Nesusituokusi meilė: 10 geriausių būdų išeiti iš situacijos

Žinoma, kiekvienas iš mūsų bent kartą patyrė vientisą jausmą, kuris mus privertė išnykti tokiu objektu, kuris buvo norimas, bet dėl ​​kokios nors priežasties ar kito prie nepasiekiamojo objekto. Ir nesvarbu, ar buvai kartu ir neatšaukiamaiAtskirtas žmogus tau yra abejingas, arba jau turi antrą pusę - tokia situacija visada sukelia kančias. Jei esate nesąžininga meilė, jums reikės šių patarimų.

1. Suteik kankintis

Jei siela reikalauja ašaros, prašau. Uždarykite kelias dienas kambaryje, pagalvokite, jei reikia - verkitės kažkam gyvenamoje liemenėje. Kartais jūs tiesiog reikia išmesti susikaupusius jausmus, ir tada jums bus sugebėti blaiviai įvertinti situaciją ir drąsiai eiti į priekį.

2. ... bet ne ilgai

Neleiskite sau visiškai pasinerti į bedugnęKenčia. Svarbu laiku pasakyti sau: "Stop! Jis nėra vienintelis žmogus pasaulyje, bus ir kiti, dar geriau ". Patraukite kartu! Gyvenimas tęsiasi, kad nužudyti vieną žmogų ir sugadinti visą savo gyvenimą dėl jo - švelniai tariant, ne labai protingas sprendimas.

3. "Ištrinti" visus prisiminimus

Jei prisiminimai apie žmogų, kuris neatsakėEsate abipusis, neleiskite gyventi ramiai - tiesiog "išvalykite" juos. Išmeskite nuotrauką, ištrinkite SMS, neikite į vietas, kur galite susitikti ... Kaip sakoma, iš akių - iš proto. Jei turite bendrų draugų, verta su jais susieti kontaktai; Bent jau tol, kol susirgsite ... Kartais svarbu parodyti sveiką egoizmą, taip išlaikant nervus ir gerovę.

4. Neapsaugokite.

Nebandykite paskambinti ir verkti telefonu,Paprašykite tokių klausimų kaip "Ką aš negerai?" Arba "Kas yra geriau nei aš?". Tai nieko nepasieks, išskyrus galbūt pakerta savigarbos.

5. Pakeiskite vaizdą

Ką nors pakeisti save, šukuosena, plaukų spalva, drabužiai, juk. Vidaus pakeitimai visada prasideda išoriniais pakeitimais.

Tęsinys puslapyje du ...