Kaip apsaugoti odą nuo šalčio poveikio

Žiema yra ne tik švenčių laikas irmagija, tai taip pat yra minuso temperatūra, žema drėgmė ir šaltas vėjas. Pirmas dalykas, kuris kenčia nuo viso to pasekmių, yra mūsų oda, kuri tampa sausa, sutraukiama, nulupama ir sukelia daugybę problemų ir nemalonių pojūčių. Per šį laikotarpį turime užtikrinti, kad taip yrarūpintis, naudokitės geromis apsaugos priemonėmis ir atidžiai stebėkite jo būklę, kad išvengtumėte ar bent jau sumažintumėte nemalonius siurprizus. Taigi, kokį patarimą verta atsižvelgti?

1.

Pagrindinė apsauga

Prieš išvykdami lauke, turite apsaugotioda per kremą. Verta prisiminti vieną svarbią taisyklę: kuo žemesnė temperatūra, tuo mažesnė produktas, nuo tada jos apsaugos funkcijos bus didesnės. Be to, grietinėlė turi būti minkšta, nes per daug tankus absorbuojamas ilgą laiką, dėl to kyla papildomų problemų.

2.

Kraujagyslių sustiprinimas

Ilgai veikiant šalčiui kyla raudonumasir odos lupimasis. Norėdami to išvengti, turite sustiprinti indus. Tai padeda susidoroti su vitaminu C ir produktų, kurių sudėtyje yra jį (savo mėgstamus vaisius ir daržoves) suvartojimo, taip pat padaryti kaukes, kuri bus pateikta šį komponentą. Geras variantas - jis suspaudžia sultinio ramunėlių, kuris turi tonikas poveikį kraujagyslių naudojimą.

3. Kaip pasirinkti makiažą

Jei negalite padaryti be pagrindotada žiemą geriau naudoti produktą riebalų pagrindu. Apskritai geriau taikyti kosmetines medžiagas iš trapių pastelinių atspalvių. Sumažinti negalima naudoti, nes šaltas ir taip išprovokuoja natūralaus raudonumo pėdsakus. Akių makiažui pasirinkti vandeniui atsparią kosmetiką, nes įprastai ji tekės iškart po išėjimo. Labai svarbu apsaugoti lūpas, nes čia oda yra labai švelni. Naudokitės apsauginiais balzamai su vitaminais. Prieš einant miegoti, jūs galite tepėti juos su kūdikių kremu, kad jie taptų patogesni ir išvengtų įtrūkimų.

4. Mityba odai

Žiemos oda gali trūkti mitybos, nesMaistinės kaukės, buities ar profesionalios, turėtų tapti tavo artimais draugais. Be to, net šalčio metu ekspertai pataria naudoti dienos kremą su SPF-filtru, nes netgi tada veikia žalingi ultravioletiniai spinduliai.

5. Drėkinanti medžiaga

Kai ateina šaltis, tai matomemūsų oda tampa sausesnė, kartais pernelyg sausa. Todėl jai reikia gero drėkinimo. Naudokitės šiuo drėkintuvu, tonikais, kaukėmis ir pan. Galite efektyviai naudoti natūralias priemones, pavyzdžiui, prieš einant miegoti, išvalykite veido grietine, natūraliu kefyru, jogurtu ar pienu, kuriame galite pridėti augalinių aliejų. Poveikis yra toks pat kaip kosmetikos pienas, tačiau tokios priemonės yra daug naudingesnės. Paruoškite mišinį, padėkite ant veido ranka ar medvilnine kempine, tada nuimkite.

6. Naktinė priežiūra

Naktį, reikia taikyti specialųnaktinis kremas. Žinoma, prieš tai odą reikia kruopščiai išvalyti. Jis suteiks jai galimybę pailsėti ir susigrąžinti, o jūs miegate, o ryte atrodysite daug geriau.

7. Tinkami produktai

Labai svarbu atkreipti dėmesį ne tik į išoręodos priežiūrą, bet ir jų mitybą, kuris visų pirma atsispindi ant veido. Žiemą geriausiais draugais turėtų būti vitaminų A, C ir E. maisto produktai. Tai yra daržovės ir vaisiai (ypač citrusiniai vaisiai), natūralūs pieno produktai, riešutai ir pan. Be to, nereikės papildomai suvartoti vitaminų ir mineralų kompleksų, kurie tikrai suteiks kūnui viską, kas būtina.