Moterų grožio akys vyrų: 10 pagrindinių komponentų

Ne paslaptis, kad visi moterų gudrybės siekėpaprastai jų pagrindinis tikslas yra patobulinti jų išvaizdą: būti patraukliais vyrų akyse. Bet grožio sąvoka priešingų lyčių dažnai skiriasi, o kartais ir vyrai rasite gana nepatraukli, kad moterys jaučiasi graži, ir atvirkščiai. Kokios gražios moters ji su stipresnės lyties akimis? Čia yra pagrindiniai moterų patrauklumo elementai, kuriuos žmonės mėgsta tiek daug.

1.

Moteriškas kūno sudėjimas

Nepaisant visų šiuolaikinių moterų meilėsdietos ir podiumo nustatymų troškimas, dauguma vyrų neranda anoreksinio plonumo patraukli. Jų idealus figūra yra vidutinio dydžio moteris su nuostabiu biustu, ryškiais klubais ir plona, ​​ryškia juosta. Jei gamta nepatvirtino tavo tokio kūno, nesijaudinkite: "tinkami" drabužiai padės slėpti trūkumus ir pabrėžti dorybes.

2.

Mielos funkcijos

Visuotinai pripažįstama, kad vyrai pritraukia moterųnaivus, beveik vaikas išraiška, akys plačios ir lūpos "lankas". Be to, manoma, kad labai seksualus vyrai rasite nuskendusių skruostikauliai. Kiekvienas stipriosios lyties atstovas, žinoma, savo pageidavimus, bet tvarkingai pabrėžė, akys, pilni lūpos drėgna ir šiek tiek skaistalų ant veido jums pridėti žavesio ir kaip ir dauguma vyrų.

2

3.

Sveiki, gerai prižiūrimi plaukai

Plaukai yra vienas iš pirmųjų dalykų, kurį žmogusatkreipia dėmesį. Ilgas, pilnas gyvenimo blizga garbanos ir skamba vyrų išvaizda! Jei negalite pasigirti tokia prabanga, tada savo plaukus visada būkite bent gerai laikomi, švarūs ir sveiki ir pasirinkti jiems tinkančius plaukus.

4. Viliojanti šypsena

Žmogus myli moters šypseną, ypačjam parašyta: tai rodo, kad ji norėjo, ir ji nemėgsta tolesnio bendravimo. Nedvejodami apdovanokite pašnekovo su švelniu geranorišku šypsena, kuri gali išlyginti daugybę ūminių santykių kampų.

5. Padėtis ir malonė

Vyrai garbina grakščias moteris - lieknas,lankstus, su viliojančiais gestais ir šiek tiek kačių "įpročiais". Šios merginos iš karto sukelia daugybę malonių asociacijų ir yra moteriškumo įsikūnijimas. Stebėkite savo elgesį ir laikyseną, vengkite vyriškumo: tai tik atstumia priešingą seksą.

Tęsinys puslapyje du ...