Vasaros mados 2014: pagrindinės tendencijos

Vasara artėja ir artėja prie josmūsų reikia atnaujinti drabužių spinta. Šiandien madinga yra labai demokratiška ir įvairi, todėl galima pasirinkti "savo", kuris pabrėžtų jūsų individualumą, idealiai tinka jūsų unikalų stilių. Eiti apsipirkti? Tada turėtumėte susipažinti su svarbiausiomis šios vasaros tendencijomis.

1. Pabrėžiama skrandis

Kaip ir praeityje, šiandien yra faktinėsSutrumpintas versijas palaidinukės, marškiniai ir marškiniai. Ypač tai patiks savininkus ideali figūra, ir jei, deja, tiems iš jūsų, dar klasifikuoti save negali, tada ši tendencija tik bus didelė paskata. Nukirsti Top gali būti dėvimi su džinsais, sijonais, maxi, pavyzdžiui, sutrumpintas švarkai, arba, priešingai, pailgos gabaritų striukės.

2. Sporto stilius

Šį sezoną mes siūlome gana įdomųSportas prašmatnus stilius, kuris puikiai dera praktiškumą pageidautina ir laikomasi visų mados tendencijų. Šviesos plaukiojantys kelnės, marškiniai ir marškinėliai su "skaičių", ryškių megztos suknelės - Šiandien viskas yra ne paaugliai, o pasitikintis savimi, stilingas miesto mergina.

3. Jūrų dažymas

Viena iš aktualiausių sezono spalvų -mėlynas, taip pat visi jo variantai nuo šviesiai mėlynos iki prisotinto mėlynos-juodos spalvos. Vasarą galite jas derinti su klasikine baltąja spalva - todėl ji atrodo labai madinga, moderni ir jūrų stiliaus.

4. Maža baltoji suknelė

Tai nepakeičiamas sezono stiebas, kuris busverta vasaros alternatyva klasikinei IPP. Balta suknelė puikiai pabrėžia jo savininko jausmingumą ir moteriškumą, parodydama jį labiausiai palankioje šviesoje. Aktualūs natūralūs audiniai - medvilnė, linas, šifonas, nėriniai.

5. Daugiau atvirumo

Tarp šių medžiagų taip pat yra ir šis sezonassvarbiausios mados tendencijos. Pvz., Tai yra perforuoti audiniai, kurie padeda kurti viliojantį vaizdą, kuris atrodytų nejudantis ir vulgarus. Taip pat populiarus ir nėriniai yra viliojanti, maloni, lengva ir kvėpuojanti medžiaga.

Tęsinys kitame puslapyje ...