Skrydis yra normalus: kaip išvengti bėdų skrydžio metu

Nors daugelis bijo skristi lėktuvais, nuomoneekspertai, lėktuvas yra saugiausias transporto būdas. Tačiau ne viskas yra tokia sklandi, kaip atrodo: mūsų kūnas yra sunkus bandymas. Tačiau, jei pasirengęs iš anksto, galite sumažinti nervų ir sveikatos žalą. Mes mielai pasidalinsime su jumis, kaip saugiai išgyventi skrydį ir padaryti kelionę maloni.

Pristatymas

Prieš keliaudami perskaitykite transportavimo taisykleskeleiviai ir bagažas, kurie nurodyti bilietu. Norėtume atkreipti dėmesį, kad bet kurioje šalyje jums nebus leista "ginklas", kuris veikia kaip bet aštrių objektų moterų manikiūras nozhnichek ir nagų failų pavidalu; taip pat su "sprogmenimis", kuriuos galite suskaičiuoti savo dušo geliuose ar kvepaluose. Taigi bet kokius 100 ml skysčius reikia nedelsiant konfiskuoti. Įdėkite jį visus į bagažą, salone tokie daiktai nepriklauso.

Infekcijos

Oro cirkuliacija lėktuve prisideda prieįvairių mikrobų ir virusų plitimą. Jei kas nors iš keleivių, kad pagauti šaltą ar gripas gali net žmonės, kurie ne sėdi šalia. Siekiant išvengti ligų - galima sutepti alyva nosies, nes jei akivaizdu, vežėjas bakterijų sėdi šalia tavęs - Uždenkite savo nosį ir burną nosine, kuris bus naudojamas kaip filtras, ir nepamirškite nusiplauti rankas po naudojimosi tualetu. Kaip jūs galite pasiimti su savimi į lėktuvą tirpalo (Saline, akvamarinas ir tt), prevencinė priemonė, kuri jums bus galėtų drėkina sinusus skrydžio metu. Dažnas tualetas nosies tarnauja kaip prevencijos infekcinių ligų.

Skausmas ausyse

Tai nėra atsitiktinai saloneišleisti saldainius arba kramtomąją gumą. Nurijus, audinio vamzdelis atidaromas ir patenka į orą. Jei nei saldainiai, nei kramtomoji guma nepadeda - uždarykite nosį ir pabandykite keletą kartų iškvėpti ausimis.

Sausas oras

Paprastai oro drėgmė lėktuve neviršija20%, atsižvelgiant į tai, kad kambariuose rekomenduojama 40-60%, ilgesnis buvimas salone gali sukelti nepatogumų akyse, kvėpavimo organų gleivinėse ir sausoje odoje. Norint išvengti tokių rūpesčių, rekomenduojame išlaikyti vandens balansą iš vidaus geriant vandenį arba sultis. Nosies gleivinės drėkinimas ir akims drėkinamos lašai padės susidoroti su dideliu diskomfortu.

Ilgai stovi vienoje pozicijoje

Kai ilgą laiką mes esame nejudančioje būsenoje,Tai sulėtina kraujo apytaką organizme, kuris yra kupinas patinimas kojose ir gravitacijos jausmas. Siekiant išvengti nepatogumų, pasirinkti patogius drabužius. Kiekviena proga, pasinaudoti galimybe pasivaikščioti salone, tačiau, jei tai neįmanoma, pakaitomis sėdint padermės blauzdos raumenys, kad bus padidinti venų grįžta iš kojų.

Nuobodulys

Kaip matyti iš statistinių duomenų, skrydis atrodonesąžiningai išnaudojantis tiems, kurie anksčiau nesirūpindavo laisvalaikiu. Įsigykite žurnalą su savimi arba pasiimkite knygą, jei nenorite su savimi pasiimti papildomo bagažo, atsisiųskite kažką į telefoną, kad galėtumėte skaityti. Ilgalaikiuose lėktuvuose galima žaisti nepakenčiamus kompiuterinius žaidimus, žiūrėti filmus ir klausytis muzikos. Perkant lėktuvo bilietus, sužinokite, ar jūsų lėktuve yra toks laisvalaikis, jei ne - organizuokite jį patys. Taip pat labai gera praleisti laiką miegoti. Vienintelė problema yra nepatogu kelia. Padėti susidoroti su padėtimi padės specialioms pagalvėms ant kaklo. Jie yra pripučiami ir neužima daug vietos jūsų krepšyje, tačiau komforto lygis yra nepakartojamas.

Atskirų šalių taisyklės

Na, jūs ilsėjote ir ketinate skristi namo,paėmusi su savimi komplektą suvenyrų gimtojui ir artimui. Jums reikia įsitikinti, kad be bendrųjų tam tikrų dalykų gabenimo taisyklių kiekviena šalis gali turėti savo ypatybes. Pavyzdžiui, iš Egipto, Maldyvų, Seišelių, draudžiama eksportuoti koralus, jūros kriaukles, ryklių žandikaulius, krokodilą ir dramblio kaulo odą. Iš Japonijos draudžiama eksportuoti plieninius kovinius kalavijas ir kitus šaltus plienus. Todėl, norėdami neteikti dovanos oro uosto darbuotojams, o ne savo draugams, paprašykite tokių taisyklių pirkdami suvenyrus.