Patarimai Shaolin Monk apie tai, kaip likti jauni

Shaolin vienuolyno vienuolynas ir kovos menų meistras Shifu Yan Lei suteikia naudingų patarimų žmonėms, kurie nori likti jauni ir sveiki kuo ilgiau!

1. Suteikite laiko fiziniam krūviui. Jei nuolat medituosite arba liksi ramiai, žmogus tampa mieguistas, vangus. Tai nėra nieko, kad nuo vaikystės mums buvo pasakyta, kad judėjimas yra gyvenimas. Sėdi gyvenimo būdas gali išprovokuoti daugybę įvairių ligų.

2. Nekreipkite dėmesio į verslą. Verta prisiminti posakiu "lėtai ir nuolat laimi -. Ant vyksta" Jūs niekada neturėtumėte skubėti. Net jei jūs kažkur laukiate. Eksperimente patikrino daugiau jūs Paskubėk, nervintis, tuo labiau tikėtina, kad jums bus Pamiršus pavartoti kažką kažkur negerai. Todėl verta būti išmatuojama.

3. Nevalgyk per daug. Visada likti šiek tiek alkanas. Stebuklingai naudinga patarimas tiems, kurie mėgsta valgyti. Perdozavimas mums kelia mažiausiai svorio problemų. Ir kaip maksimalus - daugelyje kūno sistemų. Beje, kuo daugiau valgote, tuo daugiau ... nori valgyti! Taip, tai yra toks užburtas ratas. Maistas plečia skrandžio sienas, todėl kiekvieną kartą mes turime valgyti daugiau, kad užpildytume. Kai tik pradėsite valgyti šiek tiek mažiau, galiausiai jūs suprasite, kad galite gauti pakankamai mažesnę dalį.

4. Studijų kung fu. Tai kovos menas padės jums pasiekti harmoniją ir pusiausvyrą, pažinti save. Nesvarbu, kiek laiko Jums reikės vartoti šio meno plėtrą. Svarbiausia - rasti kažką, kad jūs ir jūsų kūnas tinka!

5. Sulaukite laiko atsipalaiduoti. Jei esate tik treniruojantis ir nesiimk laiko medituoti, ar tiesiog atsipalaidavote, kad būtumėte vienišas, tada labai greitai jus pajusite irzliai, jūs prarasite vidinę energiją. Fiziniai pratimai ir poilsis turėtų pakaitomis į teisingą proporcijas.

6. Nepykk ir nesijauok. Monk teigia, kad šios emocijos neigiamai veikia mūsų kepenis ir žarnas. Ir mūsų paprastoji patirtis rodo, kad dirglumas nebus raktas sprendžiant problemas, ir net atvirkščiai - prisidės prie jų ugdymo mūsų gyvenime. Sužinokite, kaip nenaudoti į nemalonių situacijų širdį, o ne pikti žmones, kurie tau nepatinka. Kiekvienas turi savo trūkumų. Tačiau nepamiršk jiems daug dėmesio, jei jie susiję su nepažįstamais žmonėmis.

7. Nesikalbėkite per daug. Paprastai žmonės kalba ar veikia. Neabejotinai geriau eiti į antrą. Ar yra kokių nors dalykų, susijusių su ateities planais, apie tai, ko norite pasiekti? Galbūt geriau pradėti savo tikslą ir pasikalbėti apie tai, kai užkariaujate aukščiausiojo lygio susitikimą?

8. Paimkite pertraukas. Poilsis 10 minučių kas 40 minučių. Jei esate per daug sutelkęs dėmesį į kažką, tai gali pabloginti regėjimą, sumažinti našumą. Nesijaudink, kad neturėtum laiko planuoti, praleidau laiko pertraukoms. Jei jūsų produktyvumo lygis mažėja, kai nesiliojate, galite būti tikri, kad atliksite dar mažiau!

9. Tvarkykite emocijas, kai būsite laimingas. Shifu Yan Lei teigia, kad tai gali neigiamai paveikti jūsų plaučius.