Meilės tinkluose ar meilės internete: mes ieškome jaunikio internete

Socialiniuose tinkluose yra daug oponentų,bet dar daugiau rėmėjų, kurie patenkino savo meilę. Ką pasirinkti, kur pradėti susipažinti, kaip patinka, domėtis, ką kalbėti apie nepažįstamą? Šie klausimai kyla kiekvienos merginos, nusprendusios susipažinti su sutuoktiniu pažinčių svetainėje, protą.

Pirmasis įspūdis

Pradėkime nuo svarbiausių dalykų. Pirmas įspūdis, kaip sakoma, negali būti du kartus. Visų pirma, potencialūs žmonos žiūri į nuotrauką, kalbą internete, "avataras". Negalima pasirinkti paplūdimio nuotraukų bikiniose, net jei turite nepriekaištingą figūrą. Žinoma, jie bus įtraukti į savo gerbėjus, tačiau tikimybė, kad bus rimti santykiai, gerokai sumažės. Nepamirškite Photoshop, pasirinkti aukštos kokybės nuotraukas, kurios atrodo patrauklios. Dėl tokio padidinto tikslo, kaip didelio ir ryškios meilės ieškojimo, galite net organizuoti profesionalų fotografavimą. Gerai parinkta perspektyva, apšvietimas, makiažas ir drabužiai, kiekviena mergaitė bus nenugalima.

Užpildykite klausimyną kūrybiškai, bet neperkrauti jį eilėraščiais ir filosofiniais sakiniais. Parašykite apie savo pomėgius, teigiamas savybes, kaip matote savo būsimą pasirinkimą - tai padidins tikimybę susitikti su panašiu gyvenimo prioritetu besirūpinančiu artimu žmogumi.

Kokie jie - vyrai tinkle?

Dabar apsvarstykite ieškovusmylimo žmogaus vaidmuo. Norint pradėti, pažvelkime į tuos tipus, su kuriais neturėtumėte susisiekti, taip pat, išskyrus, jei norite išplėsti savo horizontus ir pakelti adrenalino kiekį kraujyje.

Įveskite pirmąjį "pikapą". Jis nori rasti naujų įspūdžių, o ne gyvenimo draugams, net jei klausimynas sako: "Aš ieškau žmonos, myliu vaikus, aš noriu penkių". Negalima pasiduoti. Labiausiai tikėtina, kad jis pradės įgyvendinti šiuos planus maždaug dvidešimt metų, o dabar jo tikslas yra įveikti kuo daugiau "viršūnių". "Picker" yra lengvai atpažįstamas: jis sėdi svetainėje ilgiau nei mėnesį ar net metus; šis tipas nebus su tavimi ilgai susirašinėjęs, bet bandys kuo greičiau "paimti bulius rogėmis". Labai greitai bus vadinami "kisya", "kiškis", "kojos" ir kt. (tikriausiai nepainiokite vardo). Pikaper bus trauktis su deginamos meilės prisipažinimais, galbūt tai padarys dar prieš tikruosius susitikimus. Rasite jėgų, kad neatsirastų nuo saldžiųjų kalbų, bet pabandykite susipažinti su geresniu vyru, ragindami padėti moterų žavesio ir intuicijos.

Antrojo "nematomo žmogaus" tipas. Jis neturi nuotraukos. Kodėl? Jis gali pasiūlyti daug versijų, pavyzdžiui, kad jis dirba diplomatiru, skautu ar didelės įmonės direktoriumi, apskritai statusas neleidžia. Labiausiai tikėtina, kad šis statusas vadinamas "vedęs". Labai mažai yra pasirengę sąžiningai tai pripažinti.

Ypatingas atvejis yra "filologai". Jie gali padaryti daugiau klaidų žodyje nei raidės. Ar verta kalbėti apie šio tipo žvalgybos lygį? Aš patariu neatsižvelgti į šią galimybę.

Iš huh?

Socialiniuose tinkluose, kaip ir realiame gyvenime, žmonėsyra skirtingi. Didžiulis pliusas yra tai, kad korespondencijoje asmuo dažnai atskleidžia daug geriau ir gali pasakyti apie save pakankamai, kad nuspręstų, ar verta toliau bendrauti su juo.

Neskuba susitikti: jei jus tikrai domina pašnekovas, jis praleis laiką atsakyti į klausimus, išmokti savo pomėgius, interesus ir gyvenimo prioritetus.

Susitikimas realiame gyvenime

Nereikia nė sakyti, kad pirmojo susitikimo metu geriau pasirinkti vietą, kurioje jausitės patogiai ir saugiai: kavinės, kino teatrai, parkai, parodos ir kt.

Pirmiausia nedvejodami rašyk vaikiną, kuris tau patinka. Paprastai reaguokite, humoru, ne vieninteliais žodžiais: norėčiau tęsti su jumis pokalbį. Atminkite, kad jūs esate vienintelis ir unikalus, o tai reiškia, kad jūs nusipelno laimės ir meilės, kuri, galbūt, laukia tavęs tinkle.