Žalioji gyvenimas: kur pradėti?

Kiekvieną dieną darau kažką už žemę, gamtą,ateities kartoms palikti netinkamo vartotojo padėtį ir tapti aktyviu, mąstančiu, sąmoningu planetos gyventoju - tai reiškia, kad tai reiškia žalią gyvenimo būdą. Pabandykime atlikti bent vieną iš šių veiksmų.

1.

Išvalyti teritoriją

Mažiausias dalykas, kurį galite padaryti savo planetaisavo gatvę ir gyvenimo kokybę - tai eiti į subbotniką. Sweep savo kieme, rinkti ir rūšiuoti šiukšles, kasti ir baltinti į kieme medžius ... Ar pastebėjote, kad švarioje vietoje ir šiukšlinimo yra nepageidautina. Taigi savo kieme - vargu ar kas nors mesti popieriaus lapą. Būtų puiku, jei jums organizuoti savo namų gyventojus eiti į darbą dieną organizuojamas kas savaitę ar bent kartą per mėnesį! Viskas, ką darote savo planetai, jūs galų gale darykite sau ir savo vaikams.

2.

Augalų medžiai ir gėlės

Pasodinkite medžius ir sutrupinkite gėlių lovelius savo kiemenamuose - kas gali būti maloniau ir lengviau? Šie medžiai duos jums naudingos išsklaidytą atspalvį ir spalvų prašome akis ... Apskritai, jūs suprasite, kad kiekvienas augalas - tai mažas indėlis į kovą už švarų orą. Be to, Europoje toks populiarus yra judėjimas, vadinamas "partizaniniu sodininku". Grupė žmonių prie naktį viršelio ir pertrauka gėlyną sodinimo medžiai, kur yra bent nedidelis gabalėlis žemės.

3.

Išmesti vieną kartą

Per gyvenimą kiekvienas žmogus palieka jįvadinamasis "anglies pėdsaką", kuris yra laiko intervalas ilgis ilgesnis, tuo labiau neprotinga, vartotojų gyvenimą jis vadovavo. Plastikiniai maišeliai pusryčiai, vienkartiniai indai, vienkartiniai šiukšlių maišai, plastikiniai buteliai, namų apyvokos daiktai, pagaminti iš plastiko ir polietileno ... Visa tai, kas jums bus išgyventi, bet jis bus netinkamas. Pirmiausia persvarstykite savo įpročius, jei galite kažką pakartotinai naudoti, tai padaryti. Mes jus informuosime, kaip galite elgtis ekologiškiau per savo kasdienį gyvenimą.

4.

Sumažinti automobilių ir transporto priemonių naudojimą apskritai

Ar manote, kad tai yra fantastinis? Patikėkite manimi, tai yra labiau tikra, nei atrodo. Mažame mieste tiesiog negali būti jokio automobilio vairavimo klausimo, išskyrus kai kuriuos ypatingus atvejus. Kalbant apie "megacities" - tai šiek tiek sudėtingiau, bet viskas įmanoma. Jei darbas yra jūsų vietovėje, užduotis į jį dviratyje nėra sunku, tiesa? Norėdami tai padaryti, kai ieškote naujo darbo, pastatykite gyvenamąją vietą ir nurodykite savo pageidavimus dirbti rajone. Jūs būsite nustebinti, kiek laiko, pinigų ir nervų galite sutaupyti, o ne kalbėti apie naudą sveikatai! Yra ir kitų galimybių mažinti transporto naudojimą: viešasis transportas yra geresnis nei asmeninis automobilis; Nuotolinis darbas kelias dienas per savaitę taip pat padeda taupyti.

5.

Žaliosios parduotuvės

Gamtos, ekologiškų prekių pirkimasjūsų šeima nepadės išgelbėti planetos, bet tai yra jūsų asmeninis mažas indėlis į žalią judėjimą, žalia gyvenimo būdas. Deja, mūsų visuomenė yra vartotojų visuomenė, o tai nepasikeis kitame amžiuje. Bet kiekvienas iš mūsų gali imtis šiek tiek žingsnio. Ieškokite sąžiningų ir sąžiningų pardavėjų; pirkti maisto produktus rinkoje iš gamintojų. Ir ne prekybos centruose, kur jie yra brangūs ir jų kokybė palieka daug norimų rezultatų; pasirinkti natūralias buitines chemines Atsisakykite pirkti madingų dalykėlių, kurie pasibaigs per keletą mėnesių įsigyjant; Perskaitykite mėgstamiausias knygas ir žurnalus internete, kad išvengtumėte popierinių versijų pirkimo; pirmenybę teikia natūralioms medžiagoms: medienai, metalui, žolelių pluoštui, bioplastikams. Daugelis produktų, kuriuos galite gaminti namuose savo paties rankomis, pasinaudokite šia galimybe.

6.

Analizuokite savo maistą

Žalias maistas yra ne tik tofu ir ekologiškasmorkos. Mes išsamiai parašysime, kokie gaminiai yra ekologiški ir saugūs. Jūs sužinosite, kad vietiniai produktai yra tikrai geresni ir labiau aplinką tausojantys nei svetimiems maistams. Mes pasakysime jums, kaip būti žaliuoju mėsos mėgėju, nes žmonės, pasirinkę žalią kelią, ne visada yra vegetarai. Tinkamas maistas turėtų būti sveikas, pigus, skanus ir prieinamas. Šiuo metu galite pradėti pirkti produktus iš vietinių ūkininkų, valgyti vegetarišką pietų bent kartą per savaitę, sumažinti geriamojo vandens vartojimą, įsigyti firminių daiktų.

7.

Žalioji namas

Pagrindinis yra vieta, kur galite ir turėtumėte pradėtikraštovaizdis. Yra šimtai santykinai nebrangių būdų, kaip jūs galite auginti daržoves namuose ir netgi kai kuriuose soduose. Be to, galite įvesti taisyklę nenaudoti vienkartinių popierinių maišelių ir servetėlių, kad ekonomiškai tvarkytų vandenį, pasirinkti ekonomiškus skalbimo ir skalbimo indus. Jūs galite lašinti giliau: kokias dovanas tu duosi savo draugams šventėms? Jie neturėtų pakenkti aplinkai ir įtempti draugus. Mes parašysime apie visa tai ir daugybę kitų dalykų mūsų publikacijose, taigi, jei jus domina, kad jūsų gyvenimas taptų žalia, užsiprenumeruokite mūsų naujienas. Jūs tikrai turite atsisakyti gyvenimo būdo, kurį lemia dauguma žmonių, tačiau tai nėra toks radikalus, kaip atrodo, svarbiausia kažkur pradėti ir svarbiausia pradėti mąstyti ir veikti sąmoningai. Jūsų pirmoji užduotis yra galvoti apie savo įpročius ir gyvenimo būdą. Pagalvokite apie tai šiandien.

</ P>