Bananų syrniki - sekmadienio pusryčiai

Sūriai dažniausiai yra vienas iš mėgstamiausių mūsų šeimos patiekalų, kurį mes dažnai kepdami - darbo dienomis ir savaitgaliais nuolat tobulindami receptas ir įvairindami įvairius priedus. Šį kartą nusprendėme išbandyti bananą. Rezultatas maloniai nustebino mus. Dabar bananų syrniki - mėgstamiausias mūsų šeimos patiekalas!

Bananų sūrio pyragams paruošti reikia apie 300 gramų varškės, geriausiai namuose pagamintų, gana sausų, 2 šaukštai. miltai, 1 kiaušinis, 1 bananas, 2 šaukštai. medus, skudurė druskos.

Iškepkite medinį varškę su kvarkiu, sumaišykite bananą su šakute, sumaišykite ingredientus ir supuokite kiaušinį masėje. Įpilkite druskos, medaus ir miltų - kruopščiai sumaišykite mišinį.

Užpildykite testą silikoninėmis formomis ir padėkitejuos į mikrobangų krosnelę 4 minutes, kai visa galia. Jei esate prieš mikrobangų krosnelė, bananų sūrio pyragai gali būti kepamas orkaitėje, tai tiesa, tai bus šiek tiek ilgiau - apie 20 minučių, bet rezultatas yra verta! Silikono formos gali būti pakeistas paprastųjų, tačiau, turi savo riebalus viduje su alyvos į sūrio blynų ne prilimpa prie sienos.

Mėgaukitės skaniais ir sveikais pusryčiais su atogrąžų prisilietimu!

Kitas syrnik variantas krosnyje - tai kreiviniai varškės, uogų syrniki, grietinė ir grietinė.

Mes rekomenduojame pagaminti varškės sūriu rutulius iš varškės.