Kokie krepšiai šiuo sezono metu yra madingi?

Krepšys - būtinas kiekvieno stiliaus užpildymasmados moterys. Žinoma, ji vaidina ne tik priedų vaidmenį, bet ir atlieka labai svarbią praktinę funkciją. Šie du parametrai turėtų būti sujungti, tada jūs galite lengvai rasti geriausią papildymą, stilingą ir praktišką. Žinoma, be naujausių mados tendencijų niekur. Ir tai yra apie juos, kuriuos dabar sužinosite.

1. Kuprinės maišeliai

Krepšiai-kuprinės dabar aptaria visus madingus susibūrimus. Kai tokius elementus gali dėvėti tik moksleiviai, paaugliai ir sportininkai, dabar jie tampa klasikinių moterų drabužių spinta. Šie modeliai pagaminti iš odos arba audinio, kurie gali būti transformatoriai ir dėvimi tiek kaip paprastas maišas, tiek kaip kuprinė. Bet kokiu atveju, tai praktiška, patogi ir dar stilinga, todėl verta rimtai galvoti apie tokį įsigijimą.

2. Krepšiai-krepšiai

Tokios rankinės, kurios yra labaitalpūs ir tuo pačiu metu labai madingi, jie yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nėra naudojami sustoti, kas gali daryti viską ir viską. Pavasario "maišai" gali būti šviesūs arba net papuošti spaudiniais. Nors klasikinė versija juodos spalvos taip pat nebuvo atšaukta.

3. Portfelio krepšiai

Tokios rankinės yra aiškios geometrinės formos,Dokumentų laikymo aplankas yra puikiai papildomas verslo motinos įvaizdžiui. Jie ilgai nelaiko nuobodu. Ir netgi priešingai: šiuolaikiškos portfelio portfeliai pagaminti iš ryškių medžiagų ir aktyviai dekoruoti dekoro elementais.

4. Krepšiai

Kitas labai patogus ir tuo pat metu neįtikėtinasmadinga alternatyva. Krepšiai-lagaminai keletas pailgos formos, įrengtas su trumpais rankenos, kaip tikras aristokratų. Taip, ir jūs galite juos papildyti bet kokiu vaizdu, bet nekomentuosite.

5. Sankabos

Šioje vietoje turi būti ne tik tūriniai maišaisezonas, mūsų mėgstamos sankabos tapo ryškiu dizaino fantazijos pasirodymu. Čia galime susitikti standartą ir mažyčius modelius ir erdvesnio "vokeliuose" modelį rankenas, juostos ir grandinės. Be to, sankabos dažnai dekoruojamos su priedais, todėl jas dar ryškesni. Tarp mados įvairovė, galite rasti labiausiai spalvingi šalių modelį, ir įprastą "Vykdyti" apsipirkti.

6. Krepšiai po roplių odos

Gyvatės odos imitacija yra graži, stilinga,brangus ir elegantiškas, todėl iš mados, jis beveik neišeina. Šiandien jūs rasite ne tik modelį klasikinis spalvų schemą, bet taip pat šviesus variantų, kad bus prašome fashionistas neįtikėtinas.

7. Krepšiai su pakraščiais

Krepšys su apyrankėmis suteikia lengvumo ir žaismingumobet kokio atvaizdo nuotaika ir, tikriausiai, todėl ji taip mėgsta tiek mados dizainerių, tiek moterų. Šiandien brangakmeniai ir plunksniai papuošti bet kokio dydžio ir atspalvių modeliais, tačiau rezultatas yra vienas - nuotaikos ateinančiai vasarai.

8. Ryškumas

Pavasaris yra laikas šviesai ir malonumui, laikasbendras spalvos naudojimas ir jo galimybės. Todėl neoninės rūgšties spalvos dabar aktyviai puošia odines krepšelius ir leidžia savininkams išsiskirti iš minios. Kokią spalvą pasirinkti, tai priklauso nuo jūsų, tačiau kolekcijai vis dar verta pridėti ryškią ir pastebimą rankinę.

9. Neįprastos rankinės

Šiandien maišas gali būti tikras darbasmenas. Mes siūlome variantus lentynos, stiklainiai, gyvūnai, matryoshkas ir pan. Atkreipkite dėmesį į labiausiai keistą ir ne trivialus variantus. Populiariausi ir modeliai stiliaus boho, pavyzdžiui, austi arba megzti. Na, galimybės, padarytos jo paties rankomis, ir visiškai nekonkurencingos.