Kodėl moterys įgauna svorį?

Šiandien didelė dalis moterųkenčia nuo svorio. Bet tai ne tik kaltė dieta ir sėdimas gyvenimo būdas, bet ir šiuolaikiniai prietaisai, skirti supaprastinti gyvenimą. Mikrobangų krosnelės, skalbimo mašinos ir indaplovėsir kiti namų apyvokos prietaisų kategorijai priskiriami malonumai prisideda prie to, kad moterys lėtai, bet labai įsitikinęs, kad gauna perteklių. Šiai išvadai atėjo mokslininkai.

Gadgets ir antsvoris

Tyrimai parodė, kad mūsų laikais moteryspraleidžia namų ūkiui 20 proc. mažiau laiko nei 80-ųjų pradžioje. Fizinį aktyvumą namuose pakeitė biuro veikla. Kai moterys užsiima kasdieniame gyvenime, dauguma jų jau perkelia kai kurias savo pareigas į skirtingus prietaisus. Iš to mes prarasim tris kartus mažiau kalorijų. Bet sėdi biure, dabar mes ir valgome skirtingus sumuštinius, užkandžius, greito maisto. Tačiau vyrams padėtis išliko nepakitusi - jie daug dirba fiziniame darbe, kur suvartoja kalorijas.

Nepakankama mityba ir antsvoris

Statistika rodo, kad moterys taip pat tapoišleisti daugiau pinigų maistui. Įvairių produktų gausa, nauji paruošti patiekalai parduotuvių lentynose leidžia mums išbandyti įvairius gurmaniškus patiekalus. Dėl to moterys vartoja 20 proc. Daugiau kalorijų nei prieš 30 metų. Dėl to labai greitai kaupiasi papildomi kilogramai.

Ką daryti?

Žinoma, pakeiskite savo įpročius, pradėkite plovimąrankas ir šlifuokite, norėdami sudeginti kalorijas - tai nėra pasirinkimas. Bet jūs galite pradėti vaikščioti daugiau, norėdami sudeginti kalorijas, kurių mes neturime laiko praleisti valant.

Jūs taip pat turėtumėte peržiūrėti maisto įpročius. Norint numesti svorį, laikykitės maisto ruošimo taisyklės. Kad sutaupytumėte laiko, labai lengva pirkti salotas supermarkete, užpilkite majonezu ar valgykite paruoštą bandelę. Bet jūs nesiųsite nieko naudingos kūnui. Pradėkite kepti sau. Jūs sužinosite, kad viskas, ką parengėte, yra kokybiški produktai. Nepirkite pusgaminių ar kitų maisto produktų, kurie sutaupytų jūsų laiką.

Jei kartais jūs suprantate, kad norite valgytibandelė, pačiam pagardink ją. Valgio metu jūs galite sudeginti kalorijas ir taip iš anksto sudegino tai, ko jūs ketinate valgyti. Bent dalis.

Jei esate pernelyg tingus kepti keptuvę, tu to nenorėjai. Ir savo figūrai geriau - nevalgyk per daug.

Sužinokite, kaip valdyti savo elgesį. Informacija apie kompoziciją ir tam tikrų produktų gamybos ypatybes dabar yra atvira. Galite ieškoti internete, kaip ir nuo kokių saldumynų, dešrelių ir kitų produktų, kuriuos mėgstate valgyti. Nėra abejonių, kad bent kelias dienas jūs neturėsite noro valgyti.

Pažvelkite į sąlygas, kuriomis ruošiami indai,parduodami prekybos centruose lentynose. Kokiomis sąlygomis laikomi mėsos produktai, padažai, kiaušiniai. Niekas nėra paslaptis, kad tokia produkcija buvo pritaikyta daugiausia dėl produktų, kurių galiojimo laikas yra pasibaigęs, realizavimui.

Jūs turite teisę žinoti, ką valgote. Žiūrėk savo sveikatą, neleiskite sužinoti apie tai, ką perkate. Atsisakyk kenksmingo maisto. Būkite aktyvus. Ir tada jūs turėsite gražią figūrą.