Kaip planuoti savo dieną viską sugauti?

Kasdieniame neramumame dažnai trūkstaviso svarbių atvejų sąrašo įgyvendinimo laikas. Kartais turite kažką paaukoti. Paprastai poilsis, laisvas laikas, miegas, bendravimas su artimaisiais, galų gale. Skubiai, atsilikimas, tampame nervų ir irzlus. Taigi, kaip jūs planuojate savo laiką, kad galėtumėte valdyti viską? Skaitykite mūsų straipsnyje.

1. Pakelkite anksti.

Taigi jūs neturite sėdėti iki nakties. Žinoma, jis yra naudingesnis sveikatai, kai einate miegoti ir kasdien auga tuo pačiu laiku. Gulėti 22 val. Ir pabusti iki 08 val. - puikus pasirinkimas. 10 miego valandų, dėl kurių jūsų kūnas atsigaus, ir jūs jausitės puikiai. Geriau anksti pakilti ir gulėti anksčiau nei miegoti pusę dienos, o vėliau iki vakaro, kad galėtum susidoroti su visais savo rūpesčiais.

2. Svarbūs ir daug laiko reikalaujantys atvejai - ryte.

Nustatykite prioritetus: apibūdinkite darbų, kuriuos šiandien norite atlikti, diapazoną, nustatykite, kas jums labiausiai svarbu, ir pradėkite tai daryti - tiek, kiek jis mažėja.

3. Dienoraštis ateis į gelbėjimą.

Užsirašykite viską, ką reikia daryti ir atlikiteVykdymo metu išbraukite užduotis iš sąrašo, pažymėkite arba kokiu nors būdu jums patogiu. Labai malonu žiūrėti, kaip didžiulis sąrašas palaipsniui mažėja.

4. Sustabdykite dėmesį!

Žinoma, ne visi rūpesčiai yra lengvai ir lengvaiįdomu. Ir kai mums nepatinka mūsų atliktas darbas, mes pradedame susimąstyti dėl pašalinių dalykų: mes paskambinsime draugui, o tada nuspręstume pažiūrėti į langą ar sudaryti nagus ... Koncentratas. Nepamirškite laiko kažkam, ko nesijaudinai. Sutvarkykite pertraukas tam tikru laiku. Pavyzdžiui, 15 minučių poilsio kartą per dvi valandas. Taigi planuojamą darbą atliksite greičiau.

5. Nustatykite kiekvienos užduoties laiką.

Mes taip dažnai tai blaškuojametai tokio darbo apimties įvykdymas, nuo kurio gali atsigaivinti valandą nuo jėgos, mes praleidžiame visus du, jei ne daugiau. Įsivaizduokite, kiek kiekvienas darbas gali paimti iš jūsų, ir pažymėkite jį savo dienoraštyje. Atkreipkite dėmesį į mažas pertraukas. Taigi, kai turėsite tam tikras datas, bandysite laikytis jų.

6. Darbo keitimas.

Nenuostabu, jie sako, kad yra psichinis darbaskintama fizine. Todėl, jei jūs turite praleisti dieną, sėdintį prie stalo, nevairuokitės reguliariai pakilti ir sušilti, atlikti pratimus. Tai mažins įtampą.

7. Objektyviai vertinkite savo galimybes.

Nenustatykite tikslo įvykdytididelis darbo krūvis. Jei žinote, kad jums reikia pateikti didžiulę ataskaitą, kuriai jums buvo suteiktas mėnesis, geriau pradėti palaipsniui. Nesvarbu, kad jums buvo skirtas mėnesis mokymui, o ne vienai dienai.