Ponios, skėčiai ir vasaros peizažai, pagaminti iš kavos atspalvių ispanų prekės ženklo

Draugai, kviečiame susipažinti suBritanijos kraštovaizdžio dailininko Marko Ispanijos (Markas Ispanija) romantiškas kūrybiškumas. Jo storesni pastoriai vilioja ir sužadina apetitą skubėti surinkti lagaminą, sėdėti automobiliu su atviru viršu ir šaudyti į jūrą, šalia karšto miesto kasdienio gyvenimo ... Nepamirškite paimti balto skėčio!

Markas baigė Midway menų koledžąKento grafystę specializuojasi graviūrų ir originalių vaizdų. Talentingų menininkų darbai eksponuojami prestižiškiausiose galerijose visoje Jungtinėje Karalystėje. Kolekcionieriai iš viso pasaulio - Ispanijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Naujojoje Zelandijoje, Australijoje, Olandijoje, Honkonge, Japonijoje, JAV ir Kanadoje - nori paimti Mark Spine paveikslų.

Kelias į sėkmę Markas Ispanija pradėjo nuo piešimokraštovaizdžio kompozicijos. Laikui bėgant, technika pagerėjo, ir Markas jautė, kad jo peizažai trūko gyvenimo. Taigi jis suprato, kad reikia mokytis naujų vaizdinių formų ir nuo abstrakcijos iki vaizdų.

Dabar menininko darbuose kraštovaizdis, kaip ir anksčiau,atlieka ypatingą vaidmenį, formuoja temperatūros laipsnį, o nuotaikos kūrėjo vaidmuo priklauso pagrindiniam simboliui - moteriai. Kartu su gerai suplanuotomis detalėmis, tai sukuria nuostabią laimingą ir jaukią gyvenimo atmosferą kažkur istorijos gale ir toli nuo šurmulio.

Ne mažiau romantiška miesto meno kolekcija:
žymės:, ,