Verslo stiliaus drabužiai: 10 pagrindinių elementų

Verslo stilius drabužiuose gimė su norumoterys kovoja už vienodas teises ir pareigas, kad galėtų dirbti lygiomis teisėmis su vyrais. Moteriško verslo kostiumas atspindi gražioje žmonijos pusėje norą atsikratyti pernelyg didelio moteriškumo, moteriškumo, išbandyti vyro vaidmenis. Todėl moterų verslo stilius taip atvirai reaguoja su vyrų drabužių spinta.

Konservatyvumas, elegancija ir suvaržymas -pagrindiniai verslo drabužių kodo postulatai. Verslo sritis yra priežasties ir skaičiavimo viršenybė, ir griežtai draudžiama atsikratyti visų rūšių "fintiflyushki". Pernelyg didelė emocionalumas ir charakterio bruožai, požiūris į gyvenimą ir seksualumą lieka už biuro ribų. Todėl verslo stilius griežtai apibūdina tai, kas leidžiama ir turi tam tikrus standartus.

Yra keletas biurų tipųAprangos kodas, paprastai, kai prašoma darbo, yra iš anksto susitarta. Griežtas verslo stilius yra svarbus svarbiems susitikimams, deryboms ir susitikimams. Būtų teisinga tinkamai apsirengti interviu ir pirmąsias kelias dienas naujame darbe. Tai padės jums sukurti atsakingo, suinteresuoto darbuotojo, kuris vertina jo naują darbą, įvaizdį. Į kasdienį verslo stilių galima priskirti viską, apie ką mes kalbėsime žemiau, jis yra skirtas kasdieniam darbui biure. Tačiau sąlyginis verslo stilius leidžia kasdienį verslo drabužių elementų kombinaciją: pavyzdžiui, penktadieniais daugelyje biurų džinsai yra leidžiami.

Taigi, mes atidarome verslo moterišką drabužių spiną ...

1.

Verslo stiliaus karalius yra kostiumas. Skirtingai nei vyriška monotonija, moterys gali sujungti kelnes su kelnais, sijonais ir suknelėmis. Ir dar, kostiumų pora ar tris kartus turėtų būti pagamintos iš aukštos kokybės, brangios, nepakilusios medžiagos ir būti puikiai prisiūtos. Nėra nelygių Kinijos dygsnių ir kreivų apykaklių.

2.

Leidžiamos tik tam tikros spalvos. Paprastai drabužiai turėtų būti monochromatinės pilkos, mėlynos, juodos, baltos, smėlinės, alyvuogės, rudos, alyvos. Tinka ir pastelinės spalvos. Verslo spintoje nėra vietos rūgštims ir ypač ryškiems, ir tik spalvingiems daiktams.

3.

Striukė, pagal madą, gali būtisutrumpintas pritalannym, klasikinis iki šlaunų ar ilgio vidurio (striukė-kailis). Modeliuotojai nuolat eksperimentuoja su apykaklės formos, todėl žiūrėkite į verslo madą, o tada galite atrodyti kvaila, dėvėti populiarumą "stovo", striukė su plačiu apvadu. Striukėje gali būti keli dekoratyviniai elementai: kokteilis, antgaliai arba nestandartinis rankovės ilgis. Be klasikinio kostiumo striukės populiari bolero, Eton striukė, striukė-Spencer.

4.

Pagal striukę galite dėvėti megztinį, apatinį švarką ir striukę su maža iškirpte galima dėvėti tiesiai ant skalbinių.

5.

Palaidinė ar marškiniai turi būti pastelinės spalvos ir pageidautina balta. "Decollete" turėtų būti nedidelė, kad dėl tos pačios priežasties netrukdytų verslo partneriams, taip pat turėsite atsisakyti skaidrių audinių.

6.

Universalus apranga verslo drabužių spinta bussuknelė su trumpu rankoviu, su striuke. Galų gale, priklausomai nuo situacijos ir aksesuarų, suknelė gali tapti įspūdinga vakarine suknele, sijonu su palaidine, tokio reinkarnacijos nėra.

7.

Griežta pieštukų sijonas iki kelio vidurioyra laikoma klasika, kuri turėtų būti kiekvieno, net net labai verslo moters drabužine. Biure ilgis nuo vidurio iki blauzdos iki 7 centimetrų virš kelio. Aukštesnis arba žemesnis - jau vulgarus ir beskonis.

8.

Kelnės turėtų būti tiesios. Žinoma, artėjančio sezono mados tendencijos pasiūlys įvairius pjūvius iš vamzdžių iki plataus įbrėžimo, tačiau tai neturi nieko bendra su griežtais verslo spintos drabužiais. Moterys ir taip vargu ar laimėjo iš stiprios žmonijos pusės tai labiausiai patogus drabužis, todėl nevažiuok per toli nuo "vyriško" stiliaus.

9.

Apie verslo merginos kojas, net vasaros karštyjebūti pėdkelnių ar kūno spalvos kojinių. Apibudinimas, kaip ir kiti seksualumo elementai, yra draudžiamas. Batai neturėtų atsiskirti nuo bendro kostiumo fono. Todėl krokodilų batų tendencija didžiulėje platformoje paliekama namuose ir stovi ant juodos, smėlinės arba rudos odos klasikinių valčių žemų kulno.

10.

Šiame nuobodu "must" ir "allowed"ten buvo vieta ir malonios detalės. Priedai turėtų būti brangūs ir parodyti jūsų būseną. Krepšys, kaklo skara, originalus diržas, perlų virvutė, auksinė grandinė arba sagė - nėra plataus vartojimo prekių ir pigių papuošalų.