Patarimai 40 metų amžiaus

Trisdešimtmetis jau tampa aišku, kad tiePatarimai, kuriuos suaugusieji davė anksčiau, yra tikrai naudingi ir svarbūs. Yra jausmas, kad jei žinotumėte, apie ką senjorai žino apie gyvenimą, galite išvengti daugybės klaidų. Mūsų straipsnis tiems, kurie dabar yra apie trisdešimt. Perskaitykite patarimus žmonėms, kurie yra 10 metų senesni ir patyrę gerinti savo gyvenimą.

1. Sutaupykite pinigų. Pradėkite taupyti savo santaupas senatvėje dabar. Pabandykite kuo greičiau sumokėti šias skolas, paskolas, kurias turite, ir palaipsniui surinkti pinigus. Įdėkite juos į banką tokiu procentu, kad jūsų senatvės pensijoje būtų daugiau pragyvenimo lėšų. Kadangi išeiti į pensiją gyventi yra labai sunku. Ir jei dabar turite laimingą gyvenimą ar gerai uždirbtą vyrą, tai nereiškia, kad senatvėje pinigai jums nebus naudingi. Kad nebūtų susitikti su vyresnio amžiaus žmonėmis ar nuolat prašyti pinigų iš vaikų, dabar pradėkite taupyti.

2. Rūpinkitės savo sveikata! Tai labai svarbi sudedamoji dalis. Jei valgyti šaltą maistą dėl to, kad jūs turite visą laiką atimantis darbas, arba tiesiog esate per daug tingus, ruošti maistą, vesti sėdimas gyvenimo, ir aš džiaugiuosi, kad jums nereikia rūpintis, nes galite būti tikri, kad anksčiau ar vėliau tokio gyvenimo būdo pasekmės duos žinoti save. Vyresnysis patars pradėti sportuoti, valgyti dabar sulėtinti organizmo procesą drabužiai. Patikėkite manimi, daugelis pagyvenusių žmonių dabar pasiruošę duoti viską už galimybę grįžti į jaunimą ir viską pakeisti. Ir jūs turite galimybę daryti įtaką jūsų sveikatai ateityje. Teigiamai ar neigiamai - tai jūsų pasirinkimas.

3. Nebijokite rizikuoti. Visuomenėje manoma, kad trisdešimt žmonių turi nuspręsti dėl prioritetų, gyvenimo būdo, darbo, vertybių. Bet jei suprantate, kad pasirinktas kelias jums nepatinka, nebijokite jį pakeisti. Jei manote, kad nebenorite dirbti dabartiniame darbe, rizikuojate ir atsistatydinkite. Pradėkite daryti kažką, kas jus tikrai žavisi, ir to nepabinksite!

4. Praleisk laiko su savo šeima. Tavo tėvai seniai sunaikinami, tampa labiau brandūs. Ir dabar reikia keistis vaidmenimis - dabar jūs rūpinatės savo tėvais, kaip jie rūpinosi tavimi kaip vaikas. Suprantama, kad šeima yra svarbiausias dalykas gyvenime. Praleiskite daugiau laiko šeimyne, kurioje jūs užaugo, ir su savimi sukurta šeima. Galų gale, kas atsitinka, žmonės visada arti tavęs. Būk su jais!

5. Padarykite sau kažką gero. Kiekvieną dieną, kiekvieną savaitę, kiekvieną mėnesį. Kartais verta būti šiek tiek savanaudišku ir padaryti kažką naudingos sau. Padarykite tai, kas jums patinka, grįžkite nuo bendravimo su žmonėmis, kurie ne įkvepia jus, nuleiskite. Negalima keisti savo gyvenimo už dalykus, kurie nėra verti. Užsiimkite tuo, kas atneša jums malonumą ir mėgaukis gyvenimu.

Žinoma, ne visada tinkami vyresnio amžiaus žmonių patarimaipasaulinės perspektyvos į kitas kartas. Bet tikėk manimi, kai kirsite jų amžių, jūs suprasite, kad jums buvo duotas tinkamas patarimas. Kad keturiasdešimt metų nesijaustumėte, kad ką nors padarėte neteisingai, pradėkite keisti savo gyvenimą trisdešimties metų amžiaus!