10 madingų idėjų 60-ųjų stiliaus

Nepamirštamas XX a. Dvidešimtojo dešimtmečio pasaulis sukūrė daugybę madingų piktogramų ir nepamirštamų tendencijų. Tai yra laisva nuo įprasto išraiškingumo laikotarpio, kuris jaunimui darė naują gyvenimą. Ir dabar, po daugelio metų, tendencijos 60-ųjų dar kartąpopuliarumo viršūnėje. Dizaineriai aktyviai naudoja retro tendencijas, suteikiant jiems naują gyvenimą ir derinant juos su šiuolaikinėmis detalėmis. Dėl to gaunami labai ryškūs ir neįprasti vaizdai. Pažiūrėkime, kokios to laiko idėjos gali būti priimtos ...

1.

Tvirta suknelė su sodriomis sijonais

Moteriški siluetai šį sezoną ypatingai palankiai. Jie puikiai pabrėžia ploną liemenę ir slėpia pernelyg didelę šlaunų šlepetę. Ši drabužiai yra tinkami vakarėliams, taip pat vaikščiojimui su draugais. Spalva gali būti bet kokia, priklausomai nuo jūsų troškimo: balta pagal Marilyn Monroe stilius ar ryškios gėlių spalvos.

1.

2.

Mini suknelė su trapecijos formos siluetu

60-tas davė mums minimalizmą. Aiškios linijos, lieknios kojos, sultingos spalvos - viskas, kas puikiai tinka šiltuoju metų laiku. Dėl šios legendinės "Twiggy" populiarios suknelės beveik visos avalynės tinka: tiek klasikinės valtys, tiek neapdorotos batai. Be to, mini suknelę gali dėvėti gatvės, susagstomi megztiniai ir sutrumpinti striukės.

2.

3.

Įleistos kelnės

60-tieji metai laikomi moterų emancipacijos metais,talentingų mados drabužiai. Šį pavasarį, kartu su mūsų mėgstamomis odelėmis, jie taip pat svarbūs. Neįtikėtina, kad tokie kelnaitės atrodytų kaip klasikinės spalvos, ir ryškiai rūgštus, pavyzdžiui, sultingai geltoni. Šis drabužių spinta idealiai tinka kuklioms palaidinukėms ar viršams su kaklu.

\

4.

Smokingas

Subtiliai pabrėžiami žmogaus stiliaus elementaimūsų trapumas ir moteriškumas. Štai smokingas 60-ųjų dvasia - puiki pavasario versija madams. Jis gali būti derinamas su beveik visais daiktais, nuo paprastų džinsų, skirtų apsipirkti ar pėsčiomis, ir baigiant vestuvine suknele - šis stilių derinys atrodo labai seksualus.

5.

Laisvas kailis

Šaltojo sezono atgal atvaizdas tinkatiesiai iš kašmyro ar kitokio audinio iškirptą sluoksnį, jis turėtų būti didesnis nei jūsų paties dydžio pora. Šis kailis puikiai derinamas su kulkšnies batai su storu kulniuku arba batai iki blauzdos vidurio. Galite pasirinkti juodą, baltą ar kavos modelį arba pasirinkti ryškias spalvas.