Ką papildyti kolekcija: labiausiai neįprasti žiemos reikmenys 2013-14

Kartais renkant vaizdinius priedusdaug svarbesnis vaidmuo nei drabužiai. Jie gali net paprasčiausią aprangą, kad išskirtinis ir ryškus, ir tai nenuostabu, kad ponios daug dėmesio jiems, stengdamiesi užbaigti savo kolekciją reguliariai. Kiekvieną sezoną, dizaineriai siūlo daugybę neįprastų priedų, kurie neleis sau palikti nepastebėti. Ką turėtume pažvelgti į šią žiemą?

Karoliai

Šiltas laikotarpis praėjo, bet tai nereiškia, kadDabar negalime pabrėžti gražios kaklo ir pečių linijos kompetentingų akcentų pagalba, pavyzdžiui, didžiulėmis karoliais. Ir kuo didesni jie, tuo geriau. Net paprasčiausias suknelė ar griežtas verslo kostiumas kartu su tokiu elementu atrodys nuostabiai. Daugiasluoksnės, keletas pakopų, turtingų kristalų ir spalvotų akmenų iš visų atspalvių - visa tai jums suteiks unikalią net esant stiprioms šaltims.

Grunge ir punk

Jei norite pridėti drąsos vaizdą,transformuojamas nuo romantiškų Turgenevo ponios aistringai panele sulopyti, kad Grunge, punk, trimatis grandinėje, smeigtukai, smeigės ir kniedės, panašumo apykaklėms ir pan stiliaus kris savo skonį. Žinoma, tokios detalės visur nėra tinkamos, tačiau kodėl gi ne eksperimentuoti?

Auskarai

Kuo labiau neįprasti jūsų auskarai bus šiame sezone,tuo geriau. Tai gali būti jau seniai populiarus rankogaliai, didžiuliai "šviestuvai", kurie pabrėžia kaklą ir puikiai atrodo kartu su dideliu plauku, dideliais kryžiais, kurie atrodo taip viliojantys ir netgi imituoti spygliuotos vielos. Nebijokite eksperimentų ir visais būdais patekėk į porą tokių keistų ir kartais bauginančių elementų.

Apyrankės

Šį sezoną apyrankė tapo priedų karaliumi. Čia taip pat svarbus vaidmuo, todėl verta atkreipti dėmesį į didelius modelius. Paskutinė tendencija yra poros apyrankės, kurios abiejose rankose yra vienodos. Taip pat galite žiūrėti į didžiulius elementus etniniu stiliumi, daugiasluoksnes grandines, šiek tiek neatsargiu stiliumi ir netgi kailio apyrankes, puikiai papildančias žiemos vaizdus.

Tęsinys kitame puslapyje ...