15 Patarimai, kaip nešioti vasaros dalykus žiemą

Norite žinoti, kaip vasarą dėvėti žiemą? Galbūt jums sunku įsivaizduoti, kaip ir toliau galite nešioti šviesius daiktus žiemos šaltyje mūsų regione. Tačiau mes turime būdų, kaip padėti jums kuo geriau išnaudoti savo drabužių spinta ir padaryti ją universalesnę, ypač kai kai kurie vasaros modeliai žiemą tiesiog gražiai atrodo.

1.

Viršutinis sluoksnis

Pirmasis dalykas, į kurį galvojamamūsų klausimas, šis sluoksnis. Žinoma, tai taip paprasta - šiltą megztinį uždėti per šviesią suknelę ar palaidinukę, o štai jūsų vasaros dalykas jaučiasi patogus vėsioje sezono metu. Atsižvelgiant į tai, kad sluoksniavimas yra sezono tendencija, kodėl gi ne pasinaudoti šiuo patarimu?

2.

Apatinis sluoksnis

Tai dar vienas būdas dėvėti žiemos drabužius vasarą. Dėvėti marškinėlius su rankovėmis bolero, marškinėliai su ilgomis rankovėmis pagal Sundress ar sijono - tai bus šiltas, o dalykas, būtų tikslinga pažvelgti į savo garderobą.

3.

Teisingos spalvos

Pagalvokite apie kokius drabužius galitePerkelkite į savo žiemos spintą spalvos atžvilgiu. Pastelė dažnai atrodo ne visai tinkama žiemai, slėpkite ją iki vasaros, palikite tik tamsias arba neutralias spalvas. Būti aktualūs ir ryškūs spalvų akcentai.

4.

Pėdkelnės

Akivaizdu, kad žiemą dėvi pėdkelnes,atrodo, greičiausiai jie bus gana tinkami su kai kuriais savo vasaros suknelėmis. Su šaltojo oro atsiradimu, paimkite pėdkelnes su dideliu deniu - nuo 40 ir daugiau, ar šiltuoju su antblauzdeliais.

5.

Sušilti

Pakanka tik paslėpti nuo šalto vėjo iršaltis su šaliu ar pashmina. Jie padės jums, jei jūs apsirengsite lengviau, nei to reikalauja oras. Galite dėvėti pashmina ant galvos, kaklo ar pečių. Gražus nosine taip pat gali būti pririštas prie klubų.

6.

Atnaujinkite priedus

Kai jūs pakeisite savo drabužių spinta į žiemą, svarbuJūsų atnaujinimo dalis yra priedų pasirinkimas. Pavyzdžiui, zomšinės striukės gali būti su šilta sagtimi, šiaudų skrybėlę pakeičia veltinio arba megztos skrybėlės, o kailio apykaklę puošia kailio apdaila. Jei norite žiemos sezono metu perkelti ką nors iš vasaros spinta, turėtumėte apsvarstyti, kaip jį galima izoliuoti. Čia yra naudinga priėmimas su kailio antkakliu apdaila arba padengtas sinteponu.

7.

Keisti batus

Na, žinoma, perėjimas prie šalto metų turėtų būtikartu su batų pakeitimas. Sulenkite visus savo klastingus sandales ir batus su atviru pirštais ant dėžutės ir išpakuokite batus, kulkšnį ir batus ant juostos.

8.

Vasaros suknelės

Ar tu nustebei? Keletas vasaros suknelių iš tiesų gali būti sėkmingai perkelta žiemą. Įsitikinkite, kad spalva tinkama vėsiam orui. Be to, pridėti keletą sluoksnių drabužių - pagal suknelę ir suknelę, uždėkite aukštus batus, kad nebūtų šalta. Dabar galite jaustis gana patogiai ir dėvėti savo mėgstamas vasaros suknelės žiemą.

9.

Pasirinkite ryškiausią viršūnę

Pagerink savo žiemos spintą, į viršų virpesius pasiimk linksmomis spalvomis. Su tokia ryškia ir beveik vasaros spalvų paletė galite saugiai sujungti šviesius vasaros tonus.

10.

Dėvėti maks

Šie sijonai, atrodo, specialiai sukurti žiemą, jieilgas, jaukus, padengs didžiąją dalį savo kūno. Tai nėra baisi, jei jie pagaminti iš lengvų audinių, svarbu, kad audinys nebūtų skaidrus. Dėl papildomo šilumos, jūs galite dėvėti šiltas pėdkelnes pagal savo sijoną, niekas negalės atspėti, kad jie yra ant tavęs.

11.

Nevairuokite gėlių nuotraukų

Nebandykite paslėpti visų savo daiktų gėlėmisnuotraukas, kai kurie iš jų labai gražiai žiemą. Paslaptis yra tai, kad jie puikiai tinka žiemos spinta, kaip taisyklė, tik tamsių spalvų daiktai. Nors ir lengvam, yra ir išimčių.

12.

Suknelė ant odos

Vasara nėra geriausias laikas dėvėti odąjie per karšta ir nepatogu šiltuoju metų laiku. Tačiau žiema yra dar vienas dalykas! Jūs galite dėvėti odines striukes, striukes, sijonus ar kelnes, pridėti daiktų iš kitų audinių. Visa tai yra labai šilta dėvėti, o odos išvaizda yra labai stilinga!

13.

Padėkite ant skrybėlių

Jei esate įpratę nešioti vasaros šiaudines skrybėles ir Panama, dabar juos pakeisti stilingas Trilby skrybėlės. Jie gerai apsaugo galvą nuo šalto vėjo ir atrodo puikiai.

14.

Dėvėkite kojines

Šiek tiek prieštaringas klausimas, ar dėvėti kojines su bataisant kulno, bet dabar, atsižvelgiant į šios tendencijos populiarumą, tai gali būti būdas nešioti vasaros batus ar net sandalus truputį ilgiau, beveik iki pirmojo sniego.

15.

Drabužiai akcijoms

Kaip dažnai mama primygtinai reikalavo, kad su jumis imtumėteStriukė ar papildoma palaidinė, jei ji užgesusi? Demi sezonas - tiesiog galimybė, kai paklusti mano motinos patarimui, netgi verta. Ryte saulė gali spindėti, o po pietų ateis debesys ir pradės smogti vėrinys. Kaip tu gali būti dėkingas sau, išradingas, kad suraukė pashmina, striukę ar peleriną su tavimi! Jūs nenorite užšalti, ar ne?

Žinoma, ne visi jūsų vasaros drabužiaiTinka migruojantiems žiemos sezono metu. Pack papildomų dalykų pigeonholed garderobą, todėl jie nesikerta su jumis žiemą. Galbūt palaipsniui, jums bus dėkingi kokiu oru spinta privalumų, ir bus malonu pirkti drabužius, kurie gali būti sėkmingai dėvėti tiek vasarą ir žiemą.

</ P>