Kaip ne tapti mados auka: 8 nepriekaištingo stiliaus taisyklės

Mes visi norime atrodyti madingos, stilingos,žinoma, atsižvelgiant į naujausias tendencijas. Tačiau pagrindinė moterų klaidos, kurią sukelia mados tendencijos, yra jų aklumas ir individualumo praradimas. Jei tiesiog žiūrite tendencijas, neskaitant skaičiavimojų svarba yra jums, jūs rizikuojate atrodyti beskonis, juokinga net brangiausiomis ir elegantiškomis aprangomis. Taigi, kaip ne tapti mados auka, atrodyti stilinga, elegantiška ir moderni, tuo pat metu neprarasti sau?

1.

Pasirinkite stilių ir sekite jį

Pagalvokite apie tai, kokio stiliaus tendencijosarčiau Kad tinka jūsų asmenybę ir savo gyvenimo būdą, romantika, klasika ir tt kezhuel Svarbiausia, kad stiliaus buvai kaip patogiai, kaip įmanoma, tada jūs visada atrodo nuostabus. Pabandykite atkreipti dėmesį į tuos mados tendencijas, atitinkančių jūsų pageidaujamą stilių. Jei esate klasikinis "Turgenevo anketa mergaitė", tada jums neturėtų razodevatsya į "sulopyti", įvaizdžio, nesvarbu kaip skubiai ji dabar gali būti - tai yra tikėtina, kad jums bus jaustis ramiai, ir tai bus akivaizdu kiekvieną jūsų judėjimą.

2.

Pasirinkite drabužių spintelės pagrindą

Tegul jūsų kabinetas turi keletą pagrindiniųKlasikinės spintelės, kurios neatitinka mados ir tinka bet kokiai progai. Apie juos jau buvo sakoma ir parašyta daug kartų: tai maža juoda suknelė, tiesūs džinsai, balta palaidinė, striukė ir tt Galite suderinti šią klasiką su naujausiomis naujovėmis, sukurti madingus neįprastus vaizdus, ​​išsiskirti iš minios ir išlaikyti unikalumą.

3.

Naudokite tik vieną madingą tendenciją

Jei nuspręsite išbandyti bet kurią išvėliau neįprasta tendencija naudojant tik vieną naujausią tendenciją, derinant jį su pirmesniame punkte klasikinių pagrindinių dalykų kelyje. Viską sumaišyti atsargiai, užtikrinant, kad vaizdas buvo būdinga Jums. Įkvėpimas gali saugiai atkreipti žurnaluose, mados svetainių ir mados kanalų.

4.

Apsvarstykite savo amžių

Atkreipkite dėmesį į drabužiusjūs pasirenkate, atitiko savo amžių ir statusą. Vyresnė nei 40 metų moteris, apsirengusi naujausiais mados spalvotais marškiniais ir plyšta džinsais, greičiausiai atrodys juokinga, kaip 17 metų mergaitė, uždėjusi ant grindų ilga kailio suknele. Negalima dirbtinai auginti jaunų / senų savęs, nuo naujausių mados tendencijų pasirinkite tiems, kurie jums tinka.

4

Dar keturios taisyklės daugiau ...