10 būdų, kaip pasimėgauti paskutinę vasaros savaitę

Iki rudens buvo viena savaitė, tačiau jūs neturėjote laikomėgautis vasara? Žinoma, suaugusiems Birželis, Liepa, Rugpjūtis, nesukelia tokių šviesus ir vaivorykštės asociacijas, tiek vaikų ir praleisti vasara daugiausia darbo vietoje. Bet ar tai yra pasiteisinimas atsisakyti tos vasaros džiaugsmo? Jokiu atveju! Mėgaukitės paskutinę karštų porų savaitę. Mes parodysime, kaip tai padaryti!

1. Sukurkite vasaros žaidimų sąrašą. Pridėkite muziką prie jo, kad paguoda jus. Tai sukelia malonias asociacijas vasaros metu. Gal tai bus dainos iš diskotekų jūroje arba hitai, kuriuos jums patiko klausytis per šį laiką vasarą. Svarbiausia, kad jie įkvepia malonius jausmus.

2. Gerkite vandenį su vaisiais. Atminkite, kad ryte turėtų prasidėti geriamasis stiklas vandens? Galite specialiai paruošti vandenį, kad jis būtų skanu ir tonizuojantis. Tiesiog vakare supakuoti savo mėgstamas uogas ir vaisius. Ir jūs netgi galite naudoti agurkus. Kitą rytą rasite puikų skanų vandenį, kuris numalšys jūsų troškulį ir pagyvins jus.

3. Padarykite vasaros vakarienę. Atsisakyti eiti į valgomąjį darbe. Nuleiskite standartinį kasdienį maistą. Paruoškite pietums daržovių salotas arba vištieną su kukurūzais. Stenkitės būti prisotintas vitaminais, o jūs turite galimybę.

4. Dėvėkite lengvus drabužius. Atsisakykite tamsių, griežtų sintetinių drabužių. Jausitės drabužių, pagamintų iš natūralių audinių, dėvėjimo grožiu. Jūs nebūsite taip karšta ir tuo pačiu metu neįtikėtinai patogu.

5. Paimk anksti. Vasarą diena yra ilgesnė, bet mes ją naudojame? Pasitarkite su savo viršininku, kad galėtumėte anksčiau eiti į darbą ir todėl palikti darbo vietą prieš visus. Tada turėsite daugiau laiko daryti asmeninius dalykus.

6. Papuoškite darbo vietą. Pridėkite vasaros nuotaiką, spalvas, augalus į savo darbo vietą. Ištraukite nuotrauką iš kitos vietos arba įklijuokite viešbučio nuotrauką saloje, kurią norite aplankyti - turėsite puikios motyvacijos!

7. Keisti įpročius. Vasara - negu bloga proga pakeisti gyvenimą, pradėti iš naujo? Pakeisk savo įpročius, atsisakykite saldumynų, pyragaičių, keptų produktų už puikius saldus vaisius. Eik į tinkamą mitybą, pradėkite sportuoti. Yra tiek daug galimybių tai padaryti.

8. Palikite darbą biure. Nepasirinkk namų darbų krūvos. Pabandykite darbo valandomis ir vakare atlikti visas užduotis ir pavedimus, kad skirti savo pomėgius, šeima, draugai. Praleiskite laiką, kaip jums patinka. Jūs neturite atsisėsti paskutinių šiltų vasaros vakarų darbe!

9. Atleiskite pietus į biurą. Perkelkite valgį į gatvę. Galite pasiimti indą su savimi ir eikite į iškylą. Skambinkite savo kolegoms su jumis. Tai padės jums atgauti linksmą, vasaros nuotaiką. Žinoma, daugelis jūsų entuziazmo priims jūsų pasiūlymą.

10. Daugiau šviesos. Mūsų nuotaika dažnai priklauso nuo apšvietimo lygio. Taigi atidarykite žaliuzes, pakelkite langines, perkelkite užuolaidas ir užsiimkite saulės vonelėmis, padidinkite nuotaiką. Atidarykite saulę, šviesą, džiaugsmą ir mėgaukitės! Bet jokiu atveju negalima vairuoti save į rėmą. Sugavę buzz nuo vasaros ir pajusite, kad nereikia keliauti atostogauti, kad galėtumėte gerai pailsėti.