Gyvenamasis vanduo: stebėtinai realios Esterio nuotraukos

Pagrindinis meno tikslas yra suteikti žmonėms, jųkontempliacinės, teigiamos emocijos, įkvėpimas ir įkvėpimas. Kartais tiesiog žiūrint į gražią nuotrauką gali iš karto pamiršti kasdienes problemas ir pasinerti į stebuklingą kūrybiškumo atmosferą. Amerikos menininkas, vardu Esther Roy, dažydina neįtikėtinas, sukrešančias realistines nuotraukas, naudodamas tik vašką ir spalvotus pieštukus.

Technika, kurioje veikia Estė, vadinamaIcaru piešimo taryba. Tai apima specialų laivą naudoti, kai fragmentai, iš kurių yra šildomi ir leido, kad ištirptų vaškas, kuris, savo ruožtu, leidžia už sklandžiai pereiti tonai, tobula minkštųjų atspalvių ir linijų.

Pastaraisiais metais menininkas užsiima,kuri prižiūri vandens ir pamatyti, kaip jis keičia savo formą tiesios linijos kamuolį į sklandžiai, cool spalvos virsta šilta, realizmo yra labai glaudžiai susiję su abstrakcija, ir taip, tai yra normalu tampa nepaprasta, ir net neįtikėtina. Norėdami perkelti šį efektą Esther Roy naudoja savo darbe daug piešimo ir tapybos, už kuriuos jis naudoja kelių spalvų vaškiniai pieštukai ir valdybos su specialiu vašku lydymosi technologijos derinys.

Nors Estherio paveikslų scenos nuolat kartojamos: dažniausiai tai vandens ir jūros akmenys, tačiau jo nuotraukos jokiu būdu nesukelia monotoniškumo jausmo. Priešingai, atsižvelgiant į šias nuotraukas kontempliacijos tampa sunku surasti nuo prabangių spalvų, keistų formų ir matomas malonų pavėsį jūros vandens ir įvairiaspalvių akmenų. Visa tai dėl dailininko paveikslų žymiai ryškesnis ir sultingesnis nei gamtoje, nepaisant tokio Hiperbolė, Paveikslėliai sukelti nenugalimas noras prisiliesti prie jų, kaip atrodo daugiau nei realus. Šiuo atveju, pasąmonės lygmenyje, žiūrovas atrodo, kad viskas turi būti taip, nes vanduo gali laužia pilka, sukuriant unikalų vaivorykštės spindesys. Tiesiog neužmirškite, mano vaikystę, kai mes surinkti akmenukai ant jūros kranto, išvedė juos namo ir saugomi ilgą laiką, nes tai yra gyvenimo laikas - apie žmogaus vaizduotę, kuri yra sugebėti pasukti pilkos paveikslėlį ekstravagantiškumas spalvos ir ryškumo pikas.

Kaip vaikas, Esther Roy turėjo svajonę nugabentikišenė vaivorykštė ir netgi jos turtinga fantazija, dažytos ryškiomis spalvomis, net paprasti raidiniai, skaičiai ir muzikos ženklai. Menininko svajonė išsipildė: ji tikrai sugavo vaivorykštę, išradusi savo unikalią tapybos techniką. Meistras dažo piešinį su vaško spalvotaisiais pieštukais, tada perkelia lapą į lentą, taikydamas vaško gebėjimą sušvelninti esant aukštai temperatūrai ir įšaldant normaliomis temperatūromis. Karštoje zonoje menininkas keičia spalvas, o ant "šalto" sklypo ateities šedevras baigiamas spalvotų pieštukų pagalba.

Nontrivialiniai tapybos metodai, įgimtas talentasturtinga vaizduotė leidžia kurti unikalius šedevrus, tokiu būdu realiai perduodamas natūralų vandens paviršiaus ir jūros akmenų blizgesį. Estherio Roy darbai jau plačiai populiarėjo Amerikos teritorijoje, dabar kitų šalių gyventojai vis labiau domisi jos darbu. Paveikslėliai reguliariai pateikiami žiūrovams parodose ir pateikiami žurnaluose, kurie specializuojasi meno tema.

Kitas neįtikėtino menininko pomėgis yrasodininkystė. Ji auga prabangių ryškių gėlių, kurios taip pat atsispindi daugelyje jos vienodai gražių paveikslų, bet net žydraose sklypuose turi būti vandens. Tiesą sakant, sunku patikėti, kad puikus vandens, akmenų ir gėlių ekstravaganos magija gali būti perduodama tokiu paprastu ir net banaliu būdu kaip pieštukai, pieštukai ir pastelės. Mes siūlome jums savo akimis pažvelgti į puikius Estherio Roy kūrinius, kurie net patys toli nuo žmogaus tapybai negali likti abejingi.