10 Impresionistų menininkai, kuriuos reikia žinoti

Impresionizmas - paveikslų kryptis, kilusi Prancūzijoje XIX-XX a., Kuri yra meninis bandymas užfiksuoti bet kokį gyvenimo momentą visais jo kintamumo ir judumo aspektais. Impresionistiniai paveikslai, atrodo, nuplauti kokybiškainuotrauka, atgaivinanti fantazija tęsia istoriją. Šiame straipsnyje aptarsime 10 labiausiai žinomų pasaulio impresionistų. Laimei, talentingų menininkų yra daug daugiau nei dešimt, dvidešimt ar net šimtas, todėl galime susimąstyti apie tuos vardus, kuriuos privalote žinoti būtinai.

Kad nepažeidžtų nei menininkų, nei jų gerbėjų, sąrašas pateikiamas rusiškai abėcėlės tvarka.

1. Alfredas Sisley

Šis prancūzų dailininkas angliškaikilmė laikoma garsiausiu XIX a. antrosios pusės kraštovaizdžio dailininku. Jo kolekcijoje yra daugiau kaip 900 paveikslų, iš kurių labiausiai žinomi yra kaimo alėja, "Frost in Louveciene", "Argenteuil" tiltas, "Early Snow", Louveciennes, pavasario vejos ir daugelis kitų.

2. Van Gogas

Visame pasaulyje garsi liūdna istorija apie jąausis (beje, jis nugriaužė ne visą ausį, o tik dantį), Wang Gong tapo populiarus tik po jo mirties. Ir už savo gyvenimą jis galėjo parduoti vieną nuotrauką, 4 mėnesius iki jo mirties. Jie sako, kad jis buvo ir verslininkas, ir kunigas, tačiau dėl depresijos jis dažnai lankėsi psichiatrinėse ligoninėse, todėl jo sukilimas sukėlė legendinių darbų.

3. Camille Pissarro

Pissarro gimė šeimoje Šv. Tomo salojeburžuaziniai žydai ir buvo vienas iš nedaugelio impresionistų, kurių tėvai skatino savo entuziazmą ir netrukus buvo išsiųsti į Paryžių mokymui. Visų pirma, menininkui patiko gamta, jis vaizduojęs jį visomis spalvomis, o tiksliau, Pissarro turėjo ypatingą talentą, pasirinkdamas spalvų minkštumą, derinant, po kurio oras pasirodė nuotraukose.

4. Claude Monet

Nuo vaikystės berniukas nusprendė tapti menininku,nepaisant šeimos draudimų. Nepriklausomai persikėlė į Paryžių, Klod Mone pasinerti į sunkiųjų pilkų dienų gyvenime: dveji metai tarnauja ginkluotosiose pajėgose Alžyre, bylinėjimąsi su kreditoriais dėl skurdo ir ligų. Tačiau ji mano, kad sunkumai yra ne užguitas, o įkvėpė menininką sukurti tokias ryškias nuotraukas kaip "įspūdis, saulėtekis", "Parlamento pastatas Londone", "Bridge" į Europą "," Ruduo Argenteuil "," Dėl Beach Trouville ", ir daugelis kitų.

5. Konstantinas Korovinas

Malonu žinoti, kad tarp prancūzų tėvųImpresionizmas, galite išdidžiai dėti savo tautiečius - Konstantiną Koroviną. Aistra meilė gamtai padėjo jam intuityviai suteikti neįsivaizduojamą ryškumą statinei nuotraukai, derinant tinkamas spalvas, smūgių plotis, temos pasirinkimą. Neįmanoma nusipirkti jo paveikslų "Pier in Gurzuf", "Žuvis, vynas ir vaisiai", "Rudens kraštovaizdis", "Mėnesienos naktis". Žiema "ir keletas jo kūrinių, skirtų Paryžiuje.

6. Paul Gauguin

Iki 26 metų Paul Gauguin net nemanėtapyba. Jis buvo verslininkas ir turėjo didelę šeimą. Tačiau, kai jis pirmą kartą pamatė Camille Pissarro nuotraukas, jis nusprendė, kad jis tikrai paveiks. Laikui bėgant menininko stilius pasikeitė, tačiau labiausiai žinomi impresionistiniai paveikslai yra "Sniego sodas", "The Cliff", "Dieppe paplūdimyje", "Naked", "Palm į Martiniką" ir kt.

7. Paul Cezanne

Cezanne, skirtingai nei dauguma jo kolegų,tapo žinomas per jo gyvenimą. Jam pavyko surengti savo parodą ir uždirbti didelių pajamų. Žmonės daug žino apie jo paveikslus - jis, kaip ir niekas kitas, nesugebėjo sujungti šviesos ir šešėlio, garsiai pabrėžė teisingą ir netaisyklingą geometrinę formą, savo romantikos harmonizuotų temų griežtumą.

8. Pierre Auguste Renoir

Iki 20 metų Renoir dirbo kaip fanų dekoratoriusvyresnysis brolis, ir tik tada persikėlė į Paryžių, kur susitiko su Monetu, Baziliu ir Sisley. Ši pažintis padėjo jam tapti ateityje ant kelių impresionizmo ir šlovino ją. Renoir žinoma kaip sentimentalių portretų autorius, įskaitant jo garsiausių darbų - "terasoje", "Pasivaikščiojimas", "Portretas Jeanne Samari aktorė", "Namelis", "Alfred Sisley ir jo žmona", "Dėl sūpynės", "Irklavimas", ir daugelis kitų.

9. Edgaras Degasas

Jei nieko negirdėjote apie mėlynąšokėjai "," Baleto repeticijos "," Baleto mokykla "ir" Absente "- skubėkite sužinoti daugiau apie Edgaro Degos darbą. Originalių spalvų pasirinkimas, unikalios tapybos temos, vaizdų judėjimo jausmas - visa tai ir daugiau padarė Degasas, vienas iš žymiausių pasaulio menininkų.

10. Edwardas Manetas

Neturi būti painiojama su Manet Monet - du skirtingi žmonės,dirba vienu metu ir viena menine kryptimi. Manetas visada traukia kasdienio pobūdžio, neįprastų išvaizdų ir tipų scenos, tarsi netyčia "sugauti" akimirkos, vėliau šimtmečius. Tarp žinomų Manet paveikslų: "Olimpia", "Grass" pusryčiai, "Foley Berger" baras, "Flute", "Nana" ir kt.

Jei turėsite menką galimybę pamatyti šių meistrų nuotraukas gyvai - jūs amžinai įsiminsi impresionizmą!