Labiausiai seksualių apatinių naujovių

Pagrindinis apatinis trikotažas moteriaitualetas, kuris pabrėžia jos seksualus ir gundantis apeliacinį skundą. Ir net jei jis yra paslėptas po didžiulis drabužių, bet kokiu atveju, žinant, kad mes įdėti naują rinkinį proto-pučia, mes manome, gana skirtingai, virsta deivių, karalienių ir roko temptresses. Štai kodėl turi būti tikroji moterisjo arsenale yra tiek daug galimybių, kokios yra bet kokiomis progomis, nesvarbu, ar tai yra pagrindiniai "nematomi" komplektai, kurie yra dėvimi po griežtų drabužių, ar prabangūs modeliai ypatingai progai. Kokios naujovės, stilingos, ryškios ir seksualios, ar modernios lininės mados? Pažvelkime.

1. Kiekvienai dienai

Linai, kuriuos dėvime po drabužiais kiekvienamdiena turėtų būti kiek įmanoma patogesnė ir praktiškesnė, o svarbiausia - nepastebima, kad mūsų mylimi sunkūs drabužiai nebūtų sugadinti išsikišusių juostelių. Dizaineriai mums siūlo rinkinius iš sklandžių medžiagų, be siūlių, pagamintų neutraliais atspalviais arba tiesiog vienkartiniai. Geriau turėti mažiausiai tris tokius rinkinius: baltą, juodą ir smėlio spalvą, nes neturėsite problemų pasirinkdami drabužius pagal jokius drabužius. Nors spalvų monochrominiai modeliai taip pat nėra draudžiami, o jūsų kolekcijoje jie turi būti.

2. retro stiliaus

Retro mados motyvai šiame sezone visiškai matomivisur, o apatiniai rūbai nebuvo išimtis. Pavyzdžiui, daug mados moterų jau seniai pakeitė dirželius su uždaromis bateliais su aukštu juosmeniu, kuri puikiai saugo nuo šalčio, paslėpti smulkius figūros trūkumus ir kartais atrodytų labai seksualūs. Čia priklauso ir "liemenėlių" liemenėlės suknelės, puikiai pabrėžiančios pečių ir raukšlių liniją ir nepraliekančios mums dideliu putplasčio sluoksniu. Norėdami sujungti seksualumą ir komfortą šaltuoju laikotarpiu? Žinoma, tai įmanoma, o tai reiškia, kad retro stiliaus modeliai šį sezoną bus!

3. Spausdina

Stilingi skalbiniai - tai gražus ir labaipraktiška, bet kartais sielai reikalingas kažkas ne trivialus. Jei tai tavo atvejis, atkreipkite dėmesį į stilingus apartamentus, dekoruotus piešiniais ir spaudiniais. Tai gali būti klasikinis žirnis ir narvas, keisčiausia abstrakcija ir netgi gyvūnų vaizdai. Kai kurios iš šių variantų atrodo mielas, naivus ir liesiantis, o kiti yra beprotiškai seksualūs. Priklausomai nuo to, kokį efektą norite, galėsite lengvai surinkti tai, ko jums reikia.

4. Nėriniai

Nėriniai ir tinklelis yra pagrindinės moterysgundymo įrankiai, o ne visą darbo dieną - geriausi draugai, kuriuos galima lyginti su kailiais ir deimantais. Tokie modeliai, jausmingi, švelni ir viliojantis, iš karto suteikia skirtingą jausmą sau. Galite eksperimentuoti su spalva: pavyzdžiui, baltos spalvos atrodo ypatingai nekaltai ir labai viliojanti, raudona yra paties aistros įkūnijimas, o mėlynos arba violetinės spalvos modeliai yra stilingi ir neįprasti.

5. Kiti priedai

Kelnaitės ir liemenėlės - tai dar ne viskasmoteriškos detalės ir įrankiai, kurie verčia juos įkūnyti ir nustebinti. Kojinės, diržai kojinėms, striukėms ir korsetams, kurių bet kokia moterė virsta burleskine karaliene, taip pat turėtų būti kiekvienos save gerbiančios moters arsenale. Šiuolaikinės mados siūlomos galimybės yra didžiulės, todėl pasirinkite tai, kas jums patinka, pakeičia ir nustebina savo mylimąjį, tampa jam geriausia dovana eglutei.