12 Idėjos vien romantiškam vakarui

Nesvarbu, kiek laiko esate kartu - du mėnesiai ar dveji metai, svarbu, kaip esate kartu iki šiol. Žinoma, laikas vaidina svarbų vaidmenį santykių vystyme, dažnai tai taip pat juos sunaikina. Ir tu tiesiog nori, ir net laikas busžaisti tavo rankose - santykiai pereis į naują etapą, augs, stiprės ... Tačiau, norint ateityje pastatyti tvirtą namą, šiandien turėsite užpildyti kokybišką pamatą ...

Ar esate patenkintas jūsų santykių lygiušiandien? Tik sąžiningai? Kaip praleisti laiką kartu? Standartinė schema: vakarienė - kompiuteris - bainki? Toks "Groundhog Day"? O kaip apie pramogas? Bendras produktų pirkimas į prekybos centrą ir apsilankymai tėvams? Siūlau prisiminti, kaip viskas įvyko jūsų santykių pradžioje ir ... atsineškite ką nors naujo! Neleiskite savo jausmams užgniaužti ir formuotis! Paskirkite laiką tik tiems dviems. Prisiminti? "Ir laukti viso pasaulio".

Čia yra keli patarimai, kur pradėti ir kaipPadaryti idealų vakarą dviems. Tačiau visų pirma suprantu, kad esate ne scenos režisierius, o jūsų mėgstamiausias nėra vienas iš teatro lavono narių. Jis taip pat turi savo planus ir, galų gale, savo idėjas apie "tobulą vakarą". Neįdėkite to prieš tai. Kad išvengtumėte nepatogių akimirkų, iš anksto įspėkite savo žmogų apie artėjančią šventę. Jums nereikia išplatinti visų kortelių, tiesiog paprašykite, kad jis liktų namuose laiku ir laisvas nuo bet kokių planų.

1.

Putų vakarėlis

Jūs manote, kad vonioje jūs galite tiknuplaukite rankas ir nuplaukite dantis? Kaip rodo praktika, tai puiki vieta romantiškam vakarui. Tačiau, kad jis vyktų pagal visas taisykles, reikia šiek tiek dirbti: pirmiausia pašalinkite iš vonios visus nešvarius skalbinius, muilo gabaliukus, muilą, pakuotes iš dantų pastos ir pan. Tada įdėkite žvakių į kambarį, apšvieskite aromatinę lempa su bergamotą ir sandaulę, užpildykite vonios kambarį vandeniu, išmeskite jūrą, pridėkite medaus ir pieno puodelį. Atsineškite mažą išmatą ir padėkite ant jo dėklo ir vaisiaus dubenėlį. Nepamirškite apie šampano butelį, du stiklines ir gražią muziką. Ir toliau - tai tik jūsų asmeninis verslas.

2.

Kūno menas

Kaip jums patinka tapybos vakaras? Tik vietoj drobių tu būsi abu. Pirmiausia įsigykite specialius kūno meno dažus. Nesijaudinkite, jie yra hipoalergiški ir nuplaukite be problemų su šiltu vandeniu. Pasirinkite temą patys - bus tokių egzotinių augalų ar "leopardo" spalvos. Atkreipkite dėmesį į kiekvieno jūsų mylimo kūno vietą ir tikėkite manimi, turėsite nepamirštamų įspūdžių ir malonių prisiminimų.

3.

Vakaras kabaretoje

Ar sunku šokti kabareto stiliumi? Ne? Tuomet nusipirkit ateitį: ventiliatorius su plunksnomis, rožinis cilindras, boa, nėriniai ... Pažvelkite į Dita Von Teese spektaklius ir turėsite daugybę jūsų idėjų. Svarbiausia, kad nebūtų pergalės, kad būtų kuo natūralesnė, o jums būtų garantuotas plojimai. Ir svarbiausia - tavo vyras bus labai, labai nustebęs!

4.

Pižama partija

Mes visi buvo maži. Kodėl nesuteikite vieni kitiems maloniam vaikingos vaikystės vakarui? Suknelė juokinga pižama, pirkti saldumynus (idealiu atveju - didelis skanus pyragas), padaryti du didelius puodelius kakavos, lipti į lovą, įjunkite savo mėgstamų animacinių filmų. Galite suorganizuoti pagalvių mūšius, skaityti pasakos vienas kitam. Stenkitės surinkti įspūdį, žaisti monopolį ar šachmatą.

5.

Konkurencija geriausio virėjo

Bet kokia bendra veikla sujungiama, irvakarienės ar vakarienės paruošimas nėra išimtis. Jūsų vyras valgė viską, ką virėjai su malonumu? Ar jūs kada nors bandėte ką nors, ko jis gali virti? Ne? Bet Europoje geriausi virėjai yra tik vyrai! Sulyginkite konkursą dėl maisto ruošimo, pvz., Pjaustytų kiaušinių! Ir jei yra noras nulupti, pabandykite kartu suvynioti suši ritinius arba pyragas. Ir tada - vyno butelis, intymūs pokalbiai laukdami "tešlos atsinešti", prisiminimai ...

6.

Teminės vakarėlis

Kodėl gimtadienis ar Naujieji Metai gali būtikartą per metus? Kokia šiandien data? Nesvarbu! Atėjo laikas švęsti, pavyzdžiui, Helovinas. Arba sutvarkykite Brazilijos karnavalą. Arba Valentino diena. Nėra jokių apribojimų. Jums nepatinka, kaip švęsti savo 14-ąjį gimtadienį? Tai gali būti nustatyta šiandien! Ir net jei kas nors manys, kad esate nusivylęs, žinokite, kad laimė visada buvo beprotiška!

7.

Intelektualų šou

Mažas konkursas visada jaudina irŠildo Ypač jei tai yra dviejų mėgėjų konkursas. Šachmatai ar šaškės? Kortos norite? Scrapble arba monopolija? Jūros mūšis? Tic-tac-toe? Galvokite apie prizus už nugalėtoją, paimkite su visais gėrybių rūšis, daugiau juokitės ir vakare bus garantuotas nepamirštamas.

8.

Šokis

Kaip ilgai tu šoko? Ne, ne diskotekoje, ne gimtadienio šventėje su teta Šura, bet kai tu vienas buvo kartu? Niekada? Organizuokite sau šokių vakarą. Temos gali būti labai skirtingos - nuo džiazo iki Argentinos tango. Nepamirškite apie kostiumus - tam tikrą laiką jūs turite galimybę pasirodyti šalia mylimiausio savo netikėtoje vakarinėje suknele! Kada paskutinį kartą pamatėte jį į kostiumą? Arba bent kelnes ir marškinius? Užpildykite grojaraštį su gražia muzika, pažvelk į internetą pora pamokų apie tango ar samba, padėkite sau kažką labai viliojančio ir eik!

9.

Išvykimas gamtoje

Jei turite galimybę eiti kur norsuž visus savaitgalius - ir nemanyk, eik. Kumštelėkite internete - aplink savo miestą yra daug istorinių vietų. Ir be istorijos - tik nesuskaičiuojamą skaičių gražių peizažų, ežerų, parkų, rezervų. Greta didelių miestų visada būna tam tikras stručių ūkis arba bananų plantacijos. Jei negalite skirti sau visų savaitgalio - atvykite bent vieną vakarą. Paimkite pledus, iškylos krepšelį, raskite gražią ir ramią vietą, pastatykite ugnį, užkepkite daržoves, tradicinius šašai kebabus. Galų gale, norint praleisti laiką, nebūtina surinkti didelės kompanijos, to pakanka jums abiem! Kaip pasirinkimas - po darbo apvynioti artimiausio parko. Išjunkite telefonus, pamirškite visas problemas, dėl kurių šiuo metu esate susirūpinę, nusipirkite didžiulį ritinį ir eikite šerti ančiukus ar balandžius. Pirkite mėgstamą kai kuriuos suvenyrus be priežasties arba pateikkite jam savo kortelę ... Padarykite siurprizą, parodykite tai, parodykite, kad, nepaisant laiko, kurį praleidote kartu ir nuobodų gyvenimą, jūs madiškai jį mylite! Padarykite albumą su savo nuotraukomis. Prisiminkite malonias akimirkas - bendrus skrydžius, pergales, jubiliejus, laimingą gyvenimą. Ir daugiau juokiasi!

10.

Žinutė butelyje

Parašyk sau laišką ateičiai. Išdėstykite ekskliuzinį vakarą: skanų vakarienę, žvakes ir tuščią butelį, kuriame tu padarei savo slaptą pranešimą. Apie ką svajojat? Ką norėtumėte gauti per penkerius metus? Ko sieki? Ką nenorėtum prarasti, bet ko norėtumėte pirkti? Galbūt įdėkite šiek tiek suvenyrų, nuotrauką (padarytą šiandien), galvosūkį, laikraščių iškarpas - tai bus tik tavo paslaptis. Galite rašyti ne bendrą laišką, bet du laiškus, adresuotus vieni kitiems. Fantasize! Ir tuomet paslėpk butelį namuose esančia laiške, palaidokite jį miške, parke arba paimk ją su draugais ant dachos. Svarbiausia, nepamirškite išmontuoti po metų ar dviejų ar trijų!

11.

Ieškant lobyno

Paslėpti antrą pusę nustebintikažkur ... parke, sode, namuose, miške. Ir duokite jam žemėlapį su išsamiu maršrutu. Tegul jis susiduria su įvairiausiais staigmenimis, paslėptais kažkur žolėje, pašto dėžučių, po kilimėliais ... Būk kūrybingas!

12.

Romantiškas vakaras ir futbolas

Ši parinktis idealiai tinka tiems, kurievyrai yra beprotiški dėl futbolo. Pateikite lentelę šalia televizoriaus juodos ir baltos spalvos (gerai, jei ant indų ir servetėlių rasite "futbolą"). Kaip užkandis, galite paruošti kažką, imituojančio futbolo aksesuarus: kamuolius, žaidimų komandų vėliavą, futbolo lauką ... Padarykite sūrio kamuoliukus ir juos puoškite juodomis alyvuogėmis - čia turite rutulių. Pica taip pat labai gera, ypač jei jūsų vyras yra Milano gerbėjas.

Labai svarbu, kokia tau yrasusitikti su savo gerbėju. Tikrasis gerbėjas, jūsų mėgstamiausios komandos skara ir marškinėliai, žaismingos mergaitės sijonas iš paramos grupės. Aš nežinau, ar pamatysite rungtynes ​​iki galo, bet jo parodymai bus tie!

Galiausiai pasakysiu, kad tokių vakarų sąrašą galima tęsti ir tęsti - viskas yra jūsų rankose!