Vasaros savaitgalis: kur eiti į iškylą netoli Kijevo

Vasarą, kai karšta ir saulėta, ypač ypatingai sunku atostogauti. Žinoma, kiekvienas iš mūsų nusipelno viso atostogų kelionei į jūrą į šiltas šalis ar net į pietus nuo Ukrainos. Tuo pačiu metu kartais tiesiog nori pabėgtiatostogos arba darbo dienomis dėl gamtos, kvėpuoti grynu oru ir padaryti sau "atsipalaiduoti", tegul ji yra trumpalaikė, bet maloni ir tuningas teigiamas. Dėl to nereikia eiti šimtus kilometrų, nes šalia Kijevo galima organizuoti gerą poilsį kartu su gamta. Pažiūrėkime, kur šalia sostinės galite organizuoti savotišką picnicą.

1. Tautų draugystės vieta

Kaip ten patekti: nuo metro stoties "Petrovka" bet kuriame mikroautobusas Troeschiny kryptimi iki sustojimo "Tautų draugystės parkas".

Jaukus parkas ant Dniepro bankų yra tiesiogideali vieta kebabams ir poilsiui su vaikais. Jame yra keletas dalių: paplūdimiai, vaikų, vandens sporto šakos ir memorialas. Dažnai vyksta įvairūs renginiai ir parodos, yra daug kavinių ir restoranų, todėl net jei esate pernelyg tingus virti, vis tiek neliksite alkani.

2.Vinograder

Kaip ten patekti: 24-osios autobusai (iš Minskos metro stoties), 25 (iš Petrovka metro stoties) ir 26 (iš Nyvky metro stoties) iki galinės stotelės, o jei eisi automobiliu - į golfo klubą Laisvės aikštėje.

Ne taip seniai čia atidarytos Kijevo valdžios institucijosspecialiai įrengta iškylai. Čia yra mediniai pergoliai, kanapių kėdės ir nemokamos kepsninės. Jei žinote, kaip skardyti šašai kebabus, ši vieta tikrai pasidomės tau.

3.Knyazhichi

Kaip ten patekti: iš "Zhulyany" oro jūs turite eiti per vyšnių ir Boyarka, į Bojarka pasukti į dešinę į C. Tvora, tada prie šakutės netoli kaimo. Zhornovka pasukite į kairę ir po 2 km - tiesiai į gruntą miške.

Ant ežero virš upės yra IrpinasVaizdingas pievas su pušynu. Ironiška, nepaisant jo artumo Kijeve, ši vieta yra garsi savo laukinių gamta, švariu oru, patogiu paplūdimiu ir minios stygiaus. Ši vieta padės jums pasinerti į gamtą be reikšmingo atsiskyrimo nuo civilizacijos.

4. Birch parkas

Kaip ten patekti: iš Leningrado aikštės - mikroautobusas № 414, nuo metro stoties "Lesnaya" - troleibusas № 37 iki stotelės "Эпицентр".

Vaizdinga beržynų giraitė kairiajame Dnipro kranteyra netoli metro stoties "Lesnaya" ir Leningrado aikštėje. Mangoliai čia nėra, nes jie turės juos paimti su jais, tačiau yra kanapių ir rąstų, kurie gali būti naudojami kaip lentelės. Dėl daugybės medžių čia oras yra šviežias. Nuotraukos daugelio beržo fone yra puikus.

Partizanų šlovės parta

Kaip ten patekti: nuo 29 metro stoties "Lesnaya" iki "Partizanų šlovės parko" stotelės. Jei vairuojate automobilį, geriau patekti iš Leningrado aikštės, pasukti į dešinę nuo Darnycki geležinkelio stoties. Parkas yra kairėje palei Jaltos gatvę.

Šiame jaukioje laukinės gamtos kampelyje yrakeletą specialiai įrengtų vietų su kepsnine, kuri maloniai prašys gerbėjų gaminant gamtines sąlygas. Taip pat yra gražus ežeras, kuriame mėgėjai žvejoti gali patinkinti savo mėgstamą pramogą.

Tęsinys puslapyje du ...