Sistemos atėmus 60: svorio netekimas amžinai

Dieta "minus šešiasdešimt" pastaraisiais metaisyra labai populiarus dėl savo kūrėjo Jekaterinos Mirimanovos, kuri su jos pagalba prarado svorį iki šešiasdešimt kilogramų, nepasinaudojus gydytojų pagalba ir specialiomis priemonėmis. Tuo pačiu metu moteriai pavyko išlaikyti elastingumąodos ir atsikratyti strijų po gimdymo. Iš pirmo žvilgsnio šis Mirimanova sukūrė unikalų svorio mažinimo būdą, kuris apima mitybos taisykles, fizinį krūvį ir harmonijos psichologiją.

Gali būti, kad ši dieta netgi netgi vadinamadietos ir sistema, nes ji neapima griežtų apribojimų dėl maisto, skirtas ilgą gyvenimą ir gali būti gyvenimo būdas mergaičių, kurie nori lengvai ir visam laikui prarasti svorio. Iki šių šias taisykles, jums nebus jaustis silpna ir svaigsta galva, nes jūsų kūnas gaus visus būtinus elementus.

Iš pradžių tik nebuvimasvakarienė, bet po savaitės ar dviejų tu būsi pripratęs prie tokio režimo, o rytais pasijiesi neįtikėtiną šviesumą ir energiją. Dabar pasakysime tiesiogiai apie šio mitybos metodo meniu ...

pusryčiai

Mityba yra būtina sąlyga pusryčiams! Pusryčiai neturi būti stora, tačiau turi būti dieta norint paleisti organizmo apykaitos procesus. Iki 12 gali sau leisti viską, ko norite - energija bus suvartojama per dieną. Tačiau rekomenduojama pašalinti baltąjį cukrų, pakeičiant jį ruda, medumi arba fruktoze. Taip pat būtina vengti dirbtinių saldiklių - jų naudojimas organizmui yra abejotinas. Pakeiskite Pieninis šokoladas juodas - jame mažiau cukraus ir daugiau naudingų kakavos pupelės, be to, vargu ar jums bus valgyti dideliais kiekiais. Jei ryte neturi apetito, tada valgyti bent krekerių pora su mažai riebalų sūrio ir puodelio kavos.

pietūs

Mityba rekomenduoja atsisakyti kepto maisto,pakeiskite jį keptomis ir virtomis. Tokie priedai, kaip grietinė ir majonezas, gali būti vartojami iki dviejų valandų po pietų ir mažomis dozėmis, lygomis su arbatiniu šaukšteliu. Sojų padažas ir augaliniai aliejai - to paties tūrio. Sriubos neturėtų būti nuneštos: jos tik trumpam laikui suteikia sotumo jausmą. Jei mes virėjas sriuba, tada jis bus pasirengęs ant vandens ir su bulvėmis, ar sultinio to, bet be jo, galite įdėti pupeles ir žirnelius. Riebalų produktai gali būti vartojami bet kokia forma, taip pat suši. Leidžiami ir rekomenduojami produktai yra bulvės ir grūdai (ne mėsa), šaldyti žirneliai ir kukurūzai, virti arba žaliavos grybai ir įvairūs daržovės, virtos arba keptos mėsos ir žuvies patiekalai, jūros gėrybės, krabų lazdelės, virti kiaušiniai. Kaip vaisiai, patartina naudoti juos į vieno ar dviejų dalių per dieną suma: ties cukraus kiekis juose daug svorio gali sulėtinti procesą sąskaita. Taip pat leista gerti raudono vyno, šviežių sulčių, pieno gėrimų stiklinę, bet neapsiribojant, arbata ir kava be cukraus ir, žinoma, vandens.

vakarienė

Pagrindinė vakarienės taisyklė - ji turėtų būti griežta ikišeši vakarai, kuo anksčiau buvo paskutinis valgis - tuo veiksmingiau bus svorio praradimo procesas. Jei dėl kokių nors priežasčių praleidote šį valgį nustatytu laiku, tuomet iki ryto apie maistą reikės pamiršti. Produktus negalima kepti, virti arba virti ant vandens. Prieskoniai, naudojami nedideliais kiekiais: šiek tiek druskos ar sojos padažu, cukrus yra draudžiamas. Vakarienei geriau pasirinkti vieną iš šių variantų:

- mėsa ir žuvies produktai (be šalutinių patiekalų), vaisiai (be vynuogių, bananų ir kitų saldžių);

- daržoves (išskyrus kukurūzus, žirnius, bulves, avokadus, moliūgieną, grybus ir baklažanus galima derinti su grūdais ir pieno produktais);

- grūdai (ryžiai arba grikiai, įmanoma su daržovėmis ar vaisiais),

- pieno produktų (sūrio, nesaldinti jogurtas arba jogurtas, lieso sūrio ir 50 gramų).

Kaip matote, meniu sistema yra gana įvairi irneleis mirti nuo bado, todėl tikrai verta pabandyti. Reikėtų pridurti, kad Catherine Mirimanova numesti svorio taip pat suteikia moterims patarimų svorio motyvacija ir psichologija. Pavyzdžiui, tai, kad svorio netekimas yra būtina sureguliuoti ir sustabdyti atidedant jos pradžios rytoj ir visas dienas, kad po to. Numesti svorio neturėtų tam tikro asmens ar kai svarbus įvykis, tačiau tik dėl jo paties. Pradėjo atkurti šiuo režimu, pamažu pradėti naują gyvenimą su nauju įpročiu: kad sveikos mitybos dalį savo gyvenimo, mokytis ieškoti naudingų pakeitimo mylimasis jums kenksmingų produktų, taip pat žinoti, kaip kontroliuoti porcijų dydį ir valgio metu.

Niekas jums nežada pagreitinti svorio, bettai bus sveika, nepažeidžiant kūno, ir, svarbiausia, tokie pastangai nukritę kilogramai negrįš. Pabandykite ir galbūt tai yra ta sistema, kuri padės jums rasti norimą harmoniją ir patrauklumą!