Sveiki ir blizgantys plaukai: 10 paslapčių

Koks turėtų būti idealus plaukus? Žinoma, sveikas, gyvas ir blizgus. Ir nesvarbu, kokio ilgio ir šukuosenos dėvite - spinduliuojamos garbanos yra visų be išimties moterų svajonė. Tačiau tai trukdo tiek daug veiksnių,daro mūsų kryptis sausas, nuobodus ir negyvas! Prastas aplinka, netinkama mityba, nepakankamas priežiūra - visa tai verčia kelyje į mūsų svajonė. Šis sąrašas tęsiasi ir tęsiasi, tačiau pažvelkime, kaip atkurti plaukų stiprumą, lygumo, ir puikus blizgesį. Mes siūlome keletą paprastų, bet labai veiksmingų metodų.

1. Subalansuota mityba

Kad jūsų spynos mylėtų kitusjų sveiką spindesį, jums reikia tinkamos dietos. Dienos valgykite maisto produktus, kuriuose yra baltymų, įskaitant pieno produktus. Kalcis, kuris yra juose, padės atkurti plauko struktūrą. Valgykite jūros gėrybes - jie turi daug fosforo, reikalingo mūsų grandinėms. Verta remtis maisto produktais, kuriuose yra daug antioksidantų: citrinų, apelsinų, uogų, žaliosios arbatos. Norėdami auginti plaukus, jums reikia vitamino E. Norėdami jį gauti, valgykite riešutus, sėklas ir augalinius aliejus. Jei nesate tikri, kad jūsų organizmas gauna pakankamai svarbių elementų, nusipirkite vitaminų ir mineralų kompleksą, kuris padės jiems užpildyti savo atsargas.

2. Galvos masažas

Galvos masažas aktyvina kraujotaką, taigilabiausiai skatina plaukų augimą ir suteikia jausmo blizgesį. Darykite tai du kartus per savaitę. Jei turite riebius plaukus, prieš maudymą kreipkitės į masažą valandą ar dvi. Jei jie yra sausi, tada geriau nuplaukite galvą, nes taip taip pat galite sumažinti sausumą. Procedūros trukmė turėtų būti apie 10-15 minučių. Masažas atliekamas vibraciniais apskrito judesiais.

3. Kaip plauti plaukus?

Plauti galva būtina, nes plaukai tampa purvini,ir pageidautina ne kiekvieną dieną. Vanduo neturėtų būti karštas, nes tai sukelia sausumą ir drumstumą. Optimalus variantas - kambario temperatūra. Galite pridėti šiek tiek natrio, glicerino ar amoniako vandenyje, nes šie ingredientai turi teigiamą poveikį plaukams. Taip pat prieš skalbimą rekomenduojame kruopščiai šukuoti plaukus.

4. Skalauti po plovimo

Po plovimo galite naudoti specialųnatūralios skalavimo priemonės, kurios apsaugo nuo trapių plaukų ir suteikia jiems sveiką blizgesį. Rekomenduojama naudoti vandenį, pridedant acto, citrinų sulčių ir visų rūšių žolelių, kurie stipriai stiprina poveikį. Kitas geras būdas yra plauti plaukus šiek tiek kieta arbata. Ypač tinka tamsiesiems plaukams, nes tai daro jų spalvą ryškesnę. Galite pridėti šiek tiek mėtos į arbatą.

5. Gamtos kaukės

Kaukės iš natūralių ingredientų, efektyvumaskurią patvirtina mūsų močiutės, yra geriausias būdas suteikti plaukams nuostabų spindesį. Jų receptai yra daug. Primename populiariausius komponentus, kurie yra žinomi ypač veiksmingais veiksmais. Tai yra kiaušinių tryniai, rūgščiųjų pieno produktai, ruginė duona, mielės, kavos ir net alaus. Vienas niuansas: kaukė turėtų būti parinkta pagal jūsų plaukų tipą, todėl ją geriau nustatyti iš anksto.

Tęsinys kitame puslapyje ...