10 patarimų tiems, kurie nusprendė pradėti naują sveiką gyvenimą

Ką reikia, kad pakeistumėte savo vaizdągyvenimas? Visų pirma, bus galia. Be to, bus labai sunku susidoroti su užduotimi. Kadangi valios galia nėra begalinis šaltinis, ji turi būti naudojama atsargiai ir protingai.

Pavyzdžiui, apsvarstykite vieną iš labiausiaibendri troškimai tarp moterų - numesti svorio. Dėl to svarbu ne tik parengti valgio grafiką, bet ir tinkamai organizuoti patalpą namuose ir darbe.

1. Atsikratykite kenksmingų produktų.

Atlikite auditą šaldytuve ir visuosespintelės virtuvėje. Negalima numesti svorio, jei jūsų namuose bus saldus jogurtas, saldainiai ir dėžės su sausainiais. Nesitikėkite, kad galite stovėti ir nevalgyti visko.

Mokslas įrodė, kad žmogus virsta jėgabus įvairių priežasčių - streso, stiprių emocijų ir vidinės kovos. Visa tai baigiasi tuo, kad po įtemptos dienos, be jokios sąžinės jausmo, leiskite sau arbatą su slapukų paketu. Štai kodėl atsikratyti kenksmingo maisto. Jei atsiprašome už praleistą pinigus, valgykite, bet neužpildykite atsargų po to.

2. Paruoškite kūną, nes trūksta saldžiųjų.

Pirmą kartą jūsų kūnas bus labai sunkusbe saldaus, todėl paruoškite šį laikotarpį iš anksto. Įsigykite užkandžių atsargas. Pirkite bananus, riešutus, mėgstamus vaisius, razinas ir tt, kad užtikrintumėte sveiką mitybą namuose ir darbe. Internetu galite rasti daugybę sveikų desertų receptų. Atsipalaiduokite skanių ir mažai kalorijų turinčio maisto.

3. Padarykite sveiką maistą.

Jei nuspręsite numesti svorį, tada savo virtuvėje turėtųYra tik sveiki ir sveiki maisto produktai. Čia yra pavyzdinis jų sąrašas, kas turėtų būti jūsų namuose: avižiniai, ryžiai, lęšiai, pupelės, nesmulkintų grūdų trapučiai, Klinģerīši ir duona, bulvės, svogūnai, česnakai, ropės, burokėliai, morkos, moliūgai, agurkai, pomidorai, avokadas, žalumynai, obuoliai , bananai, kriaušės, greipfrutai, mangai, citrina, balzaminis actas, imbiero ir prieskonių.

4. Negalima eiti į parduotuvę alkanas.

Jau seniai įrodyta, kad jei žmogus alkanas išgeria į parduotuvę, jo krepšelyje yra daug kenksmingų ir visai nenaudingų produktų.

5. Išlaikyti cukraus kiekį kraujyje.

Norėdami numesti svorio, būtina išlaikytilygus cukraus kiekis kraujyje. Yra žinoma, kad stresas, būtinybė priimti rimtus sprendimus ir slopinti emocijas sukelia cukraus poreikį. Remiantis kai kuriais moksliniais tyrimais, naudingi produktai, kurie padidina cukraus kiekį kraujyje, padeda sustiprinti ir netgi atkurti gebėjimą.

6. Paskirstykite darbo ir namų krūvį.

Nesikreipkite į nebaigtą verslą - kitaipŠios idėjos Naudokite visus savo valios. Platinti savo apkrova, pirmiausia išanalizuoti darbo kiekį namuose ir darbo vietoje. Prioritetą - svarbiausi atvejai nedelsiant pradėti ir palikti pailsėti vėliau. Dar svarbiau, kad žinote, kaip uždaryti - Jei liko darbą, tada nustoti galvoti apie tai.

7. Klaidingas laikas nuo laiko.

Pradiniame etape jūsų kūnas bus labaisunku visiškai atsisakyti saldumo. Kaip pasipriešinti pagundai? Pažadėk savo kūną, kad prieš valgydami kenksmingą maistą, jums reikia valgyti kažką naudingo, pavyzdžiui, vaisių. Ate ?! Palaukite 15 minučių. Kai tik praeis šis laikas, pastebėsite, kad tai ne tiek daug, tiek nori saldus.

8. Iš anksto raskite išeitį iš situacijos.

Jei žinote, kad kolega turi rytoj dienągimęs, ir ji tikrai duos skanų pyragą, jūs suprantate, kad atsisakyti valgyti bus labai sunku. Vakare paruoškite skanų desertą sau ir prijunkite jį dirbti. Jei jie prašo jus valgyti bent jau gabalėlį, pasakykite, kad pirmiausia valgykite savo, tada kreipkitės į gydymą. Per 10 minučių visi pamirbs apie tave, ir jūs išgelbėsite savo kūną nuo kenksmingo maisto.

9. Nenaudokite namuose netvarkos.

Tai gali atrodyti šiek tiek keistas patarimas, betmokslininkai įrodė, kad žmonės, palaikantys kambario švara, dažnai renkasi naudingą maistą. Bloga nuotaika blogai veikia jūsų valią ir sukelia nustatytų taisyklių pažeidimus.

10. Išlaikyti tinkamą miegą.

Miegas yra labai svarbus procesas normaliam kūno funkcionavimui. Miego trūkumas sukelia stresą. Stresas reikalauja saldaus ir kenksmingo maisto. Tai kaip užburtas ratas.

Darbas su savimi reikalauja daug pastangų. Bet norint pasiekti norimą rezultatą visada malonu.

Pradėti
su mažu, ir jums pavyks.