Prancūzų moterų skonis ir paprastumas: 5 puošniai iš Paryžiaus gatvių

Prancūzijos moterys užkariavo visą pasaulįšvelnus, elegantiškas ir neįtikėtinas stiliaus jausmas. Atrodo, kad jų vaizdai yra apgalvoti iki mažiausios detalės: griežti, bet įdomūs drabužiai, neįprasti priedai ir, žinoma, stilingi šukuosenos. Kviečiame jus pasinerti į neįtikėtiną Paryžiaus atmosferą ir eksperimentuoti su šukuosenomis, įkyrus ir romantišką Prancūziją ...

1.

Sumažėjimai "quads" ir "pages"

Jei mes kalbame apie kirpimo būdus, tai verta prisimintipopuliariausi "kvadratų" ir "puslapių" prancūzų variantai. Prancūzijos aikštė yra sutrumpinta versija, kai priekinės sruogos sunkiai pasiekia smakro liniją. Jis puikiai atrodo kartu su tiesiais storais ir trumpais smūgiais. Prancūzijos moterys nori pabrėžti šią šukuoseną su plonu lankeliu arba satino juosta. Šukuosenos "puslapis" greitai praeina praėjusio šimtmečio dvidešimtmečio mados ir yra legendinio "Coco Chanel" atradimas. Toks kirpimas sukurtas naudojant "sesson" technologiją, remiantis kreivine linija ir 0 laipsnių vėlavimu. Kare eina beveik kiekvienam, tačiau šis puslapis ypač tinka moterims, turinčioms kvadrato formos veidą, nes tokia šukuosenė padės kontūrus minkštėti ir parodyti kitiems gražią kaklo ir smakro liniją. Su šiais kirpėjimais galite eksperimentuoti, išlygindami plaukus, užvirdydami juos, pridedant tūrio ir pridėdami razinų su įvairiais priedais.

1 ....

2.

Skulptūriniai girneliai

Rezultatas prancūzų moterims - tai elegantiškos bangos ir garbanos,kurios ilga ir trumpi plaukai atrodys vienodai elegantiškai. Sukurkite juos labai paprasta: pirma, garsas atliekamas su plaukų džiovintuvu, o po kiekvienos sruogos garbanos uždangoje ir fiksuojamas laku. Po to, kai visos spynos yra paruoštos, jums reikia purtyti plaukus, kad būtų pasiektas dar vilkinamasis tūris. Taip pat populiarus dabar yra sujungimas viename iš lygių ir sulenktų plaukų, taip pat įvairių gėlių priedų, kurie suteikia šiek tiek vaikingą nekaltumo vaizdą, įvaizdį.

3.

Prancūziškos pintinės

Nerija yra viena iš paprasčiausių, labiausiai švelniausių irgražus stilius. Prancūzijos krutėlė ar smaigalys reiškia klasikinę trikotažą trimis kryptimis, į kurias toliau išklojamos šoninės plaukų sruogos. Yra tokia dalykas kaip "apversta prancūziškoji pintinė", kurios pluoštas yra padarytas atvirkščiai, tai yra, šoniniai pluoštai neperduodami iš viršaus, bet iš apačios pagrindinio pūslelio. Taip pat populiarus dar vienas Prancūzijos plekšnių variantas - "žuvų uodega". Kad tai padarytumėte, plaukus reikia padalyti į dvi dalis, o po to užfiksuoti mažą plaukų dalį iš vienos pusės ir pritvirtinti prie kitos. Tas pats turi būti kartojamas su likusiais kanalais. Kaip rezultatas, kiaulytė primena žuvų skeletą. Kitas puikus variantas - "Torino" krioklys, kuris apima audimą ant plaukų. Jis buvo sukurtas, atsižvelgiant į užskaitos varputė, viršutinė spyna plaukų yra pabuvoję kitą ir sukuria "krioklys", kad nerijos. Tokia šukuosena prabangiai atrodo ant plauko ir puikiai tinka didžiuliam įvykiui.

3 ...

4.

Prancūzų spiralė

Prancūzijos spiralės yra greiti ir labaiefektyvi ilgo plauko šukuosena, kuri per kelias minutes padaro jus bet kurios šalies karaliene. Jums reikės pakaitomis sudaryti įtemptų spiralių siūles ir sukrauti juos, gauti stilingą sąskaitą iš užpakalio, kaip parodyta nuotraukoje. Tuo pačiu metu galite užsifiksuoti sruogas kaip nematomą ir visus pastebimus gražius klipus. Galite sukurti daugybę plaukų stilių, eksperimentuoti su spiralės storiu ir taip, kaip jie yra išdėstyti.

5.

Prancūziškas lukštas

Klasikinis prancūziškas apvalkalas yra puikusgalimybė rengti didžiulį renginį, vakarą ar net vestuves. Dėl tokio prabangiojo stiliaus jums reikės tik šukos, lako, atspaudų ir spyglių. Sukirkite plaukus ir šukes iš vienos pusės, sureguliuokite jas keliais kaiščiais. Tada, naudodami plačią šuką, surinkite visus plaukus ir suformuokite žnyples, sudėkite jį ant nematomo viršaus. Pataisykite visas smeiges. Sraigtai, sudaryti iš viršaus, tiesiog tvirtinami. Pabarstykite plaukus stipria fiksavimo laku, o jūsų prabangus lankas yra paruoštas. Mažoji juoda suknelė ir mėgstamiausių kvepalų lašas puikiai papildys šią šukuoseną, padėdami jums tapti tikra Paryžiaus.