10 būdai pažeisti odą

Jūs nuolat valote odą, drėkina dieną ir maitinate naktį, naudokite serumus ir nepamirškite užmaskuoti. Tačiau oda vis dar nėra patenkinta, nepaisant visų naudingų įpročių. Galbūt jūs pažeisite odą, net nežinodami. Čia yra 10 slaugos klaidų, kurias ragina dermatologas.

1. Dieta

Nepamiršk: mes valgome. Valgomas ne tik ant liemens, bet ir ant odos. Pagalvokite, prieš valgydami kitą šokoladą ar karštą šunį. Dėl gražios odos venkite riebių maisto produktų.

2. Alkoholis

Alkoholis yra rimtas mūsų odos priešas. Alkoholis džiūna ir dehidruoja odą. Jei norite būti gražu, pagalvokite apie tai, ar jums reikia alkoholio gyvenime.

3. Saldus

Produktai, turintys didelį glikemijos indeksą,Pavyzdžiui, bulvės, kukurūzai, saldūs dribsniai, padidina cukraus kiekį kraujyje. Jis sunaikina baltymus ir kolageną odoje, dėl ko vėlyvas senėjimas ir papildomos raukšlės.

4. SPF filtrai

Apsaugokite odą nuo pavojingos saulės spinduliuotės, bet suSPF reiškia, kad turite būti atsargiems, jie gali pakenkti jūsų odai. Dvidešimt minučių iki išleidimo po deginamąja saule, užtepkite apsaugos nuo saulės ir atnaujinkite sluoksnį, jei ilgą laiką ir po maudymosi esate paplūdimyje. Ir po grįžimo namo paimkite dušą, kad nuvalytumėte vaistinį preparatą, apsaugotumėte odą nuo nereikalingos įtakos.

5. Rūkymas

Rūkymas yra pavojingas ne tik širdžiai ir plaučiams, bet irtaip pat neigiamai veikia odą. Tai taikoma net ir pasyviems rūkantiems. Cigarečių dūmai paveikia kolageną ir jungiamąjį audinį, todėl susidaro raukšlės.

6. Spuogai

Negalima atsisakyti sau malonumo, kad išspaudžia spuogą savo plikomis rankomis? Ši procedūra skatina bakterijų plitimą ne tik ant odos paviršiaus, bet ir viduje, todėl yra spuogai.

7. Priedai

Paimkite telefoną per nešvarias rankasir atnešk jį į veidą. Arba užsidėkite akinius. Kiekvieną kartą, praėjus daugeliui bakterijų, atsiranda daugybė aksesuarų. Norėdami išspręsti problemą, reguliariai naudokite antibakterines servetėles.

8. Lupimasis

Plikinimas teigiamai veikia odos būklę, jei ji nėra pernelyg didelė. Po šveitimo, mūsų oda yra neapsaugota ir labiau linkusi į infekcijas, todėl pagalvokite apie tai, ar nesidominate šia procedūra.

9. Vaškas

Visi mėgsta tolygiai lygias kojas. Tačiau vaško depiliacija sunaikina išorinį odos sluoksnį, kuris taip pat gali sukelti infekciją. Negalima persistengti.

10. Dušas

Atrodytų elementarią higienišką procedūrą, tačiau ir čia jie daro klaidas. Negalima per daug karšto dušo, nes karštas vanduo išdžiovina odą ir netenka jo apsauginių savybių.