Geriausios šukuosenos idėjos žvaigždžių stiliuje

Su kuo dar galima pamatyti grožio ir stiliaus pavyzdį, kaipne iš žvaigždžių? Jie visada žiūri į galvą ir iš pirmo žvilgsnio turi žinoti, kaip būti bet kokioje situacijoje. Labai dažnai jų paveikslėlyje tai šukuosena, kurią norite pakartoti. Tai padaryti nėra taip sunku, nes dažnai garsiosios ponios, kaip ir mes, jas darome visiškai nepriklausomai. Mes siūlome atsižvelgti į keletą toliau pateiktų idėjų.

1. Sija

Jennifer Lopez, Jessica Alba ir daugelis kitųpasirinkti stilingą paketą. Ir ne veltui, nes tai yra viena iš labiausiai praktiškų ir stilingų vasaros šukuosenų, kuri puikiai tinka visiems ir puikiai užpildo bet kokį vaizdą. Su paketais galite eksperimentuoti: pavyzdžiui, kad jie būtų labiau aplaidžiai ar papildyti priedais.

2. Šoninės atostogos

Daring Kara Delevin ir seksuali Megan Foxpatinka padaryti šoninę dalį. Kaip rezultatas, šukuosena yra tokia pati paprastas ir universali, bet rafinuota ir neįprasta. Toks atsiskyrimas gali vykti ir ant sklandaus plauko, ir be tūrio, o tai leidžia eksperimentuoti su roko motyvais.

3. Puikus garbanos

Didelės apimties garbanas lėlė, kaip Shakira ir Niki Minazh - puikus sprendimas plaukelis, kurie nori suteikti apimtį. Tai taip pat puikus pasirinkimas ryškios ugnies šaliai.

4. Garbanos retro stiliaus

Daugelis žvaigždžių, tokių kaip Mila Jovovich, MarionCotillardas ir Miranda Kerras nėra linkę eksperimentuoti su retro stiliaus. Kaip rezultatas, tokie aiškūs grafiniai garbanotieji pasirodo ant šviesos, be to, papuošti bet kurią mergaitę.

5. Zonis

Kim Kardashian, Eva Longoria ir Salma Hayek žinoapie visus arklio uodegos privalumus ir gana dažnai pasirenka pasaulietines šalis. Tai šukuosenos, kuri leidžia pabrėžti gražius veido bruožus ir leidžia naudoti įvairius variantus.

6. Pagal berniuką

O kartais įžymybės šokuoja muskardinaliniai pokyčiai. Taigi, Mayli Sayrus Emma Watson Enn Heteuey, ir daugelis kitų garsenybių, kuris nešiojo savo plaukus ilgas, smarkiai persikėlė į supjaustyti kaip berniuko. Aš turiu pasakyti, kad tarp jų ji nieko neprupėdavo, bet visiškai priešingai.

7. Madingi kirpimai

Reese Witherspoon, Katy Perry, Kim Kardashian ir daugelis kitųkitos garsenybės žino, kad kraštas iškart atnaujina vaizdą ir padeda atsikratyti poros metų. Be to, dabar ji yra tendencija: tiesi, nuožulnus, rugpjūtis, tankus ir pan. Svarbiausia pasirinkti tai, kas tau tikrai tinka.

8. Spalviniai gija

Jei norite daugiau ryškių pakeitimų, tadaspalvos sruogos plaukuose - tai būtent tai, ko jums reikia. Pažvelkite į Rachelės McAdamso, Christina Aguilera, Avril Lavigne ir daugelio kitų žvaigždžių pavyzdžius, kurie aktyviai gaivina savo šukuosenas su rausva, alyvine, mėlyna ir kitais siūlais.