Kaip mylėti save ir susipažinti su tobulu žmogumi?

Tikriausiai kiekvienas iš mūsų girdėjo apie pareiškimą,kad žmonės supranta mus, kaip mes save suvokiame. Tada kodėl vyrams reikia rūpintis moteris, kuri save laiko negraži, nesėkminga, pati randa daug trūkumų? Tai, kad jūs nepakankamai įvertink save, dažnai yra labairyškiai pasireiškia bendravimu su priešinga lytimi. Taigi, prieš pradėdami ieškoti princo, kuris jus myli, jūs turite pradėti mylėti save. Norėdami gauti daugiau informacijos, kaip tai padaryti, žr. Mūsų straipsnį.

1. Kas yra meilė? Kai mes esame gimę, mums reikia šilumos, atsargumo, kruopštumo, rūpestingumo. Kai mes jį priimsime ir atiduosime - tai yra meilė. Ir viskas skiriasi, nes kiekvieno žmogaus vaikystė buvo kitokia.

2. Idealus scenarijus. Jis ne taip dažnai patenkintas. Tačiau idealiame scenarijuje abiejų tėvų vaikai yra saugūs, psichiškai sveiki, kaip ir jų santykiai. Jie myli vienas kitą, pagarba. Savo šeimoje vaikas taip pat myli save. Ir jis gali atsakyti į kitų meilę. Bet tik tie, kurie jį myli. Kiti tiesiog jo nedomina.

3. Bendras scenarijus. Vaikas vienaip ar kitaip gauna mažiau nei tai, ko jam reikia. Per pirmuosius mėnesius jis yra ligoninėje ar senelėje, mano mama visada užsiima arba tėvai nuolat skandalai, gerti, nervų. Šiuo atveju vaikas vis dar myli tėvus, tačiau jo emocijos yra susipynę su etapais. Jis vysto neurozę, kuri vėliau atsiranda nuoširdžiai. Jis pradės santykius, kuriuose jis nėra pastebėtas, nesilaikomas, paprasčiausiai ignoruojamas arba blogai elgiamasi. Kadangi tai yra jo koncepcijos meilė.

Kiekviena moteris ieško tobulo vyroprincas iš pasakos. Bet kai susitinkate su juo, negalėsite būti pasirengus tokiems santykiams, nes jie labai nepanašūs į scenarijų, kuris buvo įkeltas į mūsų galvas kaip vaikas. Pavyzdžiui, kai tėvas paliko šeimą ir nesikalbėjo su savo dukra, nepaduodamas atostogų, nedalyvavo savo gyvenime, nepasitenkino pergalėmis. Ir tada moteris susitinka su idealiu žmogumi. Jis yra dėmesingas, rūpinamasis, geras. Bet laikui bėgant atrodo, kad kažko trūksta. Kaip rezultatas, ji eina ieškoti kažko, kas yra tinkamesnė jai, ir susieja savo gyvenimą su tam tikru bustardu.

4. Kaip išspręsti situaciją? Jei neturite prieigos prie psichologo, galite patikslinti situaciją. Tačiau nepamirškite, kad verta dėti daug pastangų, kad būtų sunaikintas stereotipas, kuris buvo įtvirtintas jūsų protu nuo vaikystės.

Visų pirma, jūs turite mylėti save. Moterys dažnai mano, kad dabar jie yra pikti, irzlūs. Bet kai jie turi vyro, vaiko - viskas bus visiškai kitokia. Bet iš tikrųjų viskas būna visiškai priešinga. Asmuo, kuris nemyli pats, nieko negali duoti kitiems.

5. Ką reiškia mylėti save? Psichologas Michailas Labkovskis, kalbėjęs apie šią teoriją, išleido 6 taisykles, kurias jūs privalote laikytis, kad mylėtumėte save.

1. Atlikite tik tai, ko norite.

2. Negalima daryti tai, ko nenorite.

3. Jei kažkas skauda, ​​nedelsdami apie tai pakalbėkite. Nebijok tiesos. Paslėpti nusiskundimus yra daug blogiau.

4. Nesikalbėkite, kai nesate paklaustas.

5. Atsakykite tik į tuos konkrečiai užduotus klausimus.

6. Jei sužinote santykius, nesikalbėkite apie kažkieno veiksmus, bet tik apie savo. Pavyzdžiui, "Jūs nesate romantizistas, negalite man duoti to, ko aš noriu". Vietoj to pasakykite, kad neturite pakankamai šiltų meilės pasireiškimų.

Būkite panašūs į kiekvieną ir visur. Namuose, darbe, su draugais ir šeima. Kiekvieną dieną Palaipsniui, jūsų gyvenimas pagerės, tu pasidavai nestabilius santykius. Gaukite stiprią ir sveiką.