Natūralūs produktai prieš buitinius chemikalus

Ekologai ir gydytojai skamba įspėjimu: megaefektyvūs buitiniai chemikalai sukelia nepataisomą žalą mūsų sveikatai, kelia grėsmę mūsų planetos ekosistemai. Ar ne laikas galvoti, ar šis baisiausias sterilumas vertas brangiausių, ką mes turime - sveikata?

Mūsų močiutės buvo garsios savo puikių namų šeimininkių, jųnamai buvo švieži ir patiekalai glistened grynumas. Bet jie neturėjo šių super valymo buitinių cheminių medžiagų, kad mes naudojame. Jie buvo gydomi senais, tautiniais būdais. Galbūt nauji metodai yra efektyvesni, tačiau jie sunaikina ne tik kenksmingas bakterijas, bet ir naudingą mūsų namų mikroflorą. Ir tada yra klausimų: kur vaikai turi alergiją ir disbakteriozę?

Ar šiuolaikinės namų šeimininkės, ginkluotosiosMomentiniai dėmių valiklis, kad vynas ant staltiesės druskos bus pašalintas, o įprasta soda - puikus būdas ne tik susidoroti su riebiai patiekalų, bet ir tamsios dėmės ant jo. Mes siūlome apžvalgą apie natūralias priemones, skirtas namo valymui, kurį bet kuriuo metu naudojosi mūsų močiutės.

Citrina

Su įvairios kilmės žaliavomis ir purvu, citrinų rūgštis puikiai kovoja, ypač jei ji sumaišoma su druska.

Nuvalykite pusę citrinų pjaustymo medinėslentynėlė, todėl pašalinsite tamsius dėmelius ant jo, nemalonų kvapą ir praleisite šiek tiek natūralios dezinfekcijos. Laikykite 20 minučių, o tada nuplaukite šaltu vandeniu.

Norėdami išvalyti maišytuvus iš masto, drožkite juos citrina ir palikite visą naktį. Ryte nuvalykite maišytuvus drėgnu skudurėliu ir jie bus spindėti kaip nauji.

Citrinų sultys taip pat yra puiki priemonė balinti audinius. Įpilkite 0,5 puodelio citrinų sulčių skalbdami baltais daiktais.

Lemonas padės atsikratyti nemalonių žuvų kvapo. Kad tai padarytumėte, rankas reikia nuvalyti citrina (jei nupjausite žuvį rankomis), pjaustymo lenta, peiliu. Iš kvapo nebus jokių pėdsakų.

Actas

Mes jau parašėme straipsnį apie sterilų namą. Ši agresyvi buitinių cheminių priemonių priemonė, naikinanti visą namų florą, prisideda prie pavojingos juodos pelės augimo. Jei jūsų namuose jau yra židiniai, kovokite su jų actu.

Norėdami dezinfekuoti ir nulupti indaplovę, supilkite 0,5 puodelio acto į mažą plastikinį butelį ir padėkite jį viduje. Pasukite į laisvąja eiga.

Vietoj cheminių priemonių langų valymui,naudokite vandenį su praskiestu actu. Už 2 litrus vandens - 1 puodelis acto. Tas pats įrankis padės jums stiklinius stiklus ir stiklines plauti. Nepamirškite juos nuplauti tik prausdami sausu medvilniniu rankšluosčiu.

Valyti garų lygintuvą, parengti sprendimą1: 1 actu vandeniu ir įpilkite į vandens rezervuarą. Paspauskite garo mygtuką ir atidarykite visą vandenį per skylutes. Leiskite geležį atvėsti, pakartokite procedūrą švariu vandeniu. Nuvalykite geležį.

druska

Druska yra puikus valiklis ir dezinfektorius, mes galime naudoti bet kokią jūsų namuose prieinamą druską.

Druska puikiai valo tvirtinamus riebalus iš dangtelių, puodų, keptuvės. Tiesiog nenaudokite virtuvės reikmėms su nelipniu dangčiu.

Tamsi danga ant kavos ir arbatos puodelių puikiai valoma druska. Norėdami pagerinti balinimo efektą, sumaišykite druską su citrinų nuosėdomis.

soda

Maisto (arba gėrimas) sodos geba absorbuoti kvapus be to, ji veiksmingai pašalina nešvarumus ir naftą iš indų ir virtuvės paviršių.

Pašalinti rūdžių nešvarumus iš peilių ir šakių. Sumaišykite 2 šaukštus. soda su 1 šaukšte. vanduo, tepkite mišinį ant šepetėlio ir įtrinkite ant prietaisų. Skalauti vandeniu.

Tinkleliai ir kaitvietės iš viryklės lengvai valomi, jeiiš anksto pamirkykite juos 30 minučių sodos tirpalu: už 1 litro šilto vandens - 0,5 stiklinės soda. Riebalai su mirkymu ištirps, turėsite tik šiek tiek nuplauti šepetį.

Efektyviai pašalina arbatos ir kavos dangą iš natrio ir vandens puodelių 1: 2 santykiu. Nupjaukite indus nakčiai, o ryte nuvalykite kempine ir nusiprauskite.

Efektyvus būdas pašalinti nemalonius kvapus minkštais baldais - sausa soda. Įpilkite soda ant apmušalų, šiek tiek patrinkite sausu šepetėliu ir vakuuminiu tirpalu.

Augalinis aliejus

Augalinis aliejus yra puikus įrankis medinėms dangoms rūpintis, juos gerai valyti ir remontuoti.

Jei ant rankų suteiksite dažų, gydykite jas augaliniu aliejumi, tada nuplaukite muilu.

Norėdami išvalyti ketaus puodus ir keptuves, galite sumalyti šaukštą augalinio aliejaus su šaukštu druskos ir riebalų.

Su aliejumi pagalba galite grąžinti blizgesį dėvėti odiniai batai, jūs tiesiog įdėti aliejų lašą ant švaraus, sauso paviršiaus batus ir patrinti su minkštu audiniu, kad blizgesį.

Norėdami užklijuoti įbrėžimus ant medinių baldų, jums reikia racuoti visą paviršių tirpalu, kurį sudaro 2 šaukštai. aliejus ir 1 valgomasis šaukštas. citrinų sultys.

</ P>