Kaip apsisaugoti nuo elektromagnetinės spinduliuotės namuose

Gyvenant elektros ir technologijų amžiuje, kiekvienas iš mūsų yra elektromagnetinės spinduliuotės (EMR) įtaka, o tai neigiamai veikia žmogaus sveikatą ir net ir nuotaiką.

Šiuolaikinis pasaulis ir kiekvienas butas atskiraiužpildyta įvairių metodų. Kompiuteriai ir mobilieji telefonai, televizoriai ir šaldytuvai, mikrobangų krosnelės, indaplovės ir skalbimo mašinos, maišytuvai, plaukų džiovintuvai ir daugelis kitų techninių priemonių tvirtai tapo mūsų gyvenimo dalimi ir tapo nepakeičiamais padėjėjais.

Išorinė elektromagnetinė spinduliuotė yra neigiamaveikia žmogaus organizmą. Žmonės, esantys gatvėje, transporte, namuose, yra tiesiog "suvynioti" laiduose. Kai viršijami leidžiami elektromagnetinių signalų standartai, kūnas patiria nepatogumų, dėl ko galiausiai atsiranda labai skirtingų ligų. Kraujo apytakos sistema, smegenys, imuninė ir reprodukcinė sistema yra labiausiai jautrūs elektromagnetinių laukų poveikiui. Klausi akys ir ausys, dažni sutrikimai, yra nuolatinio nuovargio sindromas. Vaikai, veikiant elektromagnetinei spinduliuotei, tampa dirglūs, nervingi, greitai pavargę, neturi akivaizdžių priežasčių pakilti temperatūrai.

Kaip galite apsaugoti save ir savo artimuosius nuo šio nelaimės?

1. Svarbiausia taisyklė yra kiek įmanoma nuo radiacijos šaltinių, tokie yra visi elektros prietaisai, laidai, palydovinės antenos ir kiti elektros vartotojai. Bet kaip paslėpti nuo kenksmingo elektrinio lauko mažame bute, ypač nes sienos ir pertvaros tokios spinduliuotės nėra kliūtis?

2. Atstumas 1 metro atstumu nuo šaltinio beveik visiškai "numalina" EMR kenksmingumą. Todėl iš lizdų ir kompiuterio pastatykite sofas ir lovą metrui. Šaldytuvas už sienos neturėtų "prisiliesti" prie galvos, ramiai šnipštas lovoje.

3. Išjunkite visus prietaisus, esančius budėjimo režime, iš lizdų ir nepalikite maitinimo šaltinių maitinimo šaltinių - jų elektromagnetinis laukas yra labiausiai pavojingas. Pasiruoškite tai, kad išjunkite įrangą - ištraukite kištuką iš lizdo. Galų gale, pavyzdžiui, telefono įkrovimas sukuria didesnį lauką aplink save, kaip pats mobilusis telefonas. Be EMP mažinimo, tai padės išvengti gaisro.

4. Vielos neturėtų būti susipainioti ir susukti - tai sukuria didelį neigiamą lauką.

5. Negalima dirbti šalia skalbyklos, indaplovės ar mikrobangų krosnelės.

6. Pasidalykite poilsio vietas ir namų apyvokos dalį, kitaip tariant, šaldytuvas neturėtų būti gyvenamajame kambaryje, o kompiuteris su spausdintuvu nieko nedaro darželyje. Pabandykite pastatyti teritoriją, kurioje praleidžiate daug laiko lifte.

7. Tai padės sumažinti neigiamą EMP poveikį kūno šlapiam valymui, vėdinimui ir kambario jonizavimui, ypač prieš miegą.

8. Patikrinkite, ar elektros įranga yra tinkamai įžeminta, ir remonto metu naudokite ekranuotus laidus, dažus ir klijus.

9 Yra net specialūs prietaisai "elektromagnetinio lauko jungiklis". Jo darbo principas yra tas, kad kai elektriniai prietaisai namuose nepakankami, jis pats išjungia maitinimą tinkle. Jis apskaičiuoja didelius energijos vartotojus ir paverčia juos dabartinės energijos taupymo režimu, kuris taip pat turi teigiamą poveikį elektros energijos sąskaitoms.

10 Pagrindiniai patronuojantieji kovojant už patalpų švarumą yra žali augalai, kurie gali absorbuoti toksiškas medžiagas ir sunkiųjų metalų daleles, pašalinti statinę elektros energiją ir turėti baktericidinių savybių. Jie valo butą ir išleidžia deguonį.

Tiesiog reikia įprastame "Ficus" apartamente(Sugeria daug kenksmingų medžiagų ir sunaikina bakterijas), dracenos (pašalina pora trichloretanolį skirti kompiuteriai ir biuro įranga), Chlorofitas (pašalina oro formaldehido priemaišomis), Spathiphyllum (išvalo orą iš tolueno ir anglies monoksido) ir gebenės (kovoja su benzeno garų). Daugiau apie augalus - ekologus