime yra nestabili ir nukrenta į netikėtus pokyčius, todėl būkite pasirengusi ... tiesiog būkite pasirengusi! Ir ateinančiais metais jums pasakys, ką. Būkite kantrūs, tai yra protingų, gerai apgalvotų ir racionalių sprendimų laikas. Ypač kai kalbama apie šeimą ir santuoką. Žiemos metais sudarytos šeimos ryšiai bus neįprastai stiprūs, o kūdikiai, gimę metų pradžioje nuo vaikystės, parodys ypatingus talentus.

Taigi, jei nuspręsite susitikti su naujaismetus su visais rimtumais ir noriu kažkaip maloninti juodą ir mėlyną gyvatę, ateinančių metų simbolį, iš anksto, galvoti viską: nuo stalo dizaino iki aksesuarų ir suknelių!

Naujųjų metų susitikimo vieta

Gyvatės nori komforto ir tikrai to nepatinkadideli tarpai, todėl ji yra geriausia pasveikinti naujuosius metus jaukioje šeimos rate, ir didelių triukšmingoje šalies žemę. Na, jei tavo namas yra netoli vandens - upės ar ežero. Miestų mastu tai yra pakankamai sunku, tačiau nenusiminkite, nes kosminis elementas šiuo ženklu taip pat ugnis, todėl židinys dega žvakės ar pritraukti laimę į savo namus ir duos komfortą ne mažiau nei prie vandens! Be to, ugnis valo neigiamos energijos namus, suteikia jaukumą ir ramybę. Galite paruošti stalą su plaukiojančiomis žvakėmis, todėl tiesiog prašau metų mylėtojos!

Kalbant apie Naujųjų metų dekoro savo namuose,pasirūpinkite, kad interjere dominuotų mėlyna (mėlyna), sidabrinė arba žalia. Viskas, kas vaizduojama ir ką gyvatė simbolizuoja, yra sveikintina! Galų gale, piešti ir iškirpti "gyvatės" girlianda! Nepamirškite apie piešimo dantų pastą ant lango!

Šventinė vakarienė per metus Gyvatė

Gyvatė iš prigimties nėra vegetaras, todėl,pateikdami patiekalų sąrašą į savo Naujųjų Metų stalą, įtraukite daugiau mėsos patiekalų. Pabandykite ypatingą dėmesį triušiui - jis gali būti patiekiamas troškintas, keptas ant grotelių, kepamas orkaitėje ir kaip želė.

Nepamirškite apie žuvį, kuriam tiesiog giriasi vandens gyvatės! Ir jei jau ėmėtės kovoti su metų simboliu vietoje, į savo meniu įtraukite varlių kojas - gyvatėms tai tik delikatesas!

Tačiau nepamirškite, kad gyvatės niekada nenaudos grobio "ne uždydis ", nes per daug" sugavimo "gali tapti tikrą stresą nurijus. Patarimas: vadovaudamiesi protingu "Juodojo gyvatės" pavyzdžiu ir nevalgyk prie stalo!

Dovanos per metus Gyvatės

Geriausias dovana, žinoma, bus metų simbolis. Figūrėlė, marškinėliai ar maišelis su gyvatėle ar "gyvatės" spauda taps labai vertingu talismanu. Jei nenorite turėti įtakos simbolizmui, atkreipkite dėmesį į laimėjimą naujųjų metų spalvose - mėlyna, juoda, žalia arba mėlyna.

Ką dėvėti gyvatės metus?

Visi klausimai, susiję su spalvų skalę, jau turimeaptarta. Dabar pakalbėkime apie figūras ir tekstūrą! Suteikite pirmenybę tiems dalykams, kuriais jūsų siluetas bus kuo aiškesnis ir naudingesnis.

Astrologai vieningai tvirtina, kad jie tvirtai montuojamisuknelės, tačiau neturite nieko prieš tokius derinius kaip tunika ir antblauzdžiai, sijonai ir palaidinės, elegantiški kostiumai. Remiantis audinio tekstūra turėtų būti lygus ir arti gyvatės odos.

Žinoma, spalvų pasirinkimai yra mėlyni, juodi, sidabriniai.

Atkreipkite dėmesį į daugiasluoksnius siuvinius. Tegul jūsų apranga yra šviesi, bet ne provokacinė.

Kaip dekoracijos, "Water Snake" pasirenka perlus, koralus, brangakmenius.

Sėkmės ir sėkmės Naujieji Metai!