Kaip pasirinkti tinkamą plaukų dažą: neištiksite!

Žinoma, kiekviena moteris savo gyvenime pasisakėį plaukų dažymo procedūrą. Tai yra daug priežasčių: kažkas nori pakeisti vaizdą, kažkas nori paslėpti pilkus plaukus, o kas nors tiesiog sekasi visoms naujosioms tendencijoms ir nori, kad jie atitiktų. Ne todėl, kad plaukų dažymas visada bus populiariausias ir tuo pačiu metu labiausiai prieinamas būdas moterims pakeisti stilių.

Nuo ankstyviausių moters laiko nenutrūkstamairūpinosi savo garbanos grožiu. Senovėje atsirado plaukų dažymo menas, egzistavo viduramžiais, renesanso metu ir gyveno šiuolaikiniame pasaulyje. Perdirbimo istorija buvo XX a. Antroji pusė, kai kosmetikos rinkoje pasirodė dažai, kuriuos galima naudoti namuose. Nuo to momento iki šios dienos mes siūlome didžiulį įvairių spalvų asortimentą, tinkamo pasirinkimas tarp jų nėra tokia paprasta užduotis.

Pagrindiniai plaukų spalvų tipai

Visi dažai yra suskirstyti į fizinę, cheminę ir natūralią kompoziciją.

Fiziniai dažai

Pagal fizinius dažus įprasta suprastitonizuojantys balzamai, putplasčiai ir tonikai. Jie lengvai nuvalomi: prausdami galvas vieną ar kelis kartus. Medžiagos, kuriose yra tokių dažų, neprasiskverbia į plaukų struktūrą ir negali liestis su keratinu. Tokius dažus turėtų pasirinkti tie, kurie norėtų šiek tiek pakeisti plaukų toną, suteikti jai gylį, tačiau nenori radikaliai pakeisti vaizdo. Tokios priemonės negali slėpti pilkosios plauko arba padaryti blondinę iš deginančios brunetės, tačiau jie taip pat nepažeidžia plaukų.

Natūralūs dažai

Yra tik du natūralūs dažai -basma ir henna. Šios spalvos gali pasirinkti tas moteris, kurios nori ne tik pakeisti plaukų atspalvį, bet ir sustiprinti, stiprinti ir tobulėti. Naudojant natūralius dažus, reikia būti atsargiems, nes jų dažymo rezultatas negalima tiksliai numatyti. Keletas patarimų padės išvengti nemalonių staigmenų.

Henna gali suteikti plaukams raudoną atspalvį, irbasma - tamsa su švelniu žaliu atspalviu. Todėl basmą reikėtų vartoti kartu su chna ir tinkama proporcija. Tačiau chna gali būti naudojama tapybai, be nieko, nesikišant į ją.

Jei jūsų plaukai anksčiau buvo pritaikyti procedūraidažymas cheminiais dažais, tada prieš dažant natūraliais dažais, juos reikia patikrinti. Norėdami tai padaryti, iškirskite mažą plaukų dalį ir atlikite chna ir basmos tapybos eksperimentą. Jei tai, ko gausite, tinka jums, galite saugiai dažyti visus savo plaukus. Tas pats pasakytina ir apie atvirkštinę procedūrą - plaukus dažyti po chna ir basma.

Cheminiai dažai

Toms moterims, kurios to noriradikaliai pakeis savo plaukų atspalvį, tada jų noras išversti į realybę padės cheminiams dažams. Gamintojai mums siūlo daugybę spalvų ir atspalvių, nes sunku suprasti visą šlovę. Jei pirmą kartą ketinate gaminti spalvą, tuomet geriau pasirinkti ne mažiau kaip 2 arba 3 tonus, kurie skiriasi nuo natūralios spalvos. Taigi jūs išvengsite nemalonių staigmenų, nes nežinoma, kaip plaukai reaguoja į visiškai naują spalvą. Be to, ryškus spalvų pasikeitimas yra apsunkintas tuo, kad, atsižvelgiant į naują plaukų tonią, jūsų veidas gali atrodyti pernelyg blyškus, o antakiai - atrodo per šviesios arba tamsios. Eksperimentuokite, bet atsargiai atlikite.

Dažų pasirinkimas išvaizdos tipui

Kaip žinote, visų pirma, pasirinkti spalvų atspalvį yra išvaizda, atsižvelgiant į jūsų spalvą, ypač odos ir akių spalvą.

Akių spalva

Jei jūsų akys turi "šiltą" toną: žalia, ruda ar auksinė, tada geriau pasirinkti šiltą atspalvį. Na, jei turite "šalto" akių tonas: mėlyna, ledinė pilka, smaragdas, tada geriausias jums variantas bus neutralių spalvų.

Odos spalva

Odos spalva gali būti neutrali, alyvuogių arbaauksinis Dėl neutralios odos, tinka tiek šiltų, tiek šaltų spalvų atspalviai. Alyvuogių odos merginos taps šaltais tonais, o šilto aukso atspalvio savininkai gali lengvai pasirinkti bet kokius šiltų plaukų dažus.

Kaip ilgai norite pakeisti spalvą?

Prieš pirkdami dažus, galvokite ilgą laikąAr norite pakeisti savo plaukų tonas? Jei nuspręsite atlikti ilgalaikius pakeitimus, dažai turėtų pasirinkti ilgą veiksmą, nes jis yra labiau atsparus. Atminkite, kad geriau kreiptis į specialistą, kad atliktumėte tokią procedūrą, nes dažymas yra tam tikras stresas plaukams.

Jei norite paversti nepanaudotuLaikas, tu geriau paimk laikiną dažiklį. Tai gali būti tonizuojantis šampūnas, tonikas, balzamas, speciali plaukų tuša arba dažantis gelis. Jūsų šešėliai lieka tik iki pirmojo plaukų plovimo, arba šiek tiek daugiau. Tokie laikini dažai nekeičia plaukų struktūros, todėl nesukelia žalos.

Norėdami pasirinkti tinkamą atspalvį, galite naudotispecialiosios kompiuterinės programos, kad jūsų nuotrauka jums pasakys, kaip atrodys su ta pačia spalva. Bet kokiu atveju, nepamirškite, kad dažytieji plaukai reikalauja ypatingo dėmesio, kad išsaugotumėte atspalvį ir atkurtumėte jų struktūrą.