10 dalykų, kurie niekada neišnyks iš mados

Mums visiems patinka stebėti mados naujienas, jas rasti parduotuvėse ir sujungti su esamu drabužių spinta. Tačiau yra dalykų, kuriems nereikia mados, jie yra amžina. Ilgą laiką tapo klasika, jie yra spintojekiekviena madinga, nesvarbu, kokius madingus naujoves mums siūlo dizaineriai šį sezoną. Šis "skeletas" rūšies, bet kokios Fashionista spinta, kuri yra puikiai suderinama su beveik visais sezono naujovių pagrindas.

1.

Klasikinis tvoros kailis

Šio tipo viršutiniai drabužiai jus apsaugoKeistinų orų netikėtumo laikotarpis ir tinka beveik visiems aprangai ir aksesuarams. Prabangus tranšėjos vaizdas suteikia elegantiškumą, nepriklausomai nuo mados suklastojimo. Stilingą rudens sluoksnį geriau pasirinkti klasikinėse spalvose, tokiose kaip juoda, balta ir smėlio spalvos. Bet jei norite, kad šviesesnė spinta arba viena iš ryškių spalvų yra jūsų pagrindinė spalva, tai jums gali tai daryti, tačiau tokiu atveju likusius drabužius reikia pasiimti neutraliais atspalviais. Ryškesnė versija yra geresnė pavasariui. Tranšėjų gali būti papildyta įdomi informacija: diržas, skara, sagė ir kt.

2.

Kelio ilgio pieštuko sijonas

Klasikinis verslo moterų pasirinkimaspabrėžiant figūros orumą ir neviršijant drabužių kodo. Pieštukų sijonas neatitinka mados ir yra tinkamas bet kuriuo metų laiku. Jis gali būti dėvimas bet kokia palaidinė, megztinis, viršuje ir kt. Jei norite pridėti įžeidimo vaizdą, tokioje griežtoje sijonoje galite dėvėti ryškias pėdkelnes ar lengvą palaidinukę.

3.

Maža juoda suknelė

Jau beveik šimtą metų ji nepastengėpopuliarumas, likęs klasikinis bet kokio renginio variantas. Dabar parduotuvėse yra didžiulė PPM stilių įvairovė, pradedant nuo verslo ir griežta, apdailos nėrinėmis lino stiliumi. Kiekvieną sezoną dizaineriai mums siūlo naujas tendencijas mėgstama apranga, tačiau IPP idėja neatsiranda nuo mados ir nepraleidžia savo pozicijos. Jo sukurtuose "Coco Chanel" paveikslėlyje galite įvairinti batus, juvelyrinius dirbinius, kaklaskarės ir apsiaustai.

4.

Džinsai

Laikai, kai džinsai buvo darbo uniforma,seniai praeityje. Šiandien jie yra nepakeičiamas kiekvienos mados drabužių spintos elementas. Siaurieji džinsai ir tiesūs džinsai - tai galimybė, kuri tinka beveik visoms progoms. Svarbu pasirinkti tinkamą dydį. Džinsai gali būti Vakarinę suknelę kartu su viršuje, puoštos blizgančiais žvyneliais ir aukštakulniais dalis, padaryti didelį įmonė sporto megztinis ir sportbačiai iš sporto stiliaus, taip pat Judriosios puikuotis su švarko ir batai valtis biure versija.

5.

Balta palaidinė

Šioje temoje nuostabus derinysseksualumas ir sunkumas. Balti marškiniai ar palaidinė puikiai kaip biuro versija griežtų kelnių ir švarko, ir kaip ji yra tikslinga pažvelgti į šalis su stora sijonas ir seksualus aukšti kulniukai. Panašių mygtukų atspaudų pora - jūs iš karto pasitraukiate iš valdytojo į mirtiną pagundą. Galite eksperimentuoti su juvelyriniais arba kaklo kaklais.

6.

Cardigan

Galite jums pasiūlyti įvairius modeliusPasirinkite parinktį, kuri geriausiai tinka jūsų įvaizdžiui ir simboliui. Megzti megzti kelnaitės tinkami žiemai, megzti ne sezono metu. Iš jūsų asmeninių pageidavimų priklauso nuo spalvos, brėžiniai, produkto stiliaus. Juvelyriniai dirbiniai su dideliais mygtukais ir modeliais su diržu puikiai atrodo. Idealus puošimas - kuklus karoliukas arba maža originali sagė.

7.

Striukė

Įrengtas striukė yra tikrai visuotinis dalykas,kuri yra viena iš pagrindinių moterų drabužių spinta. Su kelnės ar sijonas - griežtai ir elegantišką komplektą biure, su džinsais - puikus ėjimas, prekybos ir draugiški vakarėlio, su sexy suknelė ir kulnų - nėra blogas versijos paskelbimo.

8.

Batai

Batai yra kažkas, dėl ko neturėtumėte sutaupyti. Klasikiniai valtys turi būti pagaminti iš brangių odos kokybę, nes šis aksesuaras yra ne vieną sezoną. Jie gali būti dėvimas su bet kuo ir bet kur jie tinka prie bet kokios aprangos, ir visada atrodo madingas ir aktualus.

9.

Baleto batai

Šie mieli batai, kuriuose jaučiasi kojoskaip ir šlepetes, seniai tapo klasikine ir nepakeičiama kiekvienos mados drabužių spinta. Jie gali būti dėvimi su džinsais ir skirtingų stilių suknele. Kojos atrodo juose tvarkingas ir tvarkinga, o svarbiausia - nesijaučia stresą, kuris paprastai jaučiamas po ilgos vaikščioti ant savo aukštakulniais.

10.

Juodos odos krepšys klasikinio stiliaus

Čia kaip ir batai - neturėtumėte išsaugoti, nesbūtent kokybiškų aksesuarų - labiausiai pelningų investicijų į savo drabužių spinta. Geriau pasirinkti klasikinį modelį iš geros medžiagos, erdvus ir praktiškas. Toks maišas puikiai papildo bet kokį vaizdą, todėl jį galite pasirodyti bet kur, ir jis taps jums daugiau nei vienerius metus.

maišas 2

Tai yra pagrindiniai drabužių spintos elementai, kurių neturi įtakos mados tendencijos. Eksperimentuokite, papildykite juos madingomis naujovėmis, nebijokite maišyti spalvų, stilių ir tekstūrų.