5 Įdomios derliaus džinsinio šorto rūšys nuo pavasario

Deniminiai šortai yra drabužių spinta, kuri seniai tapo klasika. Visas mylimasis džinsas yra praktiškas, o šorų ilgis atveria kojas ir pabrėžia jų ilgį ir lankstumą. Štai kodėl mergaitės juos labai myli, nes žiemą mesPraleisti taves trumpam. Be to, atsižvelgiant į šiuos šortai, jūs galite padaryti daug įdomių vaizdų įvairioms progoms: nuo bėgiojimo iki puošmenų vakarėliui. Pažiūrėkime, kaip šį pavasarį galima sujungti tokius šortai.

1.

Ryškus viršutinius ir trumpus džinsus striukes

Pasirinkite įdomų ryškiausią viršutinį šortai, kuriuos galite suviliotiSpausdinkite ant trumpesnio džinsinio striuko viršaus, galite skirtis nuo šešėlių šorų spalvos. Čia batai yra tinkami šio sezono metu sportui ant platformos, galite pasiimti kuprinę tonu. Be to, vaizdas gali būti papildytas šviesiais laikrodžiais viršutinėje spalvoje, tai suteiks išsamumą. Šiame aprangoje galite apsipirkti, dieną su draugais, kavine ir treniruotę.

2.

Nemokama raglanas su neįprastais spaudiniais

Labai geras derinys iš "džinsinio šorto"+ "raglan" viršutinis dydis su neįprastais spaudiniais. " Pavyzdžiui, čia yra pilka su žaismingomis kempinėmis. Tai puikiai tinka batai meno stiliaus įdomus tekstūros, taip pat akiniai raglano spalva arba spausdinti ant jo, ir didelių dydžių krepšys. Šis apranga puikiai tinka kūrybingoms ir aktyvioms mergaitėms, nesėdinčioms ir nuolatos ieškantiems nuotykių.

3.

Vyrų marškinėliai ir odinė striukė

Tai taip pat yra puikus pavasario variantas kiekvieną dienąšiek tiek kieto oro. Vyro marškiniai, jei norima, pririšti prie skrandžio, prideda neapdairumo vaizdą, o odinė striukė - kvailystė ir pavojus. Moteriškas vaizdas į pleištą įtraukia ryškius batus, puikiai ilgesnius ir plonus kojas. Plonas yra daug patogesnis nei kulnas, o kojos nenusileidžia. Šiame įvaizdyje puikiai tinka audinių maišelis, kurį galite įvilioti įdomiu spaudu ar užrašu. Be to, marškiniai bus gražiai puošti kruopščiu pakabu ant jo kaklo.

4.

Striukė "nuo berniuko peties" ir viršaus su piešiniu

Tai puiki galimybė eiti į parodą,koncertas, festivalis ar meno kavinė. Viršuje su įdomiu spaudiniu, galbūt karikatūriniu, bus atnaujintas griežtas vyrų šerdis, kuris kartu su šortais jau atrodo neįprasta. Blazeris geriausia palikti atsegamas ir pasirinkti įdomius mažus batus be kulno, jie gali būti dekoruoti dekoratyviniais elementais. Galite užpildyti vaizdą pasirinkdami įdomų stilių maišelį dviem atspalviais, kurie yra drabužyje.

5.

Juoda blizga viršuje ir ryškiai sutrumpinta striukė

Ir galiausiai, atrodo, tai nėraelegantiški šortai gali tapti realaus vakarinio vaizdo pagrindu. Pasiimti juos blizga juoda viršuje iš glam roko stiliaus, ir ant viršaus - trumpas švarkelis rėkia ryškių atspalvių - šviesiai raudona, pavyzdžiui, turkio ar geltona - viskas priklauso nuo jūsų pageidavimų. Įdomi suspensija, pavyzdžiui, pelėda, pridės kūrybiškumo vaizdą. Jis puikiai tinka juodiems batams ar kulkšnies bangoms su aukštais kulniukais ir sulankstyti juos tonas. Šioje aprangoje galėsite atrodyti ryškesni nei bet kokia Holivudo žvaigždė ir tikrai nebus nepastebėta.