Kaip padaryti "Selfie", kuris visiems patinka?

Mūsų juostose socialiniuose tinkluose yra žmonių nuotraukos,kurie tiesiog apsėstas Selfie. Bet mes apversti juos arba net blokuoti naujienų iš šių žmonių. Padaryk savei, kuris netrukdys žmonėms, bet, atvirkščiai, tai patinka, tai labai sunku, todėl verta naudoti keletą patarimų.

"Selfi" tapo tikru šoku šiuolaikiniame pasaulyje: 2013 m. "SELFI" tapo metų žodžiu ir įtrauktas į Oxford Dictinaries žodyną. Mūsų laikais tiek merginos, tiek berniukai dažnai "save" atlieka. Bet kaip padaryti jį įdomu kitų žmonių nuotraukoms? Atlikdami save, galite pagerinti nuotrauką iki idealaus lygio: naudokite filtrus, keiskite kontrastą ir ryškumą, pašalinkite spuogus ir balinkite dantis. Bet ne tiek daug varginančių sau dešimčių filtrų, bet ir viską iš karto.

Pagrindinis klausimas yra aprėptis. Geriausias nuotraukas gauna natūralioje šviesoje, nes tamsioje patalpoje arba lempos šviesoje prarandami atspalviai, iškraipomos spalvos. Geriausia, kad šviesa būtų priekyje, virš akių. Jei saulė spindi per šviesiai, galite skleisti spindulius plonu užuolaida. Ši šviesa suteiks asmeniui nuotraukoje minkštesnes ir sklandesnes linijas. Jei nėra natūralios šviesos, užpildykite šešėlį su dirbtiniais. Nepamirškite, kitaip jums bus raudonos akys ir iškraipytos funkcijos.

Kitas žingsnis - pasirinkti tinkamą nuotraukos kampą. Palikite Anfas nuotraukas savo pasienyje. Fotografuokite iš skirtingų kampų ir pasirinkite, kurį kampą ketinate. Patyrę selefimanai jau apskaičiavo: geriau paversti veidą 30-45%. Nuotrauka bus didelė, o gražios linijos kaklo ir smakro liks. Kuriame kryptimi pasukti veidą, pasirenkate save. Mokslininkai jau seniai įrodė, kad kairė ir dešinė veido pusė nėra simetriška. Padarykite palyginimą ir pasirinkite "geresnę" pusę, kad ją paverstumėte kamera (kur odos yra geriau, gražesnė antakštė ir pan.). Taip pat galite patobulinti fotoaparatą virš savęs - nuimkite ne tik veidą, bet ir dekoltę. Viršutinėje fotoaparate bus padaryta nuotrauka, kurioje akys bus vizualiai didesnės, o smakras yra siauresnis.

Veiksmo išraiška taip pat vaidina didelį vaidmenį. Kai kurios draugų ar įžymybių nuotraukos nepatinka dėl niūrus veido ar "ančių kempinių". Patogiausia išraiška yra šypsena. Ji iškart paverčia savo veidą, atrodo, gražesnė. Ar sunku priversti save nuoširdžiai šypsosi fotoaparate? Prisimink apie kokį nors juokingą epizodą apie vietinius žmones ar katės liūdesius ir atsiras šypsena.

Fotografavimas į priekinę kamerą yra daugpatogiau, tačiau yra labai mažai išmaniųjų telefonų su gera priekine kamera. Dauguma iš jų gamina žemos kokybės nuotraukas, todėl išnaudokite savo išmanųjį telefoną. Nustatykite laikrodį keletą sekundžių, kad gražiai atrodytumėte ir šypsotumėte. Atsisakykite fotografuoti veidrodyje, kuriame bus matomas išmanusis telefonas. Tai jau nebėra mados.

Į savo nuotrauką domisi draugais, jūs turite galvoti apie tai, kas yra fone.

Graži vieta

Kiekviename mieste yra gražių vietų fonekuris išsiskirs gražiais savimonėmis. Žydintys medžiai ar neįtikėtinas dangus gali tapti idealiu fonu. Jau nekalbant apie gamtos objektus ir architektūros paminklus. Jei norite keliauti, tai dar lengviau padaryti gražių nuotraukų.

Nuotrauka su žvaigždes

Nepraleiskite progos su savo garsenybėmis tapti savarankiškai. Jei netgi popiežius padarė save su paaugliais, daugelis aktorių ir muzikantų nebus atsisakę lojalių gerbėjų.

Nuotrauka su gyvūnais

Fotografuokite su savo augintiniais - tai padarys jūsų nuotraukas patraukliu draugams.

Tokių nuotraukų neturėtų būti padaryta

Atsisakykite nuotraukų religinėse ceremonijose,laidotuvės - tai blogas tonas. Prisimink netikėtą Baracko Obamos, David Cameron ir Helle Thorning-Schmidt nepasisekimą, kuris padarė save Nelson Mandela laidotuvėse. Net jei nesate garsus politikas, vis tiek stebėkite savo įvaizdį.

Standartiniams filtrams visi jau yra įpratę, neįprasti įvykiai ar gražios vietos kaip draugai.