Plaukų kirpimas: 8 geriausi liaudies gynimo būdai

Kiekviena moteris tikriausiai sapnai ilgaiprabangūs ir sveiki plaukai. Deja, daugelis veiksnių, vienaip ar kitaip, daro žalą mūsų garbanų būklei: plaukų džiovintuvui, plojimui ir lyginimui, pakrovimui, temperatūros kritimams ir kt. Todėl mes turime tokią problemą kaipjuostos, nes tai yra labiausiai pažeidžiamos dalys. Norint žymiai pagerinti plaukų išvaizdą, rekomenduojama reguliariai pjauti galus bent kartą per mėnesį. Taip pat manoma, kad veiksmingai naudoti specialias priemones, tačiau žmonių lėšos yra ne mažesnės nei vaistinėse, o kartais netgi viršija jų. Siūlome keletą naudingų nacionalinių receptų, kurie padės išspręsti patarimų patarimų problemą.

1.

Fu, ricinos aliejus!

Skaldytų galų gydymui laikomos veiksmingos tokios įprastos ir įprastos priemonės kaip žuvų taukai ir ricinos aliejus. Prieš kiekvieną galvos plovimą rekomenduojama tepėti juos antgaliais.

2.

Medus ir actas

Ištirpinkite medaus arbatinį šaukštelį apie 200-250ml šalto vandens ir pridėkite vaisių acto lašelį. Šis tirpalas turi praplauti plaukus keletą minučių prieš plauti galvą. Taip pat naudinga praplauti plaukus vandeniu atskiestais actu po galvos plovimo. Ši paprasta procedūra nedelsiant atkuria galvos ir plaukų rūgščių ir bazių balansą.

3.

Kaukė iš šaldytuvo

Padėkite pagerinti plaukų ir visų rūšių būklęliaudies receptai kaukėms. Mes siūlome Jums paprastą ir veiksmingą procedūrą, kurios ingredientus galite rasti savo virtuvėje. Jums reikės plakti kiaušinio trynį su svogūnų sulčių šaukštas, bet kokio augalinio aliejaus šaukštas ir arbatiniu šaukšteliu medaus. Kaukė turi būti trinamas į galvos odą, tada apvyniokite ir pakuotės rankšluostį ir palaikykite bent 40 minučių. Plauti plaukus su šampūnu ir išskalauti savo mėgstamą sultinio ramunėlių.

4.

Žalioji kaukė

Manoma, kad naudinga ir tokia receptas yra "žalia"kaukė ", kuri kartu su gydomuoju poveikiu suteiks jūsų plaukams malonų aromatą. Paimkite keletą lapų mėtų, serbentų ir aviečių, atsargiai išgerkite jas skiediniu, tada supilkite pusę stiklinės riebalų kremo ir pridėkite du šaukštus krakmolo. Ši kaukė suteiks jūsų plaukams blizgesį, gyvybingumą ir sveikatą, o jo įprastai pritaikyta, jūsų patarimų būklė žymiai pagerės.

Tęsinys puslapyje du ...