Nebijokite eksperimentuoti: 10 geriausių trumpų šukuosenų

Geriausias būdas atsikratyti rudens blužnies irpagerink savo nuotaiką - pakeisk šukuoseną. Mes, moterys, apskritai, kartais tiesiog ką nors reikia pakeisti. Taigi, šiandien mes kalbėsime, kaip pasirinkti tinkamą kirpimą.

Trumpi plaukai labai gerai tinka norintiemspabrėžti veido ypatybes. Jei jie yra teisingi, tai yra būtent tai, ko jums reikia. Žinoma, prabangaus ilgais plaukais savininkas ne iš karto galėti nuspręsti dėl tokių drastiškų pokyčių, tačiau tiems, kurie nebijo rizikuoti, būti įdomu kolekcija mados šukuosena įkvėpimo eksperimentuoti.

1.

Chaotiškas netolygus kraštas ir trumpas kaklas -idealus tiems, kurie turi aukštą kaktos ir kampinį veidą. Ragged linijos pabrėžia aplaidumo vaizdą, ir ryškus akcentas spalvotas sprogimas prideda žaismingas nuotaika.

2.

Trumpas kvadratas su ilgais sparneliais pasviręs -Puikus sprendimas siauras veido, nes skruostikauliai šiek tiek padidėja. Rudens paletė atspalvių taip pat yra pasirinkta ne atsitiktinai - mados oranžinės raudonos spalvos nukritusių lapų.

3.

Kitas kirpimo variantas tinka ovalo ir trikampio veido savininkui. Vieno ilgio sprogimas daro šukuoseną universalus, nes jis gali būti iš abiejų pusių.

4.

Trumpas viskis ir nugara su ilgu asimetrišku sprogimu. Šiuo atveju geometrija yra išreikšta. Idealiai tinka verslo moterims. Griežtai, su apribojimais ir skoniu.

5.

Ir šis šukuosena nemokamai ir kūrybingaiasmenybės. Trumpas raukšlėtas viskis su ilgu mohawk - tai kažkas provokuojantis. Ne veltui daugelis įžymybių šį vaizdą bandė daug kartų. Tačiau nepamirškite, kad šis kirpimas tinka tik tiems, kurie turi idealius veido požymius.

6.

Dėl vyraus mergaičių taip pat yra puikustrumpo šukuosenos sprendimas. Ilgas beans su suskaidytomis sruogomis, atsitiktinai išdėstytas skirtingomis kryptimis, paslėps visus trūkumus. Plonas skruostikauliai su tokiu plaukų stiliumi mažėja.

7.

Trumpas pupelis su storais garbanotiems kirpėjams - tirpalasdrąsių merginų. Reikėtų atsižvelgti į tai, kad dėmesys skiriamas kaktos sričiai, antakių linijai ir ausims. Tik tokios kūrybingos šukuosenos gali sau leisti tik mergaičių, turinčių tvarkingų savybių

8.

Gana mielas ir moteriškas vaizdas gali pasirinkti mergaites su garbanotais plaukais. Trumpas klasikinis pupelių su šviesomis garbanomis atrodo labai švelnus ir liesantis.

9.

Kare su netolygaus ilgio ir ryškių spalvų gija yra šiuolaikiška mados figūra. Tai gerai atrodys ir ovalo formos, ir veido apvalios formos.

10.

Trumpas kirpimas, viskiai ir galinė galva yra radikalus mini. Trumpiausias šio sezono šukuosena. Ir labiausiai kaprizingas, nes jis tinka tik mergaičių, turinčių idealų galvos formą.