Česnakai su grietine iš orkaitės

Jei negalima kepti, bet sūrio varškės yra labaiNoriu, yra išeitis - krosnyje reikia sūrio pyragą! Tai ne mažiau skanus ir labai naudingas. Mes siūlome skanių desertų receptą - syrnichki su grietine!

Grietinėlės sūrio pyragams paruošti Jums reikės 0,5 kg varškės, 0,5 šaukšto. miltai, 1 kiaušinis, 2 šaukštai. cukrus, 150 g grietinės, šaukštelis druskos.

Sumaišykite varškę su cukrumi, druska ir kiaušiniuįpilkite miltų ir gerai suminkite. Iš gauto bandymo, sudėkite medalionus ir padėkite jas į šildomą keptuvę su sviestu. Nors viena pusė yra kepama, kiekvieno pyrago centre užmaukite griovelį. Kai tik džiovintas dugnas yra iškeptas, pašalinkite sūrio pyragą iš keptuvės ir perneškite jį į kepimo skardą, suteptą arba padengtą kepimo popieriumi.

Dabar ruošiame užpildymą. Grietine su cukrumi ir kiekvieno sūrio pyrago griovelyje mes įdedame grietinės šaukštą. Jūs galite įdėti uogas į griovelį iš uogienės, tada viršuje su grietine. Sudėkite syrniki virti orkaitėje 200 laipsnių temperatūroje. Kepimo laikas yra 10-15 minučių - kol nusišalina.

Gero apetito!

Jei esate originalių receptų gerbėjas, turėsite paragauti varškės, varškės, syrniki su uogomis, syrniki be miltų, bananų sūrio pyragaičiai.