7 geriausių būdų, kaip atsikratyti blogų įpročių

Žalingi įpročiai, ar tai rūkymas, ar priklausomybėalkoholis ar narcizas gali rimtai pakenkti mūsų gyvenimams. Taigi kodėl sunaikinti save savo rankomis? Jei nuspręsite pradėti kovoti su blogais įpročiais, šie septyni žingsniai jums padės.

1. Išleisk vidinę kritiką

Daugelis žmonių negali susidoroti su neigiamaisDėl negailestingos kritikos prieš save. Suprask, kad idealus žmones neegzistuoja. Tai nereiškia, kad jums reikia palikti rankas. Mes ne tobula, bet visada galime tobulėti. Kūno patinimas dėl savo netobulumo neturėtų užkirsti kelio kovai su nereikalingais įpročiais. Padarykite sąrašą tų įpročių, kurių jums reikia atsikratyti: ne punctuality, rūkymas, pavydas, bragging. Įtraukite viską: nuo mažų dalykų, kuriuos tik jūs pastebėjote, prie rimtų problemų, sugadinsite įprastus santykius su kitais. Klausykitės vidinio balso, kuris jus kritikuoja. Tai nebus labai malonu: "Jūs negalite užbaigti projekto laiku", "Jūs esate tingus ir negalite numesti svorio". Kai tu "klausėsi" visko, sudaužyk sąrašą.

2. Ilgas kelias

Nepamirškite laiko: atsikratyti blogų įpročių, kad diena neveikia, tai sunkus darbas. Mokslininkai nustato skirtingus naujo įpročio formavimo laikotarpius: vidutiniškai tai yra 90 dienų, todėl ateinančius tris mėnesius turės dirbti. Iš pradžių tai bus sunku, bet tada pasididžiavimas jus motyvuoja laikytis režimo. Sakymas "gyventi vieną dieną" gali būti aiškinamas teigiamai. Kai norite sugrįžti prie blogo įpročio, pasakykite sau: aš tai padarysiu rytoj. Ir pakartokite kiekvieną dieną, kol bus sukurtas tinkamas įprotis.

3. Skatinimas

Mes turime skatinti save. Tegul mažos dovanos kelio viduryje tampa jos tęsimo motyvacija. Pavyzdžiui: "Jei nerūbu mėnesį, aš nusipirksiu šį kietą grotuvą". Arba atsineškite madingą suknelę kaip dovaną, kad sumažėtų svoris. Palaikykite save.

4. Dirginimas

Yra tam tikrų veiksnių, kurie aktyvina kenksmingąįpročius ir neigiamus veiksmus. Pavyzdžiui, jei jūs rūkyti, nereikia eiti su draugais į rūkymo kambaryje ar dūminis klube kur. Jei kova su priklausomybės nuo alkoholio, sustabdyti vyksta į barus ir alkoholio universalinių parduotuvių, siekiant išvengti pagundos. Norite pagyvinti šokoladinį? Laikykitės nuo prekybos centrų ir nedėkite didelių sumų jūsų piniginėje. Sukurkite sau tam tikrą apsaugos nuo tokių veiksnių mechanizmą. Pavyzdžiui: "Jei aš noriu valgyti tortą, tada pakeisti jį į uogų", "jei galiu perduoti į virpstą, tada eikite į kitą pusę." Leiskite smegenims pasiruošti nenumatytai situacijai: tai padės nepasilikti įpročiai.

5. Padėjėjai

Kovoje su blogais įpročiais turėtum būtiatkreipkite dėmesį į vadinamus "bendrininkus". Šie žmonės gali sakyti, kad jie yra jūsų draugai, bet jei jie sunaikins tavo gyvenimą, laikas nutraukti šį bendravimą. Jie yra tie, kurie, išklausęs apie savo bandymą mesti gerti ar rūkyti, bus teigti, kad vienas puodelis / viena cigaretė nieko blogo nenutiks. Jie streikuoja pagal savo valią, netiki tavimi ir išprovokuoja jus pasiduoti. Pavyzdžiui, jūs norite sukurti ryšį su savo vyru ir šis draugas sakė: "Jis nedavė jums gražią puokštę rožių į gimtadienį! Jis tavęs nemyli! ". Ir kelias į laimingą šeimos gyvenimą turi prasidėti iš naujo.

Padarykite sąrašą privalumų ir trūkumų bendrauti sutokie žmonės. Tegul vienoje masto pusėje bus tavo harmoningas gyvenimas be blogų įpročių, o kita - bendravimas su asmeniu, kuris aiškiai nenori būti geras. Ką pasirinksite?

6. Klauskite pagalbos

Klauskite pagalbos iš giminaičių ar draugų. Tokios pagalbos veiksmingumas priklauso nuo pirmojo atsakymo į prašymą dėl pagalbos. Pasakyk savo draugui, kad nusprendėte pasitraukti iš alkoholio. Jos reakcija gali būti skirtinga: "Tai geras sprendimas, aš esu pasiruošęs jums padėti", "Kodėl atimti sau džiaugsmo jūsų gyvenime"? "Hm, gerai." Pasiruoškite, kad dažniausiai bus trečiasis variantas tarp draugų ir giminaičių. Remtis tie, kurie nori padėti ir palaikymas, ir tie, kurie nerūpi, užtikrinti nesukuria pagundų ir netrukdyti jums. Pavyzdžiui, jei jūs nuspręsite numesti svorio, kreipkitės į savo vyrą ne pirkti duoną ir įtikinti močiutę, kad jūs nenorite valgyti savo salotų majonezo, ne todėl, kad yra beskonis, tačiau tik dėl jų pačių sveikatos labui. Taip pat svarbu paaiškinti giminaičiams, ką daryti, jei esate pasirengęs pertraukti, kaip jums padėti sustoti.

7. Neatsispirkite

Mes visi esame žmonės ir laiko klaidas. Jei nepavyks, jums nereikės piktnaudžiauti savimi. Tik kasdienis darbas sau leis sėkmę ir jus geriau nei vakar. Neatleisk ir daryk viską, kad taptum, ką ateityje matysi!