Talentingi Ukrainos menininkai: ką sako jų paveikslai

Apie kiekvieną žmogų, jo charakterį ir likimą galipasakyk jam savo darbą. Moterų menininkų kūrybiškumas tai yra ryškus patvirtinimas. Paveikslėliai mums papasakoja apie meno kūrėjo mintis, įvykius ir pageidavimus, kuriuos tiesiog reikia skaityti pagal spalvas.

Įžymūs moterų menininkai yra retas reiškinys. Da Vinči, Picasso, Botticelli, Mikelandželas, Aivazovsky - iš visų garsių vardų visada klausoma tik vyriška. Tačiau Ukrainos meno atstovai yra tikroji lytis, nusipelniusi pripažinti ne tik visų ukrainiečių, bet ir pasaulio.

Ana Кшановская-Orlova

Išradingas kraštovaizdžio dailininkas. Mūsų šiuolaikinis Ji tapo menininku, visiškai supranta šį žodį tik 37 metams. Jos paroda buvo vadinama "Mano moterų įspūdis". Anna paveikslai kalba apie jausmingą moterišką stilių, liūdesį praeityje, apie keliones, kuriose ji tik sapnavo. Labai stebina tai, kad, nepaisant liūdesio, kuris impregnavo beveik visą savo darbą, kolegos vadina ją "švente".

Svetlana Ivanchenko

Ši moteris sukuria unikalią ir unikaliąjo tipo smėlio menas. Tai puikus graikų moters kūno smėlio reinkarnacija. Tikslios linijos, natūralios spalvos, kalbančios siluetai rodo, kad Svetlana Ivanchenko yra visiškai individuali ir neįprasta savo darbe. prie kurių nėra analogų. Savo paveiksluose ji sukuria gyvenimą. Jos patogi medžiaga - įprasti manikiūro nagų dildės, klijai, smėlis, kriauklės, medžio žievė ir auksinės rankos. Menininkas svajoja padaryti pasaulį šiek tiek geresniu. Tai iš tikrųjų yra tai, ką jos nuotraukos sako.

Liudmila Mesškova

Liudmila yra portretizista. Jis dažomas mineraliniais ir keraminiais dažais, naudojant molio, druskos, smėlio ir stiklo. Po to, kai darbas yra paruoštas, menininkas juos iškepia. Jos portretai yra jos minčių veidrodis, kartais kriauklė, kartais natūra, beprotybė ir palaima. Būtent tai apibūdina jos kolegos. Savo menininko teigia, kad niekas jos nepažįsta. Štai kodėl kiekvienas naujas "vaikas" puola protus ir tampa tikru atradimu.

Tatjana Мяловковская

Menininkas iš Volynės, gyvenantis su vaikais ir užvaikai. Ji yra pagrindinės vaikų pedagoginės mokyklos "Penkta" įkūrėja ir vadovė. Tuo pačiu metu Tatjana yra neįprasto Ukrainos meno stiliaus kūrėjas be vardo, bet su personažu. Jos menas perkeliamas ant drobės, fotografijoje ir drabužiuose, bet meninė paieška dar nėra baigta. Tik tapyba menininkui jaučiasi tikrai reikalinga ir nuoširdžiai tiki, kad "menininkas turi būti alkanas".

Moterų menininkai yra ne tik emancipacija, bet irir reiškinys. Tik moterų kūrybiškumas gali būti tikrai jausmingas ir kilnus, todėl keista, kodėl pasaulyje yra tiek menininkų, kurių vardai būtų išgirstami. Galbūt problema ta, kad menas vis labiau virsta komercija, ir tik keli iš tiesų gyvena savo kūrybiškumą. Mūsų pateiktos asmenybės yra tokios.