Rudens nuotaika su nuotraukomis leonid afremov

Norint suprasti, ar jums patinka paveikslėlis, ar neviena išvaizda yra pakankamai. Kiekvienas iš jų turi savo energiją, savo nematomą pranešimą. Nuostabi aura yra gerai žinomo Baltarusijos kilmės menininko Leonido Afremo tapyba. Kas žino, bet man atrodo, kad visa tai yra spalvos! Afremo pasirinkti dažai yra švarūs, ryškūs ir tarsi gyvi.

Autorius pageidauja oranžinės, geltonos, raudonos irmėlynos spalvos, įkvėpdamos sveikatą ir stiprumą, užtikrinant ramybę ir ramią džiaugsmą. Raudona sąmoningai pasirinko mėgstamą deivė Fortūna Lachmį (induizmo), pirmosios čakros spalva, yra atsakinga už meilę ir seksualinę energiją atrakcija. Geltona išgydo sielą ir stimuliuoja mąstymą, aktyvina smegenų darbą. Paimk arčiau - visa tai yra spalvų terapija!

Leonidas Afremovas gimė Vitebske (1955 m.).), ten jis baigė Chagall įkurtą meno mokyklą. TSRS jis nebuvo nusprendęs tapti žinomomis - jis negalėjo rašyti "ideologiškai teisingas". Leonidas eina į Izraelį, kur nežinomas vaidina į jo rankas - jis gali laisvai parašyti tai, ko nori. "Iki šiol niekas manęs žinojo, buvau nieko ir niekas - aš vis dar mylimas ir gerbiamas", - jis būtų parašyti vėliau. Kartu su šlovės atėjo žiauri kritika ir pirmuosius draudimus - negali padaryti nuogumas, tai neįmanoma padaryti, net juodos spalvos. Galų gale jis atėjo į nugriautą dirbtuvę. Menininkas juda į JAV, tada į Meksiką, saulėtai ir ryškiai, kaip ir jo paveikslai, "Playa del Carmen". Čia jis gyvena iki šios dienos.

Leonidas Afremovas yra neįprastas ir tuo pačiu metupaprastas stilius, pati technika yra parašyti nuotraukas. Jis nenaudoja šepetėlio - tik paletės peiliu, specialia mentele, kurios menininkai pašalina dažus iš drobės. Ši technika dažnai vadinama "paletės peiliu". Leonidas nebuvo pirmasis, kuris parašė vadinamąją "minkymo" techniką - ji gana populiari JAV, tarp šiuolaikinių post-impresionistų, tačiau privertė ją priversti. Pirmą kartą jis bandė tokį laišką kaip studentą ir grįžo jam tik praėjus 15 metų, įsitikindamas, kad įprastas teptukas nesuteikia jam reikalingos spalvos grynumo. Prieš naudojimą mastichinas gali būti tiesiog nuplautas, skirtingai nuo šepetėlio. Spalvos nejaučia ir teptukų smūgiai tampa švaresni. Dėl to menininkas gauna norimą spalvą, o ne erzinantį staigmeną neapibrėžtam atspalviui. Žinoma, nedidelės detalės jie negali rašyti, tačiau tai turi savo pliusą - tapyba tampa tiesiog ... impressionistine. Spalvos "vibruoja", jie gyvena ir atrodo, kad kvėpuoja.

Mezgimo technika taip pat turi trūkumų. Kai dažai džiūsta, darbas turi sustoti. Todėl jūs turite greitai parašyti menininko rezervą tik kelias valandas. Didžiosios paveikslai parašytos gabalais. Kiekvienas gabalas yra kruopščiai paruoštas tik vieną kartą - jis negali būti pakeistas ar parašytas ant senojo.

Leonido kasdienis gyvenimas nesiskiria nuopaprasto buhalterio gyvenimas - tas pats, kuris daug metų buvo parengtas pagal tvarkaraštį. Nuo ryto iki vakaro dirbtuvėse. Vakare - televizoriai, istorijos knygos, miegas. Kasdieninis darbas.

"Dažnai man reikia būti vienam. Būti vieni su savimi. Ypač dažnai noriu likti rudenį. Ruduo, kaip rezultatas, kaip vasaros kulminacija. Tokiomis dienomis palieku nuovargį ir blogą nuotaiką, vaikščiojau tyloje ir klausau mano žingsnių. Vienas, du, trys Kažkur toli nuo jūsų galite išgirsti miesto triukšmą. Ir aplink mane ramiai. Tai vos girdimas, nes ežero vandenys ramiai pataiso krantą. Bandau girdėti, kaip lapai nukrenta ant žemės, ir vėl manau, kad žingsniai. Vienas, du, trys Klausau ir pažvelk į savo mintis, bandykite juos pamatyti ir sulėtinti. Aš žiūriu mažėjančius lapus, stengiuosi prisiminti spalvų žaismą ir kelio modelį. Aš einu keliu vieni, bet einu kartu su rudeniu. "

Leonidas Afremovas

Toks pripažinimas gali būti ir pats rudens meilėbaigsime susipažinti su Afremova, jei ne dėl kito įdomaus fakto. Psichologai pažymėjo, kad didieji Leonido paveikslų gerbėjai buvo ... vaikai! Kadangi vaikai yra jautresni ir jautrūs energijai ir emocijoms, ar manote, kad tu turi juos klausytis?

Autorius: Irina Razin