10 taškų, kuriuos reikia atkreipti dėmesį, kai susitinkate su vyru

Gerai žinoma aksioma, kad pirmasis įspūdisapgaulingai, iš tikrųjų ne visada tiesa. Pavyzdžiui, kalbant apie santykius su stipresnės lyties atstovais, čia moteris yra tik jei ne iš pirmo žvilgsnio, po pirmojo pokalbio ji jau supranta, ar ji gali būti su šiuo konkrečiu žmogumi, ar ne. Toliau pateikiamos akimirkos, į kurias reikia atsižvelgti susitikimo metu ir pirmąją dieną: jie padės suvokti, su kuo susiduriate, ir, atitinkamai, ar tęsti bendravimą.

1.

Šukuosenos ir nagai

Čia mes turime galvoje, visų pirma, grooming. Jei žmogus turi nešvarią galvą ar nesąmoningus nagus, tai tikriausiai jis nemėgsta ir / arba nežino, kaip rūpintis savimi, kuris bent jau nėra tvirtas ir gali parodyti jo tikslumo ir verslo stoką. Priešingai, jei žmogus yra tvarkingas ir tvarkingas, tada, greičiausiai, su viskuo, jis taip pat turi tvarką.

2.

Kostiumai ir batai

Jie neturi būti labai brangūs irkad atitiktų naujausią mados squeak, bet turėtų atrodyti tvarkinga. Batai turi būti visiškai švarūs (batai - džentelmenio veidas), o drabužiai netgi šiek tiek suderinami tarpusavyje (tai yra skonio ženklas). Vėlgi, jei matote, kad su žmogaus problemomis tiksliai, tada pagalvokite apie tai, ar pradėti su juo santykius: tikėtina, kad jo gyvenime jis turi tą patį netvarką.

3.

Veido išraiškos ir gestai

Atkreipkite dėmesį į jo gestus ir veido išraiškas. Jei jie praktiškai nėra, tai galbūt jis yra "sausainis". Tačiau nepanaikinama galimybė, kad žmogus yra tik flegmatiškas. Jei jūsų naujai gimęs vaikinas aktyviai minkština rankas ir sulaužo įvairius grimšus, galbūt jūs turėtumėte tipišką išsiveržimą, kuris nežino, kaip valdyti save. Atminkite, kad viskas yra gerai moderuotai.

4.

Balsas

Taip pat atkreipkite dėmesį į timbro, intonacijosir balso apimtis. Kuo garsiai ir emociškai kalba žmogus, tuo labiau temperamentingas jis gyvenime. Jei jis beveik šaukia, tai tikriausiai jis nežino, kaip gerai elgtis su emocijomis, o tai gali pakenkti santykiams. Tačiau ramus, baisus balsas, kaip taisyklė, yra žmogaus, kuris nėra išsamus ir nežinantis apie save, rodiklis.

5.

Blogi įpročiai

Jei žmogus turi blogų įpročių, tada jūspastebėsite tai beveik iš karto. Tai yra ne tik banalus alkoholis ir rūkymas, bet ir kvaila vidaus veikla, pvz., Įkandimas vinis arba (apie siaubą!). Pasirenkant nosį. Pažvelgę ​​į vieną iš šių nuodėmių, pagalvokite, ar jūs galite sutaikyti su juo.

5 dar svarbesni dalykai daugiau ...