Kaip išgyventi mylimo žmogaus išdavystę? 10 geriausių patarimų

Santykiuose dažnai yra išdavystės faktas. Niekas negali apdrausti tokios situacijos. Bet jei tai nutiko su tavimi, tai būtina paimti į savo rankas. Mes siūlome jums 10 patarimų, kaip įveikti skausmą ir pradėti naują gyvenimą.

1. Verkia kaip vaikas.

Labai sunku išgyventi mylimo žmogaus išdavystę,kad nebūtų drovus, įsitraukti į kamuoliuką ir verkti. Psichologai pažymi, kad šiuo metu jūs kovosite su dviem jausmais - pykčiu ir liūdesiu. Atminkite, kad tai yra sudėtingas jūsų gyvenimo laikotarpis, todėl verkia tiek, kiek reikia.

2. Nesikalbėkite su piktadariu, kol nepasieksite jausmų.

Tu esi šokas Skauda. Tu esi piktas. Bet net jei jūs tikrai norite, kad socialinis tinklas savo adresu užraktų arba paskelbtų įžeidžiančią ir piktavalią įrašą, sustokite. Kai streso lygis išnyksta, galite veikti neracionaliai ir pasakoti dalykus, dėl kurių vėliau būsite apgailę. Nesikalbėkite su statybininku, kol nepasieksite jausmų.

3. Rūpinkis savimi.

Jūsų kūnas tiesiog turi įveiktistresas nuo šoko. Atsipalaiduokite, valgykite sveiką maistą, sportuokitės ir galite pabandyti medituoti. Jei galėsite rasti būdą susidoroti su stresu, tuomet jums bus lengviau išgyventi išdavystę.

4. Sužinokite keletą detalių apie išdavystę.

Išdavystė bus lengviau išgyventi, jei jūsgauti tam tikrą informaciją apie tai. Todėl pasikalbėkite su savo jaunuoliu. Bet net nemanykite užduoti klausimų, kurie baigiasi fraze "geriau nei aš". Atsakymai į juos dar gali sužeisti jus.

5. Pagalvokite apie gydymą.

Draugai - jiems reikia tokios situacijos. Jie yra pasirengę padėti, ir jūs galite pasikliauti jais. Draugai galės jus paklausyti, tačiau jie nesuteiks konstruktyvaus patarimo - jie yra suinteresuoti asmenys. Jei norite gauti kvalifikuotą pagalbą, nedvejodami susisiekite su specialistais. Jie padės jums rasti pusiausvyrą tokioje sudėtingoje emocinėje situacijoje.

6. Nesikreipkite pagalbos į alkoholį.

Nemanykite, kad alkoholis padės jums susidorotisielvartas. Alkoholis yra dar labiau slopinamas, ir jūsų būklė gali pablogėti. Tuo pačiu metu esant apsinuodijimo būsenai, jūs norėsite išsiaiškinti santykius su nusikaltėliu ir tai nieko gero neveiks. Perspėkite savo draugus prieš vakarėlį, kad toks scenarijus yra nepriimtina, ir jie bet kokiu būdu turėtų užkirsti jam kelią.

7. Užsiregistruokite kikboksui.

Informacija apie mylimo žmogaus išdavystętai daro tave pikta, ir ji turi išeiti išeiti. Ar fizines pratybas, kurios užtikrins laimės hormonų paskirstymą. Jūs pajusite daugiau pasitikėjimo ir pamatysite gyvenimą šviesesnėje šviesoje. Dovanokite savo pyktį, užsiregistruokite kikbokso ar savigynos kursuose.

8. Dažniau eikite į kiną.

Filmai leis jums išsiblaškyti. Žvelgdami į kitų žmonių istoriją, bent 100 minučių pamiršite apie savo skausmus. Filmo žiūrėjimas padės sumažinti stresą, o kai paliksite kiną, galėsite analizuoti neigiamą gyvenimo situaciją, kuri šiek tiek skiriasi.

9. Kad visos žaizdos išgydytų, reikia laiko.

Nemanau, kad galėsite atsikratyti skausmomėnesį ar net du. Norint užbaigti gijimą, jums reikės bent 3-4 mėnesių. Ir tai yra mažiausias. Laikas, skirtas kūno pašalinimui iš streso, priklauso tik nuo jūsų nuotaikos ir minčių. Neapsunkinkite savo padėties neigiamai, pabandykite ieškoti teigiamo ir bendrauti tik su gerais žmonėmis.

10. Nuspręskite, ar jūs dalyčiate su išdaviku ar jam jam atleiskite.

Tai iš tiesų yra labai sudėtingas pasirinkimas. Viena vertus, tu vis tiek jį myli, o kita vertus, ar jūs kada nors galėsite jam pasitikėti. Paklauskite savęs ir atsakykite į šiuos tris klausimus. Tik po to galėsite priimti tinkamą sprendimą.

1)

Kaip gera buvo jūsų santykiai prieš išdavystę?

2)

Ar jis atgailavo dėl savo veiksmų?

3)

Ar galite jam atleisti?