10 priežastys, kodėl dieta neveikia

Maistui bent kartą, bet kiekviena moteris sėdėjo. Tačiau ne visi šie stebuklingo metodai suteikia mums rezultatą, kurį jie žada. Dažnai svoris lieka vietoje arba greitai palieka, bet greitai grįžta. Tai, žinoma, sutrikdo, nes mes esame svorio kritimaspraleidžia daug laiko, energijos ir nervų. Daugelis moterų, kurių išvaizda yra neefektyvi dieta, atsisakoma šio verslo ir leisti dalykus atskirai, o tai taip pat nėra labai geri. Kokios tipiškos klaidos daromos svorio praradimo procese ir kodėl mes nepasiekiame savo svajonių svorio?

1. Per mažai kalorijų

Žinoma, bet kokia mityba reiškia pagal savedietos kalorijų kiekio sumažėjimas, tačiau jei šis sumažėjimas yra per stiprus, poveikis yra atvirkščiai: organizmui tai yra stresas, ir jis kruopščiai pradeda taupyti atsargas ateičiai. Taip atsitinka, kai sunaudojote mažiau nei 1200 kilokalorijų per dieną, todėl svarbu, kad jūsų kalorijų dieta būtų tokia.

2. Baltymų trūkumas

Kai kurios dietos, ypačreiškia daržoves ir vaisius, yra katastrofiškai mažai baltymų. Be to, trūksta, be to, kyla rimtų sveikatos sutrikimų ir medžiagų apykaitos sutrikimų. Pabandykite vartoti pakankamą produktų skaičių, kuriame yra šis komponentas. Galite ją apskaičiuoti taip: už kiekvieną savo svorio kilogramą 4 gramus baltymų per dieną.

3. Nepakankamas skysčio kiekis

Gali sukelti nepakankamą vandens kiekįdehidratacija, inkstų problemos ir medžiagų apykaitos sulėtėjimas. Kalbame apie vandenį, o ne apie arbatą, o ne apie kavą, o ne apie pieno gėrimus, būtent apie švarų vandenį. Jo kiekis per dieną neturi būti mažesnis nei 8 stiklinės (1,5-2 litrai).

4. Mažas augalinis maistas

Vaisiai ir daržovės prisotina organizmą vitaminais,normalizuokite skrandžio darbą ir paskatinkite riebalų suskaidymą. O jei esate dietos, kiekvieną dieną turėtumėte sunaudoti ne mažiau kaip 5 šviežių vaisių ir daržovių: jie yra nereikšmingi kalorijų, o nauda yra neįkainojama.

5. Neteisingas paskirstymas

Kartais problema yra ta, kad visos kalorijosjūsų dieta yra tik vienas ar du valgiai. Tai yra neteisinga, nes vienu metu kūnas yra perkrautas, o kitu atveju jaučiamas stiprus badas. Maisto kiekis per dieną turėtų būti padalintas į 5-6 smulkių dalių: tai padės sumažinti skrandžio kiekį ir atsikratyti skausmingo bado jausmo.

6. Problemos su miegu

Kartais priežastis yra dietos neveiksmingumasklaidingas miego režimas. Pavyzdžiui, jei jūs einate lovoje toli po vidurnakčio ir tuo pačiu metu miegate mažiau nei 6 valandas, tai greičiausiai pablogins inkstų funkciją ir padidės kraujospūdis. Na, tai sukelia sulėtėjimą medžiagų apykaitos procesuose ir kilogramų. Stenkitės normalizuoti režimą: eik prie lovos bent iki 00:00 ir miegokite mažiausiai 8 valandas.

7. Fizinio aktyvumo stoka

Nepriklausomai nuo to, kas yra veiksminga ir stebuklinga, nedieta, kaip taisyklė, jei žmogui trūksta fizinio aktyvumo, rezultatas bus daug blogesnis. Norėdami tai išspręsti, judėkite savo gyvenimo būdą: sportuokite, vaikščiokite daug, vaikščiate grynu oru ir pan. Patikėkite man, jūsų kūnas bus jums ačiū už tai.

8. Bloga kaloringumo kontrolė

Kartais priežastis yra ir tai, kad vartojateper daug kalorijų, to nepastebi. Pavyzdžiui, be pagrindinės dietos meniu, geriate keletą gėrimų per dieną soda arba saldaus kavos, kuri nėra tokia saugi. Stenkitės tai atidžiai atsižvelgti: kalorijų turinys turėtų būti jums optimalus, ne daugiau ir ne mažiau, nes abi galimybės turi savo reikšmingus trūkumus.

9. Netinkamas svorio reguliavimas

Dažnai mityboje moteris mėgsta dvidešimt kartųdieną stovėti ant svarstyklių ir pataisyti kas dešimt gramų išmesti. Tuo tarpu šis požiūris yra neefektyvus, nes per dieną svoris gali svyruoti plius ar minus 2 kilogramai. Pasverkite save kartą per savaitę - tai padės jums sužinoti tikrų rezultatų. Be to, ne visada svarstyklės yra dietos veiksmingumo indikatorius: atkreipkite dėmesį į tai, kaip sėdite ant senų daiktų ir ką parodo centimetras. Dažnai tai yra daug teisingesnių rodiklių nei skalės.

10. Motyvacijos stoka

Kartais mes pertraukiame ar pertraukiame dietą tiksliaipriežastis, dėl kurios trūksta motyvacijos. Arba tam tikras įvykis gali pakeisti mūsų požiūrį į savo kūną. Svarbu pasiruošti laiku ir suprasti, kad jūs žiūrite save ne už kažką, bet tik už save, nes, nepaisant visko, tu turi būti gražus. Motyvuokite save, apdovanokite save už savo pirmuosius pasiekimus, įsivaizduokite savo ateities idealų kūną - ir tuomet pavyks.