7 būdai rasti ramybę

Niekas nepatinka stovėti eilėje. Tokiais laikais mes esame erzina, nes man atrodo, kad laikas yra švaistomas.

Neseniai viename iš stovyklų buvo stebuklinga miniatiūra apie tuščią eigą. "Greičiau", - šaukė aktorius. "Man reikia išeiti iš čia, eiti namo ir nieko nedaryti".

Mes skundžiame, kai turime palaukti. Tačiau iš tiesų mes skubame be jokios priežasties. Kartais mes viską skubame sugauti svarbų susitikimą, laiku atvykti į darbą, paimti vaikus iš mokyklos ir kt. Tačiau kai mes einame eilėje, nenorime laukti ne todėl, kad turime svarbų verslą. Tiesiog žmonės pagal prigimtį nenori laukti.

Tai viskas apie šiuolaikinio gyvenimo ritmą ir stilių. Pasaulis reikalauja greito ritmo. Kas penkias minutes žmonės tikrina naujienų eilutę. Mobilusis telefonas yra ne tik galimybė bendrauti su šeima ar draugais. Vietoj dėmesingos susitikime ar paskaitoje mes patikriname el. Laiškus per telefoną, rašo laiškus draugams ar, dar blogiau, žaidžia "Tetris" ar "Candy Crush".

Daugeliu atvejų žmonės nemato tokio ritmo, kuriuo jie dirba. Gerai atlikti daugiau užduočių per trumpą laiką, tačiau greitas atliktas darbas ne visada yra aukštos kokybės.

Mes jums pasakysime, kaip sustoti, nuraminti ir praleisti laiką.

1. Apriboti internetinių naujienų peržiūros laiką.

Dabar daugybė žmonių žiūri naujienų kanalussocialiniuose tinkluose ir kitose interneto svetainėse daugybę kartų per dieną. Tai socialinė priklausomybė nuo savęs. Mes ne tik patikriname socialinių tinklų profilius pernelyg dažnai, bet apie juos galvoja beveik nuolat. Nustatykite sau ribą - kiek kartų per dieną norite peržiūrėti profilį tinkle - vieną, du, tris?

2. Iškraukite savo tvarkaraštį.

Tendencijos rodo, kad šiuolaikiniai žmonėsjie rengia beveik kiekvieną valandą savo tvarkaraštyje, rengdami svarbius susitikimus, vakarienes ir kitus dalykus. Vėliau jie skundžiasi dėl laisvo laiko ir poilsio trūkumo. Kaip su tuo susidoroti? Tai paprasta - kiekvieną dieną palikite kelias valandas. Tas faktas, kad visi kiti yra užsiėmę 24 valandas per parą, nereiškia, kad jūs turėtumėte daryti tą patį.

3. Negalima atlikti kelių užduočių tuo pačiu metu.

Dėl darbo kokybės ir mūsų vidausmes turime atlikti vieną užduotį vienu metu. Koncentruokite ir atlikite nuo pradžios iki pabaigos. Tik tada rezultatas bus puikus, ir jūs būsite patenkintas. Daugiafunkciniai veiksmai yra geri, tačiau neturėtumėte per daug dirbti.

4. Nutraukite mąstymą apie laiką, kurio neturite, ir pagalvokite apie laiką, kurį turite.

Tai yra geriausias būdas nuraminti ir sustabdyti, nepriklausomai nuo aplinkybių. Patikėkite tuo, kas jums priklauso visame pasaulyje. Jūs turite pakankamai to, kad atliktumėte visas užduotis.

5. Nepamirškite kvėpuoti.

Kiekvienas iš mūsų susidoroja su stresu įvairiais būdais. Kai kurie žmonės padeda kvėpuoti - giliai. Įsivaizduokite, kad grynas oras užpildo plaučius, o tada atleisk. Tai tikrai veiksmingas būdas. Tai padeda įkrauti smegenis.

6. Analizuokite savo impulsyvumą ir išmokite to išvengti.

Kas labiausiai impulsyvi? Kas dažnai jus erzina? Rasti atsakymus į šiuos klausimus. Ištyrus viską ir darant išvadas, galite kontroliuoti savo kūną ir tam tikru momentu išlikti ramiai. Norint pasiekti ramybę, kai kuriems gali prireikti penkių minučių pertraukos, puodelio kavos ar penkių minučių pėsčiomis. Kiekvienas pasirenka sau.

7. Dėmesys į esamą.

Dabartinis yra tas, ką mes turime. Mes negalime atkurti praeities ar numatyti ateitį. Šiuo metu koncentracija leidžia jums neplėšti ir pasiekti sėkmės dabar, kol išliks ramus. Nereikia galvoti apie praeities klaidas ir numatyti ateities plėtrą. Mintys apie ateitį turi būti ne visi, bet mes neturėtume sutelkti tik į juos.