Kodėl jis nesakė: viršutinė-8 paslaptingos tylos priežastys

Kartais net neįmanoma suprasti vyrų. Kartais tai užima daug laiko ir daug pastangų. Kartais situacija tampa labiausiai netikėtas ir ne itin malonus mus būdas: graži pažintis, o gal net neliesti per pirmąjį pasimatymą, vyras klausia savo telefono numerį, ir jūs, kaip tipiškas atstovas teisingiau lyties, jau visiškai piešti laimingų šeimos gyvenimą, bet galiausiai ... jūsų gerbėjas tiesiog neskamba! Sutinku, tai yra keista. Kodėl jis nesišaukia? Čia yra labiausiai tikėtinų priežasčių sąrašas ...

1. Klaida

Tu kalbi žmogų, pasakykite, kad jis neturivertas, ir dar "nevertas" tiesiog padarė klaidą, kai rašyti telefono numerį (gerai, jūs niekada nežinote,, jaudulys pirštai nebuvo gauti raktus) ir ieško kito būdas susisiekti su jumis. Šiuo atveju verta laukti: jei žmogus jus tikrai įdomu, jis tikrai ras būdą su jumis susisiekti. Pavyzdžiui, per socialinius tinklus.

2. Jis labai užsiėmęs

Darbas, namai, tėvai ir kitas gyvenimasaplinkybes. Tai gana tikra, kad tik kai tikitės, kad žmogus skambins, jis yra užsiėmęs rimčiausių problemų sprendimu, atsikratęs jų ir pradėdamas kurti savo asmeninį gyvenimą. Tačiau verta paminėti, kad net jei jis turi užblokavimą darbe, potvynį, ugnį ir tt, tada jis vis tiek, jei jis nori tęsti santykius, bent minutę, kad jums paskambintų, jis tai suras.

3. Jis laukia veiksmų iš tavęs

Yra kategorija vyrų, kurie nenoripirmiausia veikiame ir laukiame atsakymo iš mūsų. Priežastys yra daug: aukštos savigarbos, priešingai - netikrumo, principų ir tt Bet jei priežastis yra tai, tada jūs manote: ar jums reikia tokio džentelmenas?

4. Jis pristabdomas

Kai kurie vyrai patyrė žiniasklaidą ar jųMama, moterys dažniau mėgsta tvirtesnių lyties žmonių, kurie yra nepasiekiami. Čia tokie gerbėjai taip pat kankina mus kankinančiais lūkesčiais dėl skambučio, o paskui skambina, tikimės, kad tai yra audringa teigiama reakcija ... Kantrybė ir palauk.

Tęsinys kitame puslapyje ...